Anatomie pekla (2004)

Nevím přesně co si o filmu mám myslet. Trochu jsem se nudil, pár scén bylo trochu zvláštních, no asi to není můj šálek, ale proč ne. Vcelku zajímavé - 25 %

Boa vs. Python (2004) odpad!

Proboha co na tomhle braku může být drama ??! Si někdo dělá srandu ne ? No aspoň, že to neoznačili jako horor. Je to takový sci-fi co by snad natočil Ed Wood kdyby k tomu měl příležitost a digitální efekty. Pominuli že příběh je neskonale dementní - jakože když mi zdrhne velkej had a já nechci riskovat životy vojáků, není jiná možnost než použít druhého velkého hada na to abych toho prvního sejmul a nakonec k těm dvou hadům pošlu tlupu vojáků ..., tak film je celkově dementní. Jak vojáci, tak agenti, tak lovci a i vědátoři se chvílema chovají jako po lobotomii. Většinou jsou to ony chvilky těsně před smrtí. Připočtemeli takový bludy, jako že lovec si vezme s sebou perkusní pušku, ze které střílí jako by to byla opakovačka, nebo že had snáší vejce asi 20 vteřin po sexu, nebo že zatčený zločinec nemá pouta a nikým nehlídán a neobtěžován uprchne z vojenského stanoviště s plamenometem atd atd, dostaneme demenci nejvyšší kategorie. Jako bonus opět nepovedené animace hadů. I v dokumentech National Geographic jsou animovaná zvířata realističtější. Nechápu jak je možný, že to tvůrci nevidí a vypustí to na světlo boží. Nebo si myslí, že když budou půl filmu ukazovat nahý ženský, že to to spraví ? Ne, je to Odpad! 9 %

Distrikt! (2004)

Hustá komedie s podivnou animací. Nebere si servítky s nikým a ničím a je to vážně sranda. Snad jen na tu animaci si člověk musí chvilku zvykat jinak je to bomba. 75 %

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Třetí díl nabral na obrátkách a taky dost přitvrdil. Je hodně temný a ponurý, prakticky celý film nesvítí slunce, a dost to pomáhá takové dospělejší atmosféře. Třetí Harry Potter si taky vystačí bez útoků a přítomnosti Lorda Voldemorta, i když samozřejmě odkazy na něj najdeme i zde. Vlastně v tomhle díle Harrymu nikdo nejde po krku, i když to tak zprvu nevypadá, ale vůbec to nevadí. 90 %

Choking Hazard (2004)

Strašná blbost. Ale opravdu. Jednu hvězdu dávám jen za odvahu něco takového natočit tady. Jinak je to čistá katastrofa bez atmosféry. 20 %

Chuckyho sémě (2004)

Ale tak jo, nebylo to tak zlé jak jsem očekával podle komentářů zde. Pár vtipných okamžiků a pár mrtvol. To je tak nějak všechno, Chucky se moc nesnaží a ani ostatní ne. Humoru ubylo, vražd také, ale na to že se vaří z vody to nebylo tak zlé. je to taková příjemná oddychovka, ale kvalit starších sourozenců nedosahuje. 55 %

Chvění 4: Začátek legendy (2004)

Zakončení série se vrací na úplný počátek, daleko před první díl. Jednak asi proto, že je to celkem moderní a jednak i proto, že se současné série se opravdu víc vyždímat nedalo. M.Gross si zde zahrál asi svýho prapradědu a opět se utkává s monstry. Jenže tady nejde o ostrostřelce, ale zchudlého boháče. Inu pár věcí ve filmu celkem ujde, ale opravdu si nemyslím, že je to nejšťastnější zakončení série, hlavně i proto, že tenhle díl již byl dost nudný a snad i málo krvavý. 49 %

Kill Bill 2 (2004)

Bohužel po perfektní akční vyvražďovačce nepřináší další díl posun kamkoliv, spíš naopak, mrtvol ubylo, akce ubylo a konec byl vyloženě odfláklý. Čekal jsem pořádný souboj s Billem, ale nakonec z toho byl asi nejslabší článek celého filmu. Bohužel dvojka je dost jiná a bohužel dost horší. U jedničky jsem civěl od začátku do konce, u dvojky jsem se dost nudil. 60 %

Laboratoř smrti (2004) (TV film)

Opět jeden film u nějž mi nejde na rozum nízké hodnocení a rozhodně bych neřekl, že je v něm "všechno špatně" . Děj i příběh jsou naprosto v pořádku a rozhodně nemíří do Z vod, ale je to prostě béčko. Dokonce i herci byli koukatelní a Lamas "hrál" o třídu výš než obvykle. Rozuzlení příběhu bylo taky OK. Prostě průměrné sci-fi béčko, u kterého se nedostávalo asi moc peněz a jehož tvůrci dobře pochopili, že když nemají na pořádné efekty tak prakticky nepoužili žádné a vystačili si s rozléváním vody a nějakého gelu. A s gumovými maskami. Ty byly tragické, ale co, je to prostě béčko. Celkové resumé 50 %

Le Bagman - Profession : Meurtrier (2004) (amatérský film)

Maximální sranda, maximální akce, maximální odvaha a kýbly krve a kilometry střev. Takový sranda match jsem dlouho neviděl a myslím, že ani neuvidím. Horor to samozřejmě není, ale dokonalý parodie na vyvražďovačky. 100 %