Hodná holka (2002)

Také si myslím, že se jedná o nedoceněný snímek. Je to již nějaký čas, co jsem ho viděl, ale pamatuji si, že na mě velice zapůsobil svým reálným zobrazením života. Jennifer mě velice překvapila.

Policajti z předměstí (1999) (seriál) odpad!

Původně jsem chtěl dát dvě hvězdičky za dvojčata D.Ďáškový)) Ne teď vážně, tenhle vrchol trapnosti je pro mě už jenom další potvrzení, že je pro mě Vít Olmer režisérsky mrtvej. Lhal bych kdyby mě to nemrzelo a hlavně slušně řečeno neštvalo. Bony a klid je pro mě klasika, Tankový prapor krásně zachycuje normalizační dobu v armádě a Co je Vám doktore je milá oddechovka. Víte, kdo Vás platí za to, že již skoro dvacet let točíte nestravitelný braky?

Proč bychom se netopili (2009) (seriál) odpad!

Něco horšího jsem snad v hlavním vysílacím čase neviděl. Totální průser po všech stránkách.

Smradi (2002)

Z mé strany hodně nedoceněný snímek. V porovnání se snímkami, které nyní točí pánové Hřebejk, Sláma a jiní musím dat plný počet. Syrové vyobrazení jednoho problému. Petra Špalková s Ivanem Trojanem zahráli na výbornou.

Milionář z chatrče (2008)

Dobře natočená, působivá pohádka pro dospělý. Od začátku je patrné, že tvůrcův, záměr bylo zaujmout tímto filmem co nejvíce lidí a myslím, že se mu to povedlo. Dobře se na to kouká a má to spád. U některých scén snad každému ztuhne krev v žilách. Co pro mě bylo skutečně nestravitelné je závěr. Co se tak najednou zlomilo v chladnokrevném bratrovi, že pustí ženu svého šéfa a nechá se radši zastřelit? A jak je možné, že v tu dobu nejznámější muž Indie sedí na konci úplně sám bez povšimnutí na nádraží a čeká na svou vyvolenou? Asi to jinak skončit nemohlo, ale mě to prostě trošku smrdí :) Film pro masy, který až přehnaně hraje na city -50 %

Simpsonovi ve filmu (2007)

Podle mě zbytečný film, jako velikého fanouška seriálu, mě film zklamal. Začátek celkem zábavný plný klasických simpsnovských hlášek postupem času film spadá do jakéhosi nudného klišé..

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

Žádné super dílko to není, ale oproti tomu co se točí dnes to má úroveň a vtip. Jedna hvězda navíc za herecké výkony hlavních protagonistů.

Gympl (2007) odpad!

Gympl - Můžu si hlavu ukroutit nad tím, jak režisér geniálního Kouře mohl natočit tento trendy odpad. Ne, tento film skutečně nepředstavuje obraz dnešní mládeže. Postavy z tvárněné dnešními rádoby filmovými hvězdami působí víc než trapně a nereálně. Tento film je jeden velkej umělej, křečovitej kýč. Writers musí být pořádně vytočení, když vidí mávat rukama s barvama v ruce dva šašky mladýho Vorla s Mádlem. Ztráta času. 0%