Rok jedna (2009)

Harold se snaží obhájit titul krále komedie i v roce 09, jenže jemný a komunikační humor, který mu právě tento titul vynesl v osmdesátých a devadesátých letech snímky jako bylo: Na hromnice o den více s Billem Murrayem a Annie MacDowell. O necelých deset let pak Přeber si to s Robertem DeNirem a Billem Crystalem. mu již v novém tisíciletí jen tak nestačí. V nultých letech to tedy zkouší s novodobými králi komedie Jackem Blackem a Michaelem Cerou Nemůžu jim rozhodně odepřít jejich tah na branku, situace jsou vyostřené, ale opravdových špeků se dočkáme po málu, nejvíce pobaví herecké hvězdy v různých malých roličkách. Je zvláštní že Cera s Blackem se snižují k nechutnému druhu živočišného humoru kde nechybí prdění, ačkoliv na jeho nechutnost Black upozorňoval ve své ironické poloze v Tropic Thunder. Ramis pravděpodobně to nejlepší už předvedl, ale biblické příběhy nebyly nikdy tak zábavné, jako v jeho podání.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Ne ne ne a zase ne. jak už jsem řekl, film tohoto kalibru a hlavně myšlenky musí být podán nanejvýš dobře, opravdu tady nejde o to že by se z herců nedalo vymáčknout to nejlepší(v případě alby možná tohle je její herecký strop) ale trávit čas tím že si budu dělat 88minut dlouhou lobotomii nehodlám.

Fantastická čtyřka (2005)

Film mi nenáleží hodnotit, protože jsem ho neviděl, a taktéž nikdy neuvidím, odmítám trávit čas tím že bych se vědomě mučil a připravoval se o mozkové buňky u zpackaného komiksu, na kvalitu zpracování zrovna u komiksových filmů dám záležet a proto odmítám.

Hluboké hrdlo (1972)

Harry Reems( Dr. Young) Byl zvažován pro roli trenéra Calhouna v Pomádě poté co se kolem Deep Throat vytvořil velký koloběh žalob a skandálů byl nahrazen komikem Sidem Caesarem