Hall900

Hall900

Petr Manhart

okres Praha


1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3
  • 12.7.2019  01:23
  Hellboy (2019)
  **

  Naprostý béčko který dá vzpomenout třeba na Van Helsinga. Stupidní tracky ,animace jako Jackmanům vlkodlak na konci Van Helsinga. Seriously. Ten střih a stupidita scénáře je něco co vidíte spíš ve hrách. Problém je že Hellboy. respektive předloha není béčko. Takže cokoli co pod touhle značkou vzniklo bude o miliardy tun antihmoty lepší. Cokoli. Jak moc je to špatný.. Je to Fantastic Four špatný? Ne to zase ne. Spíš Batman v Superman špatný.

  • 5.7.2019  23:21

  Pokud by šlo pouze o dokument samotný. Tak řeknu fajn. Tři hvězdy. Jenže poslední třetina začne řešit tolik otázek které trápí současnou společnost . A pokud to spojím s prací Amandy Freud. Říkám si ok , tohle je současná Amerika. Pandora a skříňka kterou kdysi otevreli původní osadníci . Rozhodně cenný nález. A o to jde u dokumentů především.

  • 22.6.2019  15:24
  Upgrade (2018)
  **

  Po rozložení v hlavě musím jít vážně dolů. Problém je že ten děj jednoduše nedává smysl . Škoda. Jinak sympatický rádoby oldschool sci - fi.. Ve skutečnosti ale jenom laciný béčko..

  • 29.1.2019  03:47
  Aquaman (2018)
  ****

  No porovnejte to s prvním Thorem ,Kapitánem Amerikou, Hulkem a řekněte že je děj naivní až blbý. Tohle je prostě první DC film který se nebojí inspirovat animáky a srozumitelností a timingem se jim dokonce vyrovnat. Protože u takhle drahých věcí člověka už zajímají deatily a tam Wan exceluje. Ve scéně na Sicilii dokazuje že v reálném světě mu Zack Snyder nesahá ani po paty a hrozně moc bych ho chtěl viděl na točit Bondovku,přesto nebo možná právě proto že mě Bondovky už pěkných pár let nezajímají. A ano né každý ze zůčastněných dokáže zahrát Virginii Wolfovou, takže zde platí formule když už to prostě musíš vypustit z huby moc se s tím nezdržuj a funguje to. Funguje i vstup do světa kde celou dobu existovala Atlantida ale nikdo to neřešil. Pokud by se univerzum podařilo skutečně nakopnout nepochybuju že by časem jakmile se do něj podaří plně ponořit diváka můžou se vyprávět i vážnější storky kde na sebeparodii nebude čas( Avengers : Infinity War) ale tady se se světem teprve seznamujeme a nadhled ve vyprávění tady navíc ůspěšně vytváří iluzi optiky hlavního hrdiny. . Silver Age Aquaman is back . Outrageous!!!

  • 11.12.2018  14:46

  Vzhledem k dnešní době, situaci kterou nám ukazují vlády Francie ,Británie a další, pokroku spotřební elektroniky, sociální situaci v Číně atd atd jsem se na tenhle díl zkrátka musel podívat znovu. Mimochodem tento sociální systém se těch pár měsíců od premiéry mezitím stal v Číně a vzhledem k tomu že se ve spoustě vyspělých zemí objevují termíny jako šílenství nebo konec civilizace, je jen otázkou času kdy západní vlády začnou hledat alternativu . Bryce tady má doslova hroší kůži a všechny polohy zvládá jako by se nic nedělo. Nezbývá než dát pět hvězd. :)

  • 11.10.2018  12:01

  Cožpak nikdo nechápe že jsem tak mocný?

  • 21.6.2018  11:25
  Legion (TV seriál) (2017)
  *****

  Minimálně nejlepší X-Men vůbec...

  • 16.5.2018  01:50

  Fascinující.Tye Sheridan má coby herec měně charakteru než jeho animované alter ego. Což možná vypovídá a pokroku technologie obecně. Ale spíš Sheridan je jenom béčkovej Cyclops v dodávce kterýmu notně sekunduje Rylance co pro změnu vypadá jak béčkovej doktor Emmet Brown ze Sutherday Night Lifev produkci BBC2. Ve filmu jsou dvě kulervoucí akční scény , Zbytek je jenom 2D cukrová vata o hledání jakýchsi vajec, prošpikovaná 20 let starýmy klišé a dokonce došlo i na afroamerického dobrosrdečného kamaráda a Asiata.Což je pochopitelně všchno poučení ,protože důležité je co máš ve svém nitru. Možná. Really?? V roce 2018 ?? Alespoň že záporák neměl knírek a maďarského poskoka co smrděl po česneku. Naopak je tady Mechagodzilla a Kingkong a pookřál se i Batman. Je to cool? Ve vesmíru téhle blbé sci-fi s kulturním přesahem asi jako reklama v tištěném časopise ne . Chvílema jsem se běl že od někud vytáhnou Ryanna psí výraz Goslinga , Forda s Craigem co si hrajou na kovboje nebo Jereda HaHaHa Jokera... Spielbeg si zas udělal svoje a asi by měl by dostat zvláštní ocenění že z toho marastu co poslední leze do světa od Warnerů něco vybojoval. Are you pleya??

  • 16.10.2017  03:30

  Ten Kapitán je prostě magor.. :D Jsem zvědavej jestli se bude seriál postupně stylizovat do TOS. Třeba ty uniformy a Apple vzhled lodí ale upřímně bych se bez toho v klidu obešel.. Teď bude hlavní pro Discovery aby vůbec přežil .Držím palce.

  • 11.10.2017  12:28

  Další přehlídka ,stejně jako u Spectre ,jak Hollywood zdokonaluje své postupy. a kvůli strachu z pirátů jede totálně na jistotu. Film má opravdu neskutečnou délku. Na rozdíl od většiny přispívajících jsem na žádné dlouhé meditační záběry nenarazil. Všechno byla poctivá a zbytečná, místy dosti hloupá vata. Takže proč má film 2 hodiny 40 minut?? Odpověď je jak už to tak bývá vlastně jednoduchá. Popcorn a Cola. Delší stopáž rovná se více Popcornu a Coly.Celý film je tak neuvěřitelně prázdný ,hloupý( K říká že by nikdy nezabil nikoho kdo má duší tzn. narodil se a potom tam vesele kosí bezdomovce, padouší přijdou ukradnou Forda ale Goslinga tam nechají aby ho moh následně zachránit) a celkobvě 2D až to trochu děsí ( Goslingův výraz mě bude pronásledovat ještě dlouho, záporáci působili jak z Bondovky, Leto opět k smíchu).Nicméně minimálně na tři se to v pohodě dostane. Protože jak už jsem psal jako výkladní skříň toho jak syntetický Hollywood zdokonaluje své postupy je Blade Runner super. Jenom škoda že si ho zítra nebude nikdo pamatovat a už dneska je totálně zbytečný.

  • 5.4.2017  02:49

  Z počátku si řikáte ok ty postavy a dialogy jsou povrchní jak. ...Vlastně mi to opravdu připomnělo Sladký Život. A ne náhodou Oba filmy mají tak říkajíc stejný záměr. Strhnout tu prázdnou eleganci která občas záměrně herce nutí říkat plytké repliky a snažit se nepomrknout na diváka až do konce záběru. Jelikož se půlka filmu odehrává za touhle přetvářkou, jež mnozí nazýváme všední den a druhá půlka je román který zaslal Edward. Někde mezi tím visí Adams . Shannon je taky fajn. Je to přesně ten redneck strejda kterýho byste v týhle situaci chtěli potkat ,nebo Jeffa Bridgese. A to je ten problém. Jeho postava je pro herce velmi vděčně napsaná nerozdíl od Amy se nemusí tolik o prostor na plátně rvát. Zbytek jsou regulérní figurky z fiktivního románu z filmu natočeného kdesi v Hollywoodu. Kultura odpadu, který zůstává odpadem .A je to jako celek fajn. Díky ,pane Forde .

  • 27.7.2016  16:51

  První polovina rozhodně není " o nečem jinem" jak zde píšou méně bystřì spoluobčané. Pokouší se nám co nejlépe přiblížit vztah Batmana a Batgirl .A přiznám Batsex mě docela rozsekal. Což je supr. Protože komiks je na mě možná až moc suchý a myslím že tady mu trochu lidštější tvář pomohla. Nicméně v druhé části je komiks obšlehnut skoro políčko od políčka. Takže parádní pocta. Navíc Hammil je tady naprosto excelentní!! Nechápu kecy místních kteří tady dokolečka brečí nad nějakými stihomamy a tvrdí že dřív byly animáky od DC o dost lepší. Jo ale to vám bylo 10 a Joker nechodil za kurvama. Ale to že tahle excelentní jednohubka tady má o pár procent víc než zprofanovaná sračka Batman v Superman , tomu já říkám Killing Joke.

  • 18.6.2016  17:54

  Dal jsem si po patnácti letech malý repete. A musím říct že je to super. Strašně se mi líbí jak si tady Lynch hraje s realitou a médiem jak ho známe vůbec aniž by se mu cokoliv rozpadalo pod rukama a ty světy kde se to odehrává jsou pořád strašně zábavný.. Pamatuju že tohle byl tenkrát první film co jsem od něj viděl. Od tý doby jsem viděl hooooodně filmů co vlastně nedávaj smysl Třeba. Rabbits ( v tomhle Lynchovi je Naomi aspoň vidět do tváře a ukáže i své inspirativnì ňadro,takže 5:3) , Lost Hyghway, Jurrasic World, Star Trek od J.J. Nebo třeba Batman v Superman a musím říct že kašlu na to jestli to dává smysl.Tady nemá smysl řešit smysl. Je to film z L.A. jehož hlavní hrdinky jsou herečky a za všim stojí chlápek co nechá řikat kovboj a celý to z pekla v klidu řídí, takže asi tušíte že to bude složitější než obvikle Jestli hledáte zákon a pořádek pusťte si třeba nějakou kriminàlku na Primě, nebo nějakej pořad na kabelovce o tom jak se uklízí byt.. Tohle je totiž totální alegorie. Možná je to lyryckà pocta kráse a falši Hollywoodu, L.A. Mulholland Drive , strachu ze starostlivých prarodičů , kouzelnických představení, psychopatickejch producentů co jsou náročný co se týče espresa. Ale třeba taky né, třeba chtěl David natočit jenom pořádnou lesbickou scénu. Třeba odpovědi na to co se v tomhle filmu vlastně děje nesmíte hledat v tomhle filmu. SILENZIO...

  • 17.5.2016  02:11
  Rick a Morty (TV seriál) (2013)
  *****

  Seriál po jehož shlédnutí pochopíte je cestování skrze reality není přechod Supergirl z CBs do CW. No a kdyby ne je to docela hezky animovaný.

  • 17.5.2016  01:55
  Focus (2015)
  **

  Nevím proč ale když někdo řekne název tohohle filmu, proletí mi hlavou představa jak někdo dává jednu Smithovi na oko. Né kecám. Nikdo jméno tohohle filmu neřekne. Proč by to dělal. Ok v tý představě jsem to já. ...

  • 17.5.2016  01:22
  Štamgast (1987)
  ***

  Creepy Rourke a atmoška osdesátek jako když praští. A o to starýmu Henrymu asi při psaní scénáře šlo. Néééé... Kecám. Chtěl prachy na chlast jako vždycky...Film není podle knihy. Ale existuje kniha inspirovaná jaho deziluzí filmem. Ostatně film je vlastně v tomhle dost jako chlast, celý je to o iluzi a deziluzi. No pořád lepší než třeba Hospoda v repríze na Nově , nebo co já vim třeba Iron Man 2 v repríze na Nově...Né vo moc ale jóóó...

  • 9.4.2016  23:39

  OK. Tahle Síla Zvyku je nejspíš natolik bezcenej film že nemá cenu čerpat proud a psát o tom. Stačí jedno slovo . Generické. Ať už to znamená cekoliv.

  • 16.3.2016  00:04

  Ztraceni ...V čem vlastně?? Ale no tak pane Zelenko... Tudy nee..

  • 8.2.2016  20:01
  Blunt Talk - Plané řeči (TV seriál) (2015)
  ***

  Na Stewartovu pleěku odpřisáhnu že jsem se místy bavil. Což bych teda po pilotu nečekal. .. Ale nejsem takovej blb abych sem psal hodnocení po pilotu že jo... že jo..

  • 2.12.2015  19:43
  Spectre (2015)
  ***

  To slovo už bez skotskýho dialektu nezní jako dřív. A Bond dneska lemtá pivo. Blé... Tomu scénáristovi klystýr ale pořádnej... 150 min já vám dám...

  • 2.12.2015  19:23

  Střih kupa celebrit která dokola vypráví o tom že chtěla laskat svoje Iprdy ,střih promo hesla.,střih Jobs v rolàku jak zírá do obrazovky a máte/mám hotovo. Někomu bych jednu střih. iJájajajaj.. Kdy Microsoft konečně ovládne planetu a utrhne tomu přítrž. a bejt micro a soft bude zase in...1984.. ale no tak...Jak můžete po tomhle ještě vůbec spát na břiše...

  • 24.11.2015  01:51

  Třeba u tý scény s novou kapelou v námořnický uniformě si řikáte no to snaf nemůžou bejt Chinaski to by bylo snad až moc meta... jak by moh?? Ale no tak !!Ale on jo!! Zelenka je bůh a cokoliv co kdy natočil bylo minimálně nadprůměrný a nebo se to za pár let stane. Trvá to hodinu , říkám si tak jasně budě tam pár blbinek kde se ukáže že už tehdy to byl fakt talent. ale tady nemá šanci rozjet cokoliv hlubšího. No a za chvíli zíráte že on je až tak moc dobrej vyprávěč ,že ve filmu zmíní nějakou historku (snědená bota) aby jí nechal proválet pár minut absurdníma situacema , a za pár minut jí začne v klidu parodovat a vy mu to celý žerete i s navijákem a zároveň u toho div nepotlačíte slzu. Strašně supr...Je tady i ten kontrast mezi tím jak byly devadesátky strašně ujetý a jak je současnost tupě civící a divně oteklá jak ksicht pana prezidenta. Nejlíp to asi v týhle krásně zasněný vzpomínce na to co se nestalo prodal Ivan Král "Správnej rocker není na prodej ale zase každej rocker se dá koupit"...:D

  • 4.9.2015  10:31
  Aquarius (TV seriál) (2015)
  ****

  Na Ameriku. Ať už to znamená cokoliv.

  • 22.3.2015  21:16

  Poněkud tàpající Terry. Nepříliš vzdàlenà budoucnost je sice plná Gilliamovi alegorie. Nejvíc zábavy film tradičně čerpá z promyšlených detailů. Třeba záběry z pařby, kde lidé čumí do tabletů a zdánlivě bezcílně putují místnostmi mi přišli trefné. Hlavní hrdinové jsou citlivé obsazeni ale samotná linka spojující přímočarý úvod s finàlními titulky je poněkud křečovità. A abych byl upřímný, konec mě neuchvàtil vůbec. Ano dalo by se říct že je to film o chlapovi co se smířil že je vlastně obyčejnej a dokáže to pomocí toho že se nic nestane. To je ovšem pouze první pohled. Na ten druhý je to prostě chilling s Terry Gilliamem kde zábavně rejpe do mnohých fíglů dnešní uspěchané doby. To však ve výsledku tak nějak stačíí a to i přesto že to dělá z The Zero Theorem nejslabší film od Gilliama za hodně dlouho. Jako oddechovka to ale špatné není a Melanie Thierry je splňeným snem každého nerda.

  • 8.3.2015  00:50

  Ano , většinou tak nechtěně směšné jak jsem si to představoval. Tento film je vhodný pokud jste , za A vždy toužili vidět Collina Ferrella letět na okřídleném bílém koni, nebo za B, i přesto že jste viděli Batmana a Robina , rozhodli jste se strávit dvě hodiny života s fantasy peckou od Akivi Goldsmana. Já bohužel z mnou nepochopitelného důvodu spadàm do jedné z těchto kategorií. Jednu hvězdičku za Russella Crowea který si svého maniakàlního milovníka pečených puštíků užívá. A jednu za rapujícího satana. Will Smith je tady zase holt pořàdnej Bad Ass.

  • 25.12.2014  13:44
  Zrůda (2003)
  *****

  Tak to mělo koule.Jestli bude mít takový koule i Wonder Woman jako tahle Zrůda v podání Theronový...mohlo by to aspoň zpola bejt tak dobrý jako Xena . Ježiši Kriste...a co na to moje koule...

  • 24.9.2014  03:48

  Opravdu je. Protože pokud jste viděli adaptaci epizody IV a celkem povedenou Something Something Dark Side, už jste prostě nemohli přestat. Problém je že takhle na to koukají i samotní tvůrci. Its a Trapp vznikla z povinosti a vcelku mi připomněla jak epizodu VI nemám rád. Celé to asi pramení z toho že Lucas chtěl divákům nabídnout opravdovou popcornovou zábavu ale kdyby natočil v té době to co opravdu chtěl, spolklo by to polovinu rozpočtu USA.Prostě to nešlo. Což je taky důvod proč epizodu I,II a III natočil později( díky bohu) .Každopádně zpátky k téhle zbytečnosti. Čekal jsem parodii na Epizodu VI Return of The Jedi místo toho jsem dostal pouze vyčpělé Darth Farts. Jednu za licenci .Jednu za Darth Twittyho. Kterej Kterej se doufám objeví v Epizodě VII jako finální bos. https://www.youtube.com/watch?v=oFEUlmv0DE4

  • 18.9.2014  18:55
  Mnichov (2005)
  ****

  Jedním slovem super.Tedy až na posledních 15 min které mi tam už připadali trochu navíc. Procuji pro El-Al a tak znám v českých poměrech až komické kontroly pokud letíte do Izraele. Tento film se dotýká oné staré otázky odplaty a ,stojí-li vůbec za to. V nejryzejším slova smyslu nenávisti mezi Izraelci a Palestinci. A pochopitelně terorizmu a morálního vykoupení z tohoto navždy již politického světa bez skrupulí. Mnichov krásně poukazuje na to ,jak snadno se v touze předběhnout vlastní strach během honby za nesmyslnými ideály, stáváme tím čeho jsme se tak báli. Po technické stránce vše šlape precizně.

  • 1.9.2014  09:35
  PG Porn (TV seriál) (2008)
  ***

  Vcelku zàbavnà sonda do ůchylně zàbavné poetiky Jimmyho Gunna. Anebo Jimmyho poeticky zàbavných ůchylàren. Jak chcete. Každopádně je to kràtké, hrají v tom špičky ve svém oboru a někdy je to i vtipné, takže po ránu určitě lepší volba než Snídaně s Novou. Navíc Gunn je sympaťák,a jeho projekty mě baví, což bych nikdy o člověku co napsal scénář k Scooby Doo2: Nespoutané Příšery nevěřil že řeknu.

  • 1.9.2014  09:20

  Další lobotomizovaný animàk od Disneyho. Kapitán Amerika se vesele pošťuchuje s Iron Manem když tu náhle tu se objevì zlotřilý Ruda Lebka a nějaký místní plagiàtor s vìkem od popelnice. Potom Ruda Lebka vymyje Kapitánovi mozek a přinutí ho domnívat se že je Kapitán Hydrant. Načež Ironový muž ho musí zchranit,... animace je sice strašně hnusnà ale vlastně mi víc vadì po vizuální stránce ty nechutné interiéry ala deset let starà pc hra. Kostýmy vypadají jako ty ve filmu ale Já doufám že je to jenom past na hodně mladého diváka aby se chytil. Něco tak odflàklého jsem viděl naposled...no od té doby, co jsem viděl minulý animàk od Marvela. Fuck You Stan Lee!! Fuck You Disney!!

<< předchozí 1 2 3
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace