DJ Lonely

okres Brno-venkov
fanda amatérského rychlodabingu

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 13.1.2020  06:01

Když nebožtík Karel mluví slovensky, je to o dvě třídy horší, než když se Andrej ze začátku snažil mluvit česky. Jinak je to absolutní peklo na všech frontách a osobně mě mrzí, že zrovna božskej Karlos se na sklonku života upsal těm největším filmovým sračkám. Decibely lásky nebyly o nic lepší.

• 3.11.2019  00:58

Extrémně zábavná thrillerová jednohubka. A nebo mi to prostě sedlo do nálady. :)

• 17.10.2019  04:32
    Premiér - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Kterak Jaromír Soukup potkal Jaromíra Soukupa a pořádně poGlumovali.

• 10.10.2019  02:37
    Premiér (TV seriál) (2019)

Už v prvních dvou minutách jsem měl pocit, že Soukup hraje Gluma. :) Každopádně to je takovej mazec, že vedle toho i Pavel Dorotka: Historky ze života je seriálový masterpiece a musel jsem mu o hvězdu zvýšit hodnocení. Kdyžtak bych poprosil doplnit obsazení, bo tu chybí... Hrají: Jaromír Soukup, Režie: Jaromír Soukup, Kamera: Jaromír Soukup, Scénář: Jaromír Soukup, Sponzor: Jaromír Soukup. Btw. Teď jsem si uvědomil, že to hraje trochu jako slepec, jak se furt nedívá lidem do očí. EDIT: Tak ne, první díl jsem dal, ale jelikož jsem dvakrát zvracel, tak další díly si odpustím. EDIT2: To musí bejt nějaký voodoo, bo už jsem viděl všechny tři a i když každý prozvracím, čekám na další. :))))

• 6.10.2019  23:11

Variace na Ježíšův život. Bez invence, s mizerným rozpočtem a mizernými herci.

• 16.9.2019  18:31
    Pavel Dorotka - Láska není jednoduchá věc (hudební videoklip) (2019)

Kristova noho, co jsem to právě viděl a slyšel? :-o Musel jsem počkat, než přestanu krvácet ze všech tělních otvorů, abych to mohl ohodnotit. Čert vem ten z prdele projev, ale proč si aspoň ten jetel Dorotka nedá záležet na kvalitě a nahrává to mobilem na hajzlu? A proč dělá klip, když neumí synchronizovat zvuk na obraz? No prostě totální peklo.

• 14.9.2019  15:52

Mám rád tyhle dokumenty o videokazetách, přesto u tohoto musím vytknout práci střihače, kterej měl dokument zkrátit aspoň o hodinu, protože 144 minut je fakt moc. Najde se tady spousta fajn informací a nadšení, ale hromadu času například sledujeme VHS maniaky, kterak ukazují různé tituly ze svojí sbírky. Jenže dokument není videokatalog. Navíc si tvůrci mohli dát víc záležet na technických detailech. Dva z respondentů jsou natočení ve špatném poměru stran, titulky představující jednotlivé respondenty zasahují do úplného kraje obrazu atd. atd. Je s podivem, že tohle nevychytali, když už se jim podařilo do dokumentu dostat pár slavných tváří jako je třeba Lloyd Kaufman.

• 20.7.2019  06:05
    Kapitán (2017)

Kdyby film skončil stou minutou, tedy tím jediným barevným záběrem na pole, tak smeknu, zatleskám, udělím plnej počet a v brzké době sezvu kamarády na domácí promítání, abych jim představil další perlu. Bohužel poté následuje ještě dvacet minut, který úplně rozbíjejí nastavený koncept a dělají z toho filmu bordel. Chápu, že je to podle skutečnosti a tvůrci chtěli evidetně ukázat příběh Williho Herolda celý, ale ten natahovaný závěr už působí nepatřičně.

• 23.5.2019  02:14
    BaDumTss (studentský film) (2019)

Pěkně zpracované téma parodující sociální sítě. Chtělo by to lepší kameru, větší rozpočet na triky a na postsynchrony, ale jinak příjemnej studentskej kraťas. Ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=EFnI9TLzw0I

• 23.5.2019  02:09
    Every Single Day (studentský film) (2019)

Šlo z toho tématu vymačkat daleko víc. Hodně plochej kraťas. Ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=VP-5fcSbWXw

• 4.10.2018  22:13
    Venom (2018)

Tyvogoooo, to byl normálně nářez. :) Já jsem spokojenej, jak Renton na tripu. Suprová komiksová jízda, Hardy perfektní, humor funguje, akorát za Michelle Williams a digibordel na konci jedna hvězda dolů. 8/10 a těším se na koupi UHD-BD. :)

• 18.8.2018  03:29

Spousta prcání se sukubou, leč atmosféra nulová.

• 23.3.2018  03:11

Líbí se mi, že se nejedná o klasický film o filmu, ale že v první půlce je koncipovaný jako televizní zpravodajství o příletu mimozemšťanů, tedy pseudodokumentární formou.

• 27.2.2018  03:41

Velice solidní erotický thriller z VHS éry. Obě protagonistky jsou docela kočky a Angela je správně šáhlá. Většinu času se tu prcá, nebo se tu o prcání mluví a občas se stane nějaká ta vražda. Prostě taková pohodička na nedělní odpoledne bez dětí.

• 26.2.2018  03:25
    Jeruzalem (2015)

Hromada vykrádaček, kdy jsem si odškrtával kolonky ve stylu scéna z [Rec], kamerový nájezd z Cloverfieldu, inspirováno scénou z Bavových Démonů atd. a přesto mě to jakýmsi zvráceným způsobem bavilo. Ani nijak zvlášť nevadilo, že první půlku filmu se jen seznamujeme s postavami a v podstatě nic pořádného se tam neděje. Pravda, sem tam mě dost štvaly do očí bijící nelogičnosti ve stylu voják odvrátí zrak od příšery, aby se něco řekl kolegovi a příšera po něm skočí, ale to už asi k těmhle typům filmů patří. Za mě celkem kvalitně namíchaný žánrový gulášek.

• 26.2.2018  00:37

Solidní nadprůměr pro mě byly povídky číslo 2 (oživlá těhule v pitevně) a 5 (creepy kněz ve feťáckým vlaku). Celkem průměrná byla první povídka (holka slyšící konstantně otravnej zvuk) a zbytek hrubej podprůměr. 40% za kombinaci prvních třech zmíněných.

• 15.1.2018  03:35
    Šoa (1985)

Tak jsem poctivě zkoukl celých devět hodin tohoto dokumentu - pěkně na etapy, abych udržel pozornost. Vypovídající hodnotu to jistě má, nicméně právě zvolená délka a celková roztahanost sráží celkový dojem z tohoto jinak bezesporu vynikajícího dokumentu o holokaustu. Taky mi tam vadily (pro mě) uměle natahované pasáže s překladatelkou do francouzštiny, kdy každý rozhovor má zbytečně dojnásobný čas a když někdo mele každou půlminutu řečí, které nerozumím, tak mě to fakt dost nebaví a tříští mi to pozornost.

• 1.1.2018  15:38
    Daniel Landa: Protestsong (hudební videoklip) (2004)

Pro mě osobně nejsrdcovější song od Landy a naprosto bezchybnej klip.

• 27.10.2017  05:34

Výborný CATIII snímek. Viděna UNCUT verze z VHS.

• 26.10.2017  04:42
    Ray Parker Jr.: Ghostbusters (hudební videoklip) (1984)

Nejen, že je tenhle videoklip z mého oblíbeného filmu a tu písničku žeru už od mládí, ale k tomu ultimátnímu hodnocení přispívá i to, že v něm účinkují takové hvězdy jako John Candy, Danny DeVito, nebo Peter Falk.

• 3.9.2017  13:25

Překvapivě velice svěží thriller, který sice používá klišé v každém záběru, ale pěkně z něj ždímá tu pravou esenci béčkových thrillerů devadesátých let. Nebo mi to možná prostě jen sedlo do nálady. :)

• 31.7.2017  22:12

• 31.7.2017  22:12

• 31.7.2017  22:11

• 31.7.2017  22:11

• 30.7.2017  16:27

"Chci, aby sis toho velkýho rudýho zasrance šoupnul zpátky do garáže. Jasný, ty zkurvenče? A di do vobchodu a koukej si koupit normální sekačku pro lidi!" Pro mě srdcovka a klasika z dob videopůjčoven.

• 8.7.2017  09:04

Dokument je to dostatečně zábavný na jedno shlédnutí, ale upřímně úplně nechápu názory Klusáka a Remundy. Když třeba v závěrečné scéně vyjadřují Smetanovi podporu slovy "Naprosto rozumíme jeho potřebě dozdobit nevkusné politické reklamy, se kterými byl nucen korzovat po městě." To je populismus jako prase. Nikdo ho nenutil s tím busem jezdit a když se mu to nelíbilo, měl si najít jinou práci. A dosah popularity získané poškozováním cizího majetku a děláním z komára velblouda je krásně vidět ve scéně, kde jde Smetana podat vysvětlení na policejní stanici a před vchodem ho vítá celých šest podporovatelů.

• 23.5.2017  21:54

Při scéně s flétnou jsem si vzpomněl na hudební tábor. :)

• 7.5.2017  06:28
    Jane Street (1996)

Čím ospravedlnit tak vysoké hodnocení u tak (pod)průměrného filmu? Mno, místy je to napínavý, každou chvíli se tam prcá a Linda Hoffman má nohy až na zem. A nebo mi to prostě jen sedlo. ;)

• 4.5.2017  23:01

Pohodová nízkorozpočtová romantická komedie. Nepřináší do žánru nic nového, nicméně bezďáci jsou tady zábavní sympoši. Radši kouknu na tohle, než jít v Brně kolem hlavasu. :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6