• Hudební

Uragán (2001) (pořad)

Spoznal som ich cez reprízy na estévečke. Bolo to výborné, veľmi vtipné, skvelé postavičky, skvelé scénky, dobrí hostia, malo to nápad a netrčala z toho slama zo všetkých strán konštrukcie. No a potom prišla zmluva s Markízou a... hádajte ako to dopadlo :( Štyri hviezdičky za množstvo vynikajúcich dielov vyrobených pre STV, všetko čo sa vysielalo v Markíze bola už len obyčajná skurvená sračka pre polointeligentov ktorí sa dokázali zasmiať aj na takých trápnostiach ktoré potom Kraus s Marcinom predvádzali (a to nie len v Uragáne).

Bud Bindi (1996) (seriál)

Dalo sa celkom.

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Pozerateľné, ale postupom času sa to každému prejedlo. Odpad už len za to že druhú sériu diváci nechali vyhrať maďarského cigána a ešte k tomu aj buzeranta s IQ 56!!!

Big Lebowski (1998)

No na mňa to rozhodne nezapôsobilo tak ako na drvivú väčšinu tu hodnotiacich. Viac to bolo trápne ako vtipné. EDIT 31.5.2012: Včera som to videl po rokoch, so slovenským dabingom a musím povedať, že už mi to prišlo trochu lepšie ako kedysi, ale tento film stále nevyrástol tak aby som si ho zaradil do filmotéky... ale celkovo Jeff Bridges bol výborný a niekoľko hlášok sa tiež podarilo :) Dvíham hodnotenie z 2 na 3*

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad) odpad!

Cirkus a pozlátko, už mesiac-dva po skončení po drvivej väčšine finalistov ani besný pes neštekol. Ale to je normálny syndróm takýchto relácií, takže sa tomu nečudujem. A Habera si tu už fakt veľa dovoľoval na kastingoch, vypestoval som si k nemu peknú nesympatiu!

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

VyVolení sa dali pozerať, ale toto bola tak zaprdená nuda až to zdravé nebolo. A nakoniec to vyhral celé buzerant...

VILOmeniny (2002) (pořad)

Vilo Rozboril je síce moderatorský profesionál, ale je už okukaný a otrepaný, VILOmeniny boli postupne čoraz horšie a horšie a trápnejšie a nikdy ma nejak špeciálne nebavili... až na malé výnimky (napr. legendárna časť s Monsterovcami).

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Tieto srdcervúce charitatívne programy spláchnuť hlboko do hajzla!!!

Pošta pre teba (2004) (pořad) odpad!

Pošta pre jeba :DDDDDDDDD Výstižnejšie pomenovanie na túto sračku ani neexistuje :DDD

Let's Dance (2006) (pořad) odpad!

Tanec nenávidím z celej duše a tieto vylúhované tanečné šou som nenávidel taktiež a pritom mamke sa to tak páááči :( Niekto tu mal dobrú poznámku, Jozef Bednárik je "vtipný" jak kilo hovna v tráve a Ďurovčík, to bol kvázi "Habera" v tanci :D Zachovajte si zdravý rozum a prepnite to, aj tak z víťazstva kráľov spoločenských tancov máte veľké hovno...