Utonutí zakázáno (1987)

Tak na tomto jsem byl kdysi v kině a dost se mě to líbilo, že jsem na to šel druhý den znova ...

On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Hrozná kravina a trapárna od Novy. Strašný scénář a otřesná režie, jeden z nejhorších českých seriálů všech dob, opravdu otřesné a strašná ztráta času, vydržel jsem 2 díly ...

Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)

Výborná pohádka v Zemanovském tajemném a trochu strašidelném stylu... skvost naší animované tvorby s vynikající hudbou.

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Po dlouhé době pěkný český seriál, kde mě všechny 3 série dost bavily. Nejraději mám tu poslední , měla největší dějový spád a zvraty. Myslím, že je to životní role Dejdara.

Tajemství mého úspěchu (1987)

Opravdu skvělá, odpočinková romantická komedie na kterou se vždy rád podívám a výborně se bavím. Michael J. Fox je tady skvělý, je to fakt dobrý komik. Film podporuje velmi známá hudba.

Pravidla moštárny (1999)

Nádherný, dojemný snímek, prostě paráda. Můj nejoblíbenější film Lasse Hallströma.

Lupiči paní domácí (2004)

Docela dobrá krimi komedie, která mě zaujala, Hanks opět prokázal, že umí zahrát opravdu vše a i když je ta jeho role netradiční, zhostil se jí bravůrně, což se bohužel nedá říct o zbytku lupičské bandy ... Konec je přesně v duchu černé komedie, prostě jsem se bavil a dávám lepší 3 *. Po dalším shlédnutí musím dát za 4, protože mě to stále dost baví.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Můj nejoblíbenější film se skvělým DiCapriem, opravdová filmová lahůdka... a hlavně podle skutečného základu! Dvojice DiCaprio a Hanks, jsou jako kočka s myší. A poučka o dvou myškách, kdy se jedna utopila v mléce a druhá se nevzdala a ušlapala z mléka máslo je nezapomenutelná, stejně jako výkon Ch. Walkena. Opravdu výborný film, který čím vícekrát ho vidíte, tím je lepší ...

Skleněné peklo (1974)

Jeden z nejlepších katastrofických filmů všech dob, skvělá gradace děje a výborné výkony hlavních představitelů.

Akta X (1993) (seriál)

Skvělý mysteriózní seriál mě zaujal a hlavně první 2 série jsem neskutečně hltal. Výborný výběr hlavních představitelů !