Bleeder (1999)

Opět se jedná o zcela bezchybnou záležitost. Refn je bůh a už jsem si u něj odškrtnul všechno.

Den otců (2011)

Podobně jako u Hobo with a shotgun nemůžu níž. Je to totální androš, ale bezchybnej.

Half Nelson (2006)

Moc povedená a citlivá věc. Gosling je tady snad nejlepší co jsem ho viděl (a viděl jsem s nim všechno, tohle byl poslední chybějící kousek), prvních 10 minut se člověk dostává do tý atmosféry a jeho charakteru a pak už jde slepě s ním.

I Melt with You (2011)

Velký překvapení, ta druhá půle je sice trochu fantasmagorická a i když to nepůsobí ani za mák reálně, tak ten pocit z toho je supr. Ustřední kvartet je parádní, je obdivuhodný, že i když to nemá v podstatě pořádně vystavěnou story ani dramaturgii, tak jsem se vůbec nenudil. Pellington točí zvláštní malý velký filmy...

Vincentův svět (2004) (seriál)

Pomalejší rozjezd, ale jak se do toho člověk dostane, tak jde vše stranou. Dal jsem všech 8 sérií během 14ti dní! Nemůžu jinak než plnej počet. ARI GOLD RULEZZZ :-)

Přemluv bábu (2010)

Dal bych 3*, ale když to tu vidim, je mi smutno.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Jednoznačně nezapomenutelný zážitek jež mi ukázal kinematografický směr kterým se často vydávám... Zneklidňující záležitost.

Tenkrát v Americe (1984)

This is the best of you! Top gangsterka která ve finále nakope prdel i velkému Godfatherovi.