Prokletí (2008)

Když film začal tak cca po 10 minutách jsem chtěl dát 4 hvězdy, s přibývajícím časem (modlením, bohem, nesmysly), jsem klesal ke 3 hvězdám. Když vyšlo najevo jak to vlastně s kletbou bylo a co vlastně ta malá křesťanka způsobila, padal jsem na dvě hvězdy. Závěrečná řežba snížila kvalitu mého zážitku na jednu jedinou ušmudlanou hvězdičku. Dokonce jsem chtěl film vypnout, ale teď jsem rád, že jsem vydržel, protože konec byl opravdu fantastický a skvělý. Tím jsem se opět dostal na 4 **** a 75 %

Tajemné zlo (1987)

Příjemná, přímočará, béčková vyvražďovačka s mimozemšťany. Hodně akce, málo mudrování. Už od prvních vteřin se jde brutálně na věc a tempo nepolevuje během celého filmu. Solidně provedené a dobré. 80 %

Futurama: The Lost Adventure (2008)

Zasmál jsem se, pobavil jsem se. Žasl jsem nad jinou animací a i příběh byl v pohodě. Nicméně "herní vsuvky" nebyli nic moc a bohužel to bylo příliš krátké. 77 %

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Solidní filmeček, možná však malinko překombinovaný a místy hluchý. Ne snad že bych se u toho nudil, ale chtělo by to o trošku víc akce, na kterou jsem jinak z Futuramy zvyklý. Ani hlášek k zapamatování moc nebylo. Trošku slabší, ale jinak stále nadprůměr. 79 %

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Haha, ty nudistický vetřelci co kradli data, to bylo fakt něco. Nevím koho taková šílenost napadla, ale mě se to vážně líbilo. No pravda je, že nějaká hluchá místa tam byla. Je to jako jeden klasický díl, ale protože bylo hodně času tak některé scény byli trošku "vycpávkové". Ale jinak spokojenost. 82 %

Agatha Christie's Poirot - Dáma se závojem (1990) (epizoda)

O Poirotovi mají i zločinci vysoké mínění a najímají si ho na vyřešení případů. Velmi dobrý díl. A nejvíc mě pobavil Poirot v montérkách na jízdním kole ... 82 %

Agatha Christie's Poirot - Němý svědek (1996) (epizoda)

Velmi dobrý příběh, rafinovaný vrah, trocha duchařiny, falešné stopy a pejsek jako Poirotův pomocník při vyšetřování. Co by člověk mohl chtít víc. 90 %

Agatha Christie's Poirot - Smrt v oblacích (1992) (epizoda)

I tentokrát nikdo nedokáže zmást nejlepšího belgického detektiva, ačkoliv se i on sám na chvíli dostane do podezření. Velmi dobrý díl. 80 %

Agatha Christie's Poirot - Byt ve třetím patře (1989) (epizoda)

Velkým plusem je opět dobrá zápletka, ovšem velkým mínusem je absence času na řešení záhady. Poirot po dvou otázkách ví co a jak a zbytek je jen omáčka. Nicméně i přes to patří k těm lepším. 82 %

Peiseu (2004)

Tenhle film není ani tak docela horor jako spíš mystery thriller. I když zprvu se tváří jako čistokrevný horor (vraždy, ohyzdní duchové, lekačky ...), rozhodně jím není a proto se musí hodnotit trošku jinak. Připomnělo mi to Šestý smysl a v některých ohledech ho (pro mě) možná i předčí. I když mi bylo od začátku jasné, že ona slečna určitě bude duchem jedné z obětí, tak mě podobnost se Šestým smyslem napadla až u závěrečných titulků. 85 %