Deník nymfomanky (2008)

Podle mě dost podhodnocený film. Je to pěkný film a čistá zpověď. Občas drsné ale vlastně celkem romantické. Hlavní hrdinka taky sympatická, nevšední. Mě se ten film prostě líbil.

Grinch (2000)

Jedna z nejhezčích "amerických" pohádek v češtině s krásným komentářem Svěráka. Jsou na ni absolutně rozdílné názory. Někdo je znechucen a druhý nadšen. Já jsem v té druhé skupině. Asi bych měl dát 4* ale když vidím celkové hodnocení, musím dát 5* :)

Ladíme! (2012)

Kdo má rád hudbu, přijde si na své. Komu jde hlavně o příběh a film jako takový, ten asi moc nadšený nebude.

Velká svatba (2013)

Když už se to tu srovnává s Mamma Mia, tak musím říct, že na tohle jsem šel s despektem a odcházel relativně v dobré náladě. Pěkné čtyři hvězdičky. Mamma Mia mě takto určitě nepobavila.

Vyměřený čas (2011)

Geniální film. Měl by vést k zamyšlení. Timberlake mi na tuto roli fakt sedl.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Nepochopím, jak tomuhle úžasnému filmu může dát někdo 1 hvězdu. Famózní herecké výkony, skvělé pěvecké výkony, vtip, zápletka... Ten film měl vše co by měl mít a ještě něco navíc. Nic jiného než 5* si podle mě nezaslouží. A Soggy Bottom Boys a jejich Constant Sorrow s politickým přerušením, to byla scéna jak... prostě mega !

Nedotknutelní (2011)

Naprosto dokonalý filmový zážitek. Co k tomu dodat. Opravdu nemám slov. Výborný výběr herců, vynikající herecké výkony, krásné prostředí, bezprostřednost, autentičnost a naprosto fantastický soundtrack. Byl jsem totálně unešen. Něco naprosto jedinečného, co ve Vás zanechá stopu. Budete se smát, budete mít skleněné oči. Dodám jen pro formalitu - 100% !

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Mrzí mě, že takhle famózní komedie, ma tak slabé hodnocení. Pro mě to je top film z kategorie komedií a zaslouží si plný počet hvězdiček. Tolikrát mě film smíchy nerozbrečel ani nepamatuju. A ani napodruhé to nebylo špatné :)

127 hodin (2010)

Krásnej film. Hezký příklad, jak se z mála dá udělat moc. K 5ti hvězdičkám mi tam chybělo víc "zasnění", méně čekání a hlavně reakce rodičů a blízkých po shlédnutí videa (případně osud videokamery). Chyběly mi tam ty emoce na konci. Ale i tak pěknej film.

Pokušení (2003)

3 hvězdičky nejen za goodinga jr. ale také za pěknou hudbu. Už od začátku film zaujme ale pak to trochu upadá. Většina diváků již dopředu tuší, jak bude film probíhat ale to nemění nic na tom, že pro jedno shlédnutí film dokáže udržet pozornost a příjemně pobavit.