• Thriller

Five Hot Stories for Her (2007)

Já jako žena nechápu, co mě jako mělo dostat na poslední "story", ale budiž.....jinak ten (nejen) pizza roznašeč byl ale kusanec :-))

Terminátor (1984)

Neuvěřitelně přeceněný film, ktrérý mezi 200 nej rozhodně nepatří.

Life on Mars (2006) (seriál)

Do pravěku nebo do sedmdesátých let? Ono to občas vyjde na stejno. Ani si nedovedu představit svůj svět bez počítače a mobilu a jiných vymožeností, které mě hýčkají v současnosti. Skvělá zápletka, kriminálka, postavy, humor, akce....a ne, nepřechvaluji to, se podívejte osobně, tohle rozhodně není ztráta času. Btw, za vidění to stojí už jen kvůli velice svéráznému setkání Tonyho Blaira a Gordona Browna v 70. letech....no, budete se bavit nevídanně :-))

Světová invaze (2011) odpad!

Budu předstírat, že jsem to neviděla a hlavně neslyšela.....pro vlastní zdraví a sebeúctu.

Invaze zlodějů těl (1978)

Původní film jsem neviděla, ale za sebe mohu říct, že se mi to líbilo hodně, takovou atmošku by tomuhle filmu mohl závidět kdejaký současný počin, a to dokonce i s těmi příšernými efekty jak z ....no prostě sedmdesátejch let. Kdo viděl Invazi a vysoce ji hodnotil, měl by se nejdřív podívat na tohle, protože pak budete horko těžko hledat důvody, proč tomu dávat víc ja tři hvězdy. Zoufalé, skvělé a hlavně ten konec byl luxusní.

Jen trošku štěstí (2006)

Kdo by kdy řekl, že jednoho dne do komentáře k filmu napíšu, že Lindsay byla skvělá.

Invaze (2007)

Trapná vykrádačka Invasion of the Body Snatchers s naprosto debilnim scénářem, ještě debilnějšim koncem a s minimální atmosférou, ovšem nejvíc to podělali tim přemoudřelým dítětem, které je tak strašně rádobyroztomile světaznalé až mu přejete, aby se nakazilo a klidně zhynulo. Fakt se to nepovedlo.

Občanský průkaz (2010)

Parádní film, ovšem k perfektnosti mu chyběl lepší výběr mladých herců, některé výkony byly tak prkenné, až to rušilo děj samotný. Jinak se jedná ovšem o skvělou retro jízdu do komunistické šedi.

Exodus (1960)

Velice americký, idylický a zejména velice jednostranný pohled na vznik státu Izraele, až je z toho člověku ouzko. Netvrdím, že to je špatně natočené, zahrané, napsané, to ono to je udělané pěkně, akorát to je ignorantský film, který je (z velice pochopitelných důvodů) udělán pro sionisticky, což je ovšem slepé a falešné a v dnešní době to nelze než, při nejmenším, vytknout. Takhle to prostě nebylo.

Generation Kill (2008) (seriál)

Jak by řekl Max Klinger (nebo jak se to píše): "Ti, co nemohou velí těm, co mohou".....sice vzhledem k jeho převážně pochybnému intelektu tomu nepřikládáte moc výpovědní hodnoty, ovšem tohle dílo jeho slova potvrzuje natolik, až je to životu nebezpečné. Hodně realistický počin (i když co já vim), v jehož průběhu si říkáte, že to takhle nějak určitě muselo být a i kdyby ne, tak to lépe natočit a napsat prostě nešlo. Skvělé, hnusné, zvrhlé a zejména zoufalé....a o to jde. Seriál, který říká, že vítězství ve válce je jen počátkem nekonečného boje, a jak již víme s desetiletým odstupem, tak má bohužel pravdu.