Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Nechapu jak to muze mit 80%. V pribehu jsou trhliny jak propast Macocha, mrtvoly se silou pritahujou ke dverim, ktere se otevrou a nikoho nevycucne vakuum, na kazde planete vesmiru je zapomenuta povstalecka zakladna, lamac kodu ceka roky v cele, nez ho prijdou hledat, nejvetsi zaporak se proste bez vysvetleni zjevi, lidi se objevuji na lodich, cestuji v radu hodin galaxiemi a zpet atd. Jeden nesmysl vedle druheho. K tomu ubohe herecke vykony podporene slabym scenarem. To si opravdu nezaslouzi vic nez 2*. The Force Awakens bylo proti tomuhle jeste velkolepe dilo.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Kdo dava odpad, hodnoti pouze podle toho, jak mu to jeho okoli dovoli. Nerikam, ze kazdy musi dat 5* ale na ty tri hvezdy by to melo dat vsem. Ja jsem byl fakt mile prekvapenej, bylo to lepsi nez prvni dil a zaslouzi si to jiste vic nez jen 50%.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Stary dobry Top... Grand Tour :) Snad jen ten americkej spek byl slabej ale jinak parada.

RRRrrrr !!! (2004)

Geniální film. Tak moc jiný. Přitom po většinu času opravdu absurdně vtipný. Ano, je to celé strašně přitažené za vlasy a ano, je to vlastně blbost ale opravdu na tom záleží, když to člověka pobaví ? Dokonce bych řekl, že když to člověk vidí podruhé, je to ještě lepší než poprvé :)

Země zítřka (2015)

Mam rad ty napady, technologie apod. :)

Padesát odstínů šedi (2015)

Podle me je smutny, ze to lidi alibisticky odsoudi, aniz by to videli nebo delaj machry a daj odpad. Podle me to vubec nebylo spatny. Jedine co mi vylozene vadilo byl ten useknutej zaver (a absence jakehokoliv jineho noveho vozu nez audi). 3.5 hvezdy a za ty odpady to da celkem na 4.

Need for Speed (2014)

OK, nebyl to žádný super herecký výkon ale nalejme si čistého vína, očekával to někdo ? Já to shlédnul hlavně kvůli autům a očekával jsem, že u ostatního budu trpět. Nestalo se. Film byl celkem fajn oddechovka. Hodnocení - 3 hvězdy od normálních lidí a 4 hvězdy od lidí, co poznají Koenigsegg Agera R dřív, než to zmíní herec ve filmu :)

Fair Play (2014)

Dával bych to povinně do škol. Víc asi netřeba říkat.