• Pohádka

American Crime Story - Versace (2018) (série)

Veľmi dobrý, kvalitný seriál. Sonda do života vraha Andrewa Cunanana. Nakoľko je všetko podľa skutočnosti je otázne, keďže rodina Versaceho sa od seriálu a života Versaceho v seriáli dištancuje, ale dočítal som sa, že okolnosti ďalších vrážd Andrewa boli také, ako sú vykreslené v seriáli. Čo mi vadilo je len neustále vracanie sa do minulosti a potom zase späť a znovu do minulosti. Viem, že to je štýl režiséra, ale ja som sa v tom niekedy už strácal.

American Horror Story - Návštěva (2018) (epizoda)

Najslabší diel tejto série, ale chápem, že niektoré veci sa tam museli objasniť, len to nemuselo byť v celom dieli.

Amy (2015)

Na tento dokument som sa tešil. Čítal som knihu o Amy, ktorá vyšla po jej smrti, napísaná jej otcom. Žiaľ, bol som trochu sklamaný, film sa zaoberal skôr životom Amy za čias jej úspechov a následných pádov. Myslel som, že film bude skúmať aj jej detstvo a dospievanie. Ďalej som nevedel niekedy, kto vo filme hovorí, pretože to nebolo v titulkoch uvedené.

Bábovky (2020)

Viac dráma ako komédia, ale kvalitne natočené, niekedy som sa strácal v tom množstve a prelínaní postáv a nemám rád, keď sa zápletke a rozohratom deji zrazu usekne a príde koniec, vačšinou idealistický.

Bajkeři (2017)

Krásna príroda, niektoré vtipné hlášky, ale inak nič moc.

BH90210 (2019) (seriál)

Pôvodné Beverly Hills mám rád, ale toto nešlo ani okolo! Jediná hviezdička je za skoro všetkých pôvodných hlavných hercov, vidieť ako vyzerajú. Ale toto je zbytočný počin. Ich fiktívne životy, ako žijú "akože" herci, ktorí to hrali, ma nezaujímajú.

Bohemian Rhapsody (2018)

Trochu som prekvapený ováciami na tento film. Ale chápem, že fanúšikom sa to páči. Je to totiž filmy hlavne ospevujúci Queen a ich hudbu. Je to hudobný film. Ako biografia veľmi slabé. Mnohé životné situácie sú tu len v náznakoch, narýchlo zobrazené a hneď sa film zas venuje hudbe Queen a Mercuryho. Pre mňa to je proste málo.