Hall900

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 11.12.2018  14:46

Vzhledem k dnešní době, situaci kterou nám ukazují vlády Francie ,Británie a další, pokroku spotřební elektroniky, sociální situaci v Číně atd atd jsem se na tenhle díl zkrátka musel podívat znovu. Mimochodem tento sociální systém se těch pár měsíců od premiéry mezitím stal v Číně a vzhledem k tomu že se ve spoustě vyspělých zemí objevují termíny jako šílenství nebo konec civilizace, je jen otázkou času kdy západní vlády začnou hledat alternativu . Bryce tady má doslova hroší kůži a všechny polohy zvládá jako by se nic nedělo. Nezbývá než dát pět hvězd. :)

• 21.6.2018  11:25
    Legion (TV seriál) (2017)

Minimálně nejlepší X-Men vůbec...

• 27.7.2016  16:51

První polovina rozhodně není " o nečem jinem" jak zde píšou méně bystřì spoluobčané. Pokouší se nám co nejlépe přiblížit vztah Batmana a Batgirl .A přiznám Batsex mě docela rozsekal. Což je supr. Protože komiks je na mě možná až moc suchý a myslím že tady mu trochu lidštější tvář pomohla. Nicméně v druhé části je komiks obšlehnut skoro políčko od políčka. Takže parádní pocta. Navíc Hammil je tady naprosto excelentní!! Nechápu kecy místních kteří tady dokolečka brečí nad nějakými stihomamy a tvrdí že dřív byly animáky od DC o dost lepší. Jo ale to vám bylo 10 a Joker nechodil za kurvama. Ale to že tahle excelentní jednohubka tady má o pár procent víc než zprofanovaná sračka Batman v Superman , tomu já říkám Killing Joke.

• 17.5.2016  02:11
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Seriál po jehož shlédnutí pochopíte je cestování skrze reality není přechod Supergirl z CBs do CW. No a kdyby ne je to docela hezky animovaný.

• 24.11.2015  01:51

Třeba u tý scény s novou kapelou v námořnický uniformě si řikáte no to snaf nemůžou bejt Chinaski to by bylo snad až moc meta... jak by moh?? Ale no tak !!Ale on jo!! Zelenka je bůh a cokoliv co kdy natočil bylo minimálně nadprůměrný a nebo se to za pár let stane. Trvá to hodinu , říkám si tak jasně budě tam pár blbinek kde se ukáže že už tehdy to byl fakt talent. ale tady nemá šanci rozjet cokoliv hlubšího. No a za chvíli zíráte že on je až tak moc dobrej vyprávěč ,že ve filmu zmíní nějakou historku (snědená bota) aby jí nechal proválet pár minut absurdníma situacema , a za pár minut jí začne v klidu parodovat a vy mu to celý žerete i s navijákem a zároveň u toho div nepotlačíte slzu. Strašně supr...Je tady i ten kontrast mezi tím jak byly devadesátky strašně ujetý a jak je současnost tupě civící a divně oteklá jak ksicht pana prezidenta. Nejlíp to asi v týhle krásně zasněný vzpomínce na to co se nestalo prodal Ivan Král "Správnej rocker není na prodej ale zase každej rocker se dá koupit"...:D

• 25.12.2014  13:44
    Zrůda (2003)

Tak to mělo koule.Jestli bude mít takový koule i Wonder Woman jako tahle Zrůda v podání Theronový...mohlo by to aspoň zpola bejt tak dobrý jako Xena . Ježiši Kriste...a co na to moje koule...

• 15.5.2014  21:26
    Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) (2008)

Na celém projektu je hodně znát,že je dìlkem opravdových fandů původních komiksů ze stáje DC Comics. Odkazy na celou Batmanovu historii to tu přímo přetéká. Nechybí ani pořàdnà porce metahumoru. Třeba Aquamanův sitcom je geniální. Nejlepší na tom celém je že to drží celé perfektně pohromadě a vytváří komplexní vesmír. Který svou zàbavnostì strčì ten Marvela hravě do kapsy. Povinnost pro každého komiksàka.

• 27.7.2013  21:40

Wow!! Výživně.Původní komiks jsem sice nečetl ale tenhle animák funguje samo o sobě bezchybně. Kéž by takhle našláple vypadal i cpřipravovaný celovečerný Flash!!

• 21.2.2013  12:46
    Thunderball (1965)

Look Up! Look Down! Look Out! Here Comes The Biggest Bond Of All

• 26.7.2012  23:59

Ano mnozí tu mluví o wow efektu,který pominul. Ale upřímně jim moc nerozumím. Tohle není o wow efektu ale o poctivé filmařině. Dvě a půl hodiny jsem se nenuďil. I když první půlka pokud se mluvilo šustila papírem, Nolan to vyřešil jednoduše tak že nostalgie typu jak moc nám chybí Batman se jednoduše nekoná a děj plyne chytře dál. Někteří lidé můžou byt zklamáni tím že. Bane. nemá takové charisma jako Joker ale je nutno si připustit že tomu tak v předchozím filmu tak bylo jednoduše proto že nu to scénář dovolil. A při vší úctě k těm asociálům kteří jsou presto smutní,ja ne. Vyrazil jsem totiž do kina abych na konci trilogie sledoval hlavně stojí oblíbenou postavu, Bruce Waynea,která mě jednoduše zaujala už v prvním dílu,jinak bych nešel na třetí. Bale opět vládne všem a všiml jsem si že stačí aby se objevil na platné a pozornost všech holek které se už díky delší stopáži nervózně kroutí je spolehlivě jeho. Ale to pochopitelně není nic proti tomu co dělá pouhý pohled u přítomných mužů na Anne Hathaway a to sem si celkem jíst že. stejně jako ja,oni se nenuďili už vůbec. Některé scény přesto že nejsou špatné, jsou jaksi navíc. Avšak v tu chvíli přijíždí na Bat Podu Catwoman. a záběr na její zadek zachraňuje filmu spolehlivě pět hvězd. Co na tom že závěr se znalci komiksové mytologie takzvané vyjebává. Ps hodně kritiků hovoří o úžasném zvratu děje,tady naopak komiksáci. moc překvapení nebudou ani trochu. František Fuka by se měl kát ale není to jediný kritik z ČR který si na tomto filmu vylámal klávesy a ukázal že přesto že ví o tom co bylo v pětačtyřicátym jakýkoliv pop kultuře ví h"""o....

• 17.11.2011  03:06
    Ladí neladí (TV pořad) (2002)

Srdecni zalezitost.

• 5.11.2011  10:07
    Věc (1982)

"Ty se mne nebojis?" "My dva uz se namame cim prekvapit."

• 6.9.2011  15:15

Aneb vsechno na co jste se chteli zeptat o Supermanovi ale po serii divnych serialu jste se bali zeptat. Je vcelku jasne ze uzivatele kteri hodnotily tento povedeny animak a pri slove Superman se jim vybavi podivin v cervenych kozackach s podezrelym usmevem na tvari jsou tu trochu mimo. Superman ma totiz dnes uz v nasi historii praktycky stejne misto jako treba recti titani. Az na to tenhle chlapik je proste trochu vic cool a kasle na modni trendy. Allstar je stejne jako Doomsday natocen podle komiksove miniserie. Ale tahle se proste pro animak vic hodi. Doomsday byl krome bitvy diky nevhodne delce uplne o nicem a chvilemi pusobil az komicky. Allstar ne. Tvurci komiksu meli diky tematu ruce uplne volne a je to znat. Superman zde diky prudkemu dipingu slunecnimi paprsky je silnejsi nez kdyz driv az tedy na to ze umira. Ocekaval jsem hory patosu a kyksy logiky ale na morem v zemi kde praktycky nikdy nevystrizlively ze svrzeni atomove bomby a sedesatych let,sedmdesatych let osmdesatch atd atd chapou cosi jako symboly a popkulturu. Nejze se tedy divit kdyz S. narazi treba na podzemni jestery mnoho z vas by to necekalo. Ae byl to prave on kdo se s podobnymi bytostmi utkaval mezi prvnimi. Divak si naopak uvedomi ze pokud jste superychly,vladnete supersmysly,jste superinteligentni a muzete byt praktycky kdekoli a kdykoliv, vidite casoprostor trochu jinak nez vetsina vasich spoluobcanu. Neni proto divu ze jako obvikle je jaho nejvetsim nepritelem lidska zavist,konkretne Lex Luthor. Po strance idei a odkazu skutecne epicka zalezitost natocena prekvapive poctive a s nadhledem.

• 19.2.2011  01:50
    Pouta (2009)

Řekni mi co vidíš. Řekni mi co vidíš teď. Podívej se na to těma svejma očima. Nevidíš nic. Bojíš se podívat. Nechceš to vidět. Já se dívám. Vidím všechno tak jasně. Tak jasně až to bolí.

• 5.7.2019  23:21

Pokud by šlo pouze o dokument samotný. Tak řeknu fajn. Tři hvězdy. Jenže poslední třetina začne řešit tolik otázek které trápí současnou společnost . A pokud to spojím s prací Amandy Freud. Říkám si ok , tohle je současná Amerika. Pandora a skříňka kterou kdysi otevreli původní osadníci . Rozhodně cenný nález. A o to jde u dokumentů především.

• 29.1.2019  03:47
    Aquaman (2018)

No porovnejte to s prvním Thorem ,Kapitánem Amerikou, Hulkem a řekněte že je děj naivní až blbý. Tohle je prostě první DC film který se nebojí inspirovat animáky a srozumitelností a timingem se jim dokonce vyrovnat. Protože u takhle drahých věcí člověka už zajímají deatily a tam Wan exceluje. Ve scéně na Sicilii dokazuje že v reálném světě mu Zack Snyder nesahá ani po paty a hrozně moc bych ho chtěl viděl na točit Bondovku,přesto nebo možná právě proto že mě Bondovky už pěkných pár let nezajímají. A ano né každý ze zůčastněných dokáže zahrát Virginii Wolfovou, takže zde platí formule když už to prostě musíš vypustit z huby moc se s tím nezdržuj a funguje to. Funguje i vstup do světa kde celou dobu existovala Atlantida ale nikdo to neřešil. Pokud by se univerzum podařilo skutečně nakopnout nepochybuju že by časem jakmile se do něj podaří plně ponořit diváka můžou se vyprávět i vážnější storky kde na sebeparodii nebude čas( Avengers : Infinity War) ale tady se se světem teprve seznamujeme a nadhled ve vyprávění tady navíc ůspěšně vytváří iluzi optiky hlavního hrdiny. . Silver Age Aquaman is back . Outrageous!!!

• 16.10.2017  03:30

Ten Kapitán je prostě magor.. :D Jsem zvědavej jestli se bude seriál postupně stylizovat do TOS. Třeba ty uniformy a Apple vzhled lodí ale upřímně bych se bez toho v klidu obešel.. Teď bude hlavní pro Discovery aby vůbec přežil .Držím palce.

• 5.4.2017  02:49

Z počátku si řikáte ok ty postavy a dialogy jsou povrchní jak. ...Vlastně mi to opravdu připomnělo Sladký Život. A ne náhodou Oba filmy mají tak říkajíc stejný záměr. Strhnout tu prázdnou eleganci která občas záměrně herce nutí říkat plytké repliky a snažit se nepomrknout na diváka až do konce záběru. Jelikož se půlka filmu odehrává za touhle přetvářkou, jež mnozí nazýváme všední den a druhá půlka je román který zaslal Edward. Někde mezi tím visí Adams . Shannon je taky fajn. Je to přesně ten redneck strejda kterýho byste v týhle situaci chtěli potkat ,nebo Jeffa Bridgese. A to je ten problém. Jeho postava je pro herce velmi vděčně napsaná nerozdíl od Amy se nemusí tolik o prostor na plátně rvát. Zbytek jsou regulérní figurky z fiktivního románu z filmu natočeného kdesi v Hollywoodu. Kultura odpadu, který zůstává odpadem .A je to jako celek fajn. Díky ,pane Forde .

• 18.6.2016  17:54

Dal jsem si po patnácti letech malý repete. A musím říct že je to super. Strašně se mi líbí jak si tady Lynch hraje s realitou a médiem jak ho známe vůbec aniž by se mu cokoliv rozpadalo pod rukama a ty světy kde se to odehrává jsou pořád strašně zábavný.. Pamatuju že tohle byl tenkrát první film co jsem od něj viděl. Od tý doby jsem viděl hooooodně filmů co vlastně nedávaj smysl Třeba. Rabbits ( v tomhle Lynchovi je Naomi aspoň vidět do tváře a ukáže i své inspirativnì ňadro,takže 5:3) , Lost Hyghway, Jurrasic World, Star Trek od J.J. Nebo třeba Batman v Superman a musím říct že kašlu na to jestli to dává smysl.Tady nemá smysl řešit smysl. Je to film z L.A. jehož hlavní hrdinky jsou herečky a za všim stojí chlápek co nechá řikat kovboj a celý to z pekla v klidu řídí, takže asi tušíte že to bude složitější než obvikle Jestli hledáte zákon a pořádek pusťte si třeba nějakou kriminàlku na Primě, nebo nějakej pořad na kabelovce o tom jak se uklízí byt.. Tohle je totiž totální alegorie. Možná je to lyryckà pocta kráse a falši Hollywoodu, L.A. Mulholland Drive , strachu ze starostlivých prarodičů , kouzelnických představení, psychopatickejch producentů co jsou náročný co se týče espresa. Ale třeba taky né, třeba chtěl David natočit jenom pořádnou lesbickou scénu. Třeba odpovědi na to co se v tomhle filmu vlastně děje nesmíte hledat v tomhle filmu. SILENZIO...

• 4.9.2015  10:31
    Aquarius (TV seriál) (2015)

Na Ameriku. Ať už to znamená cokoliv.

• 18.9.2014  18:55
    Mnichov (2005)

Jedním slovem super.Tedy až na posledních 15 min které mi tam už připadali trochu navíc. Procuji pro El-Al a tak znám v českých poměrech až komické kontroly pokud letíte do Izraele. Tento film se dotýká oné staré otázky odplaty a ,stojí-li vůbec za to. V nejryzejším slova smyslu nenávisti mezi Izraelci a Palestinci. A pochopitelně terorizmu a morálního vykoupení z tohoto navždy již politického světa bez skrupulí. Mnichov krásně poukazuje na to ,jak snadno se v touze předběhnout vlastní strach během honby za nesmyslnými ideály, stáváme tím čeho jsme se tak báli. Po technické stránce vše šlape precizně.

• 7.2.2013  14:04
    Dr. No (1962)

I z dnešního pohledu kvalitní Bondovka. Navíc Sir Connery je už zde ve vrcholné formě a i ve scénách kde se vlastně,z dnešního blockbuster pohledu,nic vyjímečného neděje,mu stačí charisma a John Berry James Bond Theme.Skutečné zhmotnění snové elegance padesátých let,kterou lehce přenáší do šedesátých.Bohužel rozpočet pouhých 10 mil. Kč se podepsal na většině akce a samotném tempu.To s příchodem Dr. No na scénu opadá a finální scéna stejně jako třeba v Italian Job rozhodně nepatří k největším kladům snímku. Dospělá Bondovka,která má nezpochybnitelnou stopu v historii kinematografie a charisma jako hrom.

• 27.1.2013  15:02
    Klip (2012)

Zajímavý snímek,který si myslím ,narozdíl od hollywoodských blockbusterú a jejich miliónových rozpočtu,posouvá kinematografii a její vnímání pornografie a intimity zase o kousek dál. To ho nakonec ,přes nic moc kameru a strašlivé slovinské disco, dotlačí nakonec na čtyři hvězdy.

• 23.7.2012  22:28

Není to vůbec špatné.A kdo může v disciplíně černého humoru s anglií vůbec soupeřit.Seč něco tomu chybí a já se obávám že je to Jeremy Clarcson.

• 14.3.2011  12:52
    Fontána (2006)

D Aronofsky zflmoval hned po komiksu(Requiem za sen) knihu. A to i presto ze kniha nikdy nespatrila svetlo sveta,pouze v jeho hlave. Fontana se knize kterou jako by clovek pri tomhle filmu jakoby cetl dost podoba,at uz formou vypraveni tak vytvarnou poetikou ,vytvarenou bez digialnich efektu Ale aby take ne, kdyz je kniha dost podstatnou soucasti Darrenova eposu. Herecke obsazani precizni jako vzdy. A hudba Clinta Mansela tvrdi listi. Od peti hvezdicek ho oddaluje snad jen to ,ze je trochu znat ze si mozna filmari ukously az trochu moc tezkou latku.,A ta se tady cnvilemi rozpada.. Dost mozna ale nadcasovy film a jeden z mych nejoblibenejsich.

• 14.2.2011  21:51
    G. I. Joe (2009)

Pokud by se někdo pokusil zfilmovat Team Amerika hraný živími herci bylo by tohle asi genialní zpracování.Viděl jsem sice pouze s českým dabingem(vtipná kombinace),takže nemůžu plně posouďit ale tenhle film se snad ani nedá brát vážně(viz naprostá většina flashbacků).Celý ten kolotoč proskakování tramvajemi,létání ve Skotsky rozumících stíhačkách,krásek v latexu,komicky jako puberťáci mluvících herců(platí pouze pro dabovanou verzi,veřím),ninjů a věřte jestě spousty dalších věcí totiž končí opravdu třeskutě debilním finále za který by se nemuseli stydět ani scénaristé Limonádového Scéna se zrozením Commandera zase odkazuje na to nejlepší z Fantomase. :-D Měla by asi být nová kategorie Oskarů pro herce kteří dokázaly zadržet sm=ch a zahrát svojí roli.Tohle se prostě musi vidět...Jak pravil Homer Simpson :U.S.A!!U.S.A!!

• 27.10.2010  20:31

Mím rád nejrůznější béčka z padesátých let,část puberty jsem strávil u fantastycké hry Destroy all humans! a přesto jsem se na tenhle filmek podíval jenom proto že jsem jsem měl potřebu podívat se na pár animáků co se za ty léta předstírání dospělosti nestihlo.Pokud nejste typ který ve filmu nutně nupovažuje svatbu za standart asi první minuty budete tolerovat protože podvěsomně víte že to je jenom ůvod.Ale jakmile se rojede děj určitě nebudete zklamáni.Jde o to že tenhle film nabídne ideální mix dětské fascinace (monstra,obrí slečna,ostčeroidy řítící se k zemi, obří roboti,co chcete víc?),popkulturních odkazů,skutečně inteligentního humoru(občas jsem jenom nechápavě kroutil hlavou když jsem si uvědomil jak moc si tvůrci troufly rýt zas jednou do vlády,občas jsem kroutil hlavou jen tak,každopádně parodie americké kultury a podobných MichaelBay snímků vůbec můžou tvůrci The Simpsons v posledních seriích jen tiše závidět)a navrch dostanete ještě sympatické obsazení(Hugh Laurie prostě válí XD ale učitě není sám,..).Resumé?Určitě velmi povedený a nadprůmněrně zábavní animák na který bych se určitě nestyděl jít s mladším sourozencem klidně znova do kina.

• 2.7.2010  07:01

Burbon?Hříšný lektvar.Připomíná mléko odvahy,jed švába,kůru stromů,listí a muší křídla z podlahy,hustý film,a jistě i lahodnost menstruačních šťáv.Je to nápoj orlů. Jim D. Morrison Citlivě natočený pohled na člověka,jež miloval burbon,bíčí zápasy s auty,Alexandra Velikého a ještě spoustu dalších věcí,pro než také zemřel.Narozdíl od The Doors od Olivera Stonea má film hned od ůvodních scén výbornou atmosféru a hlavně nadhled,o který se stará výborný komentář s hlasem Johnyho Deppa.Třeba scéna na začátku filmu kde medii prolétne zpráva o Morrisonově smrti je podle mně jedna z nejlépe natočených vůbec,aspoň co se týče filmů s hudební tématikou.Film má i skvélý střih a hudba je tady prostě cool.Možná si zaslouží i absolutium ale na to se okolo něj točí až příliš otazníků ve věci smyslu filmu.Možná smyslu filmu jako takového.Ale o týhle otázce je lepší debatovat s Jimem někde v zaprášenym baru s flaskou burbonu na stole.

• 10.1.2010  22:14
    Noc na Zemi (1991)

Poetika Jima Jarmusche která rozhodně neurazí.Diváka čeká pohled na noc na zemi očima taxikáře v pěti různých částech světa ,od setmění pěkně do rozbřezku.,v pěti na sobě dějem nezávislých povídkách.L.A.,New York,Paříž,Řím a Helsinky.Film má poměrně klidný začátek, když si už začínám říkat jestli Jim nezabije tenhle film stejně jako svojí učast v projektu Ten Minutes Older: The Trumpet ale pak přichází výborný New York,křehká Paříž,zábavný Řím a jako tečka syrové Helsinky.Režisér zde totiž, jak mi asi v půlce došlo, servíruje svůj pohled na ona města pod noční oblohou za ůčasti skvělých herců ,pomocí brilatních dialogů.Tomuhle se prostě v dnešní době říká umění.

• 17.5.2016  01:22
    Štamgast (1987)

Creepy Rourke a atmoška osdesátek jako když praští. A o to starýmu Henrymu asi při psaní scénáře šlo. Néééé... Kecám. Chtěl prachy na chlast jako vždycky...Film není podle knihy. Ale existuje kniha inspirovaná jaho deziluzí filmem. Ostatně film je vlastně v tomhle dost jako chlast, celý je to o iluzi a deziluzi. No pořád lepší než třeba Hospoda v repríze na Nově , nebo co já vim třeba Iron Man 2 v repríze na Nově...Né vo moc ale jóóó...

<< předchozí 1 2 3