Mimic 3: Sentinel (2003)

Nuda, šeď a zase nuda. Celý film je utopený ve tmě a není prakticky nic vidět. Nikdo nic nevidí až na Marvina s jeho foťákem a fetišem pozorovat kde se co šustne. Ňebýt kraťoučké akční pasáže, asi by se ve filmu nic nedělo, ale ani tak nebylo skoro nic vidět. Postavy ve filmu byli děsně nesympatické a naprosto, ale naprosto neskutečné. 30 %

House of the Dead 2 (2005) (TV film)

Nebý těch dvou neskutečných agentů (nepřemožitelní, nezničitelní ...) mohl to být tak nějak průměrný film se zombíky. Ti dva ho, ale docela zabili. Samozřejmně moc nepomohli ani "hyper sapiens" , kteří získali díky 5 minut trvající evoluci, zuby na prokusování brnění a podobné nesmysli. Je to trochu moc přehnané a proto to nemůže být dobré. Jinak samozřejmně už název je špatně, ale to je jen parazitování na jménu. 39 %

The 8th Plague (2006)

Asi tak po 20ti minutách jsem byl v pokušení film vypnout a dát jasný Odpad! ... Špatní herci rekrutovaní z reklam na jogurty a lacinýho porna, otřesná kamera, dementní scénář, neuvěřitelně nelogické chování všech postav a klišovité scény ... No nakonec jsem vydržel a světe div se takový propadák to nebyl. Chvílema (ale fakt jen chvílema) se do filmu vloudila atmosféra, nádech tajemna a hlavně hodně, ale fakt hodně krve. A i závěr potěšil. Rozhodně to není nic extra, ale dá se na to koukat a trochu se pobavit. Ovšem hledáteli skvělý horor s démony, ohlédněte se jinde. 43 %

Toxický mstitel 2 (1989)

Začátek je docela bomba, Mstitel sejme hordu zabijáků opravdu hnusným a bizarním způsobem, je to sranda, to jo. Bohužel s přibývající stopáží upadá tempo a sporadické bitky v japonsku to už zachránit nedokážou. Navíc ten katastrofální český dabing moc nepomohl. 44 %

Erekce, ejakulace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství (1981)

Vlastně ani nevím, proč jsem se na film díval, protože žánr drama není můj šálek kávy, nicméně jsem si ho pustil, asi i proto, že název filmu je opravdu bizarní a tak trochu jsem očekával bizarní děj. Bohužel nakonec se mi dostal jen film pojednávající o ožralovi co utápí celý svůj život v chlastu a o několika děvkách se kterými něco měl. Nic moc. 39 %

Msta přichází z močálu (1982)

Neskutečná béčková hovadina. Ale opravdu je to hrůza, herecké výkony jsou vyloženě otřesné, scénář jakbysmet. O tom šíleném gumovém oblečku muže z bažin skoro ani nemá cenu psát. jediné co to dokázalo trumfnout je snad ten vlkodlačí kostým toho prófy, ten byl úplně ujetej. Neuvěřitelná zhovadilost, ale celkem zábavná a proto hodnotím jako průměr. 45 %

Kovbojové a vetřelci (2011)

Invaze Ufonů na Zemi se stala skutečností ... ale ne snad proto aby nás studovali, nebo vyhubili, ale proto, aby tady kutali zlato ... A samozřejmně unesli několik lidí z malého městečka ... to, ale byla chyba, protože se je rozhodl vysvobodit sám James Bond, který má ničivý mimozemský náramek. Zdatně mu sekunduje Indiana Jones, krásná mimozemšťanka, parta desperátů, nějaký indiáni a kdyby se ve filmu objevil sám Vinnetou, vůbec bych se nedivil. No tohle, že měl být černý kůň letošního léta ? Kdyby tohle byla komedie a v názvu bylo "VS" možná bych se pobavil, ale tahle drsně se tvářící sračka mě vážně neoslovila. Za 160 míčů, to je opravdu zbytečný film. 40 %

Beznaděj (2006) (TV film)

Dvě hvězdy za Rona Perlmana, který táhne první půlku filmu ... bohužel po jeho zmizení film nenabízí prakticky nic. Zprvu se jednalo o celkem tajemný a chvílemi atmosférický film, ale se zmizením Perlmana a s větším projevem klučíka šlo všechno do háje. Snad kdyby se v tom tolik nemlelo to náboženství, které ten nesympatický puberťák stále omýlal a kdyby stále nesypal z rukávu hlášky o Bohu. Knižní předlohu jsem nečetl, takže nemohu srovnávat, ale film jako takový fakt nic moc. A závěr byl vyloženě trapný. 42 %

Noční autobus (2008)

To bylo nejdelších 102 minut v mém životě ... Byť nápad není nijak zlý, zpracování pokulhává. Chvílemi jsem měl pocit, že se dívám na černobílý film a o kvalitě lokací se snad ani nemíním zmiňovat. Ty holky byli děsně naivní a i přes tisíc a jednu šanci neutekli a ani s únosci neudělali rychlý konec. Magor klidně přejížděl lidi autobusem na silnici a nikomu to nepřišlo divný. A ani přes několikeré info o únosu jim nikdo z venku nepomohl. Závěr byl úplně mimo. Probodaný a postřelený únosce byl v daleko lepší kondici než většina zdravých. No nic. Potenciál na cca maximálně 60 minut, zbytek byla jen neskutečně rozvleklá omáčka. 38 %

Uvězněna s monstrem (2010)

Další fim v němž dostala logika těžce na prdel. Nelogický scénář, nelogické chování postav, nelogické vysvětlení příběhu atd. Nedávalo v tomhle filmu nic smysl a to počínaje partou "lovců duchů" a "monstry" konče. Dokonce ani název (český) nedával smysl. Přes to všechno se na film dalo dívat, ale musí se to brát spíš jako thriller(a to ještě hodně amatérský), protože jako horor nefunguje vůbec. 33 %