Milk (2008)

Kdybych byl homosexuál a zajímal se o politiku, tak bych dal 5 hvězd ale ani jedno nejsme tak 4. Jinak skvěle natočeno. Filmy podle skutečných událostí se vyplácí.

Speed Racer (2008)

Efekty a ta opice zachránily film před katasrofou. S Matrixem nejde absolutně srovnat. To je jak srovnávat velblouda s BMV. Scénář je přímo ubohej,člověk si z toho filmu nemůže odnést absolutně nic. Nechápu hodnocéní uživatelů, buď jsou všici tak povrchní nebo jim ta spousta barev ve filmu neuděla dobře s myslí. Pro děcka dobrý.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Parádní western. Doteď byl můj nejoblíbenější Nesmiřitelní. Ale od teď se to asi změní. Skvělí herci v hlavní roli, místy i dost vtipný. Na rok 1969 suprová kamera. Zápory sem snad ani nenašel.

Milionář z chatrče (2008)

Tento film se mi jeví jako podlejzavej,snaží se za každou cenu vtáhnout diváka do do děje a to možná na úkor rozumu. Co mě ve filmu rozzlobilo.Nevím jak v Indii, ale u nás milionář neběžel v přímým přenosu. A taky mě dostalo, že mu prvně přečetl otázku a on si mohl vybrat jestli de dál nebo bere prachy a mízí. Jo, a taky uprostřed otazky padne relklama a soutěžící si muže jít na záchod.Tak kde to sme lidi. A co mě nejvíc dojalo? Poslední otázka za 20 milionů,či kolik!, 80% procent populace ví na tuto otázku odpověd, takže každýmu bylo jasný, že to má hl. hrdina v kapsi.Tím pádem to natahování a napínavá hudba byla naprosto bezdůvodné. Jinak určitě kvalitní film,ale když už to má být drama / krimi / romantický tak bych byl radši kdyby se to blížilo co nejvíce skutečnosti.sorry

Doom (2005)

Tři hvězdy díky tomu, že sem důma miloval. Jinak film stal za h*****. Jo taky Dwayne Johnson ma dost dobrý ramena. Přes celý záda.

Titanic (1997)

No co už. Je to doják, ale ty sou taky potřeba.

Bezva vejška (2006)

Americký komedie o puberťácích už mě opravdu omrzeli. Důvod = pořád to samí dokala => NUDA

Drž hubu! (2003)

Ano tak to se povedlo.Bravo Depardieu a Reno, jen tak dál.

Doblba! (2005)

Tři hvězdy a to jenom za pár hlášek co ve filmu padlo. A taky za obsazení mých oblíbených herců.