Kořist (2007)

Horor? Thriller? V žádném případě! Spíš mi to přišlo jako parodie těchto žánrů. Dialogy hrozné a logika naprosto stupidní. Jednu hvězda za ty "dramatické" scény, které byly nechtěně velmi vtipné.

Pakárna (2006) (seriál)

Co dodat... pakárna! :D Hlavně "ožajsný hiphop" mi v paměti přetrval po více než 5 let. Ovšem určení 14-99 let bych omezil převážně na 13-16. Ti starší, dalo by se říct už tomu "nerozumí" a hodnotí jak hodnotí. Odpad si tento seriál opravdu nezaslouží.

Otcovy hříchy (2002) (TV film)

Film o kusu historie USA a morálním vyrovnání v jedné jižanské rodině. Myslím, že kvalitně zpracovaný snímek (i když je to TV film).

Porky II: Den poté (1983)

Výborný, snad dokonce lepší než jednička. Kam se na to hrabou "moderní" teenager komedie. Scéna obřízky KKK je parádní!

Lístek do památníku (1975) (TV film)

Kdo prožil lásku a zároveň žije v Písku, nemůže dát nic jiného než 5/5. Pěkný příběh, který může prožít každý z nás...

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Vzpomínám, když jsem byl ještě malý kluk, jak jsem přišel domů ze školy, zapnul televizi a zjistil, že nic "lepšího" tam nedávají. Byla to pro mě hodina hororu a utrpení. Tak silný pocit hrůzy jsem již nezažil a doufám že již nezažiji. Ještě teď když na to pomyslím, mám husí kůži. :-))