Nebesa smrti (2010) odpad!

Nebesa! . . . Výron monstrozních duševních chcanků scénáristy bez smysluplné pointy (ne, ten kvazihepykonec fakt už nic nenapraví) i logiky děje (nemá cenu vypočítávat jednu imbecilní kravinu za druhou i při přijetí hry autorů na nadžánrovou taškařici) a režijní impotence v >myštériju< (hahahaha, "vědecké fikce" se zde vyskytuje rovná NULA, zato zde opět zase jednou chybí žánr "komedie"!) upoceném pro ne moc bystrou vrstvu popkulturní mládeže, pro vycooleného našince pak umocněno ořezem obrazu a děsivým uhýkaným dablinkem pražské čudlárny čtvrté kategorie... . . . Vskutku tedy zase jednou zážitek, hoden lehce nacamraného >pitko-sabotního< rána s ránou... %-[.. . . . Amen! - - - - - (Poprvé a naposledy asi v důsledku nebeské blazeovanosti protrpěno 12.5.2012 na brzceranní >tv primeroskůl< , hovnocení 386., komentsrář zde uštrykovaný s opovržením jako štyryašedesátý - 12.5.2012)

Zabijácká hora (2011) (TV film)

Šambala blablabla a šamblamáž až... . . . Víc už škoda času pitvat hlouposti v ději, idiotské chování a blábolení postav a upocenost filmu vůbec. Námětem i výrobou v rámci žánru další zpackané zbytečné nic a zabít slizáka Wilznáka... - - - - - (Poprvé viděno 7.5.2012 na >tv šambablandoff> , hodnocení 59., komentář zde zabitý nešťastně třináctý - 7.5.2012)

Blanka Matragi - zrození pohádky (2011) (TV film) odpad!

"Dokumentární" film? Tahle formou i obsahem čuročirá zrůdnost? Toto bezočivé očividně >mrdketingově pyjárové< homovideo? Svatá bláno manekýnská, to je ale hnus!!! To ses Igore ty >rebele< na stará kolena pěkně podělal... . . . Ale tak po "Langerovi" (viz http://www.csfd.cz/film/279635-dvere-k-vitezstvi/) už se není čemu divit. Tak takto končí pražská čudlárna, která by bez naprosto pofiderních veřejnoprávních a lidskohnusních kšeftů dávno skončila tam kam patří... %-[.. - - - P.S. Zrození hnusu a bídy - a "královna je nahá", asi volaly ty anorektické děti, co si hrají pod vlivem a nátlakem pofiderní módní >pisskultůry< na modelky... Ani jednu za ty šatyčky, ani zanic... Pochcat! - - - - - (Poprvé a naposledy viděno 7.5.2012 na nočním >zmrdveném sprostoru< , hovnocení 11., komentchcáč zde jako třetí - 7.5.2012)

Srážka s kometou (2007) (TV film)

Co je horší než rážka s... (?!?) . . . Hysterický a stále povykující hlavní (samozřejmě nechutně kladný a rebelsky fousatý) >hrdina< a plků víc než úlomků "zřetězených komet" na nebesách. Nechápu, proč do takových odvarů stále ještě někdo investuje peníze. Tak ještě že to tentokráte obligátně virtuálně odnesl >zase jen< ten "americký lid", že... %-/ . . . Dvě hvězdy tedy se sebezapřením, uznávaje, že jde o bezhappyendový televizní projekt se svými rozpočty a technickými zákonitostmi. Ovšem při představě, že něco podobného by měla vyrábět kterákoli naše televize se mi pak řetězí beďary na zádech... - - - - - (Poprvé viděno 6.5.2012 na dvd /s původní zvukovou stopou a originálním formátem obrazu - občasné přepnutí zvuku na č. dabing ze studijního plezíru mi pak způsobilo srážku s utrpením/, hodnocení 380., komentář zde jako jednatřicátý - 6.5.2012)

Sbohem soudruzi (2012) (seriál)

Historie instantní vstřícná masám či spíše >dějepiss< pro hloupé? . . . Hm, plkačky brnkačky tlachy plác, d.m.s.n. ale asi zase někde udělali soudruzi z endéer chybu... Taková >dederónská náhražková< "Mischkaffee" místo >pravé brazilské< "Espirito", že... °-[ - - - P.S. (5.5.) Sakryš, igitátor hnedle žasne, jak málo dnes stačí stádu ke štěstí. Ale tak ono stačí se jen podívat, jaký postsoudružský ksindl dnes ovládá tu naši neobolševickou kaputalistickou zemi krásnou na pohled... A bude hůř děcka, bude hůř! Za stálého spokojeného pobekávání směr jatka... Kvazisláva! %-o - - - - - (Sledováno na aprílmájovém >soudružském prostoru< , hodnocení 40., komentář zde otrávený jako čertoffsky šestý - soudružsky prvomájový jara gla-sytosti 2012)

Stupnice strachu (2007) (TV film) odpad!

Stupnice stupidní a strašná sračka jako od Čétéčka... °-[.. . . . Hotová studnice žánrové žumpy. Už chápu, kam se chodí osmělovat naši veřejnočudlární zasloužilci při výrobě všech těch in-krimi-novaných >nedělňátek o osmé< - a bacha - jako bych viděl kracha Stracha... %-o . . . A víc už škoda slov... - - - - - (Poprvé a naposledy viděno a dohleděno do mečového finále /...málem jsem už hodil šavli.../ asi s pomatením mysli na >kůlové srajdovizi< , hovnocení 87, stupmentář zde navátý jako devátý - 1.1.2012)

Duchovní kuchyně (2007) (pořad)

Hmňammííí... 8-/.. . . . Tak lze předpokládat, že si M. C. Putna se svými kumpány pochutnali, až se jim boule za ušima dělaly, zvláště když se vyvařuje >veřejnoprávě< a účet nakonec štědře zalepil erár a i na dýška zůstalo. Jen ta zpráva, kterou o tom naši labužníci podali, má pachuť legendární školnodružinové lžinenávistné "U.H.O." . . . Tak dobrou pravdu a chutnou lásku Martine - a uvolněnou řiť, ať se daří dobře žiť, se vším tím >božským žrádlem< na tabuli, že... . . . Jedna hvězda tedy jen za ten recepis, uklohněno pak je to ovšem jako ve čtvrté cenové, ale jak jinak, když holt vaří brněnská závodka... °-/ - - - - - (Nahlédnuto ob/časně k ránu na nočních duc/hovních cvičeních na >vyvařeném prostoru< , hodnocení po hinduistické dietě 6., komentář zde se žgrundáním v břiše jako druhý - 27.4.2012)

2. světová válka: Ztracené filmy (2009) (seriál)

I kdyby byl díky obsahu unikátních obrazových materiálů sebezajímavější, nedám pět hvězdiček historicko-dokumentárnímu pořadu, kde mi (v českém znění tuzemský) komentátor blábolí cosi o "nacistických spárech" (doslovná citace z druhé části). Otázkou pak zůstává, je-li to problém skutečně přesného překladu originálního znění, nebo si zas přihřívaly polívčičku nějaké podělávky z naší dávno >veřejnosrádní< televize. Každopádně takové tendenční fráze jak z nějakých bolševických padesátých let v současném seriozním "dokumentárním" filmu (navíc k tomu s odstupem více jak šedesát let po událostech, které popisuje) nemají co dělat. - - - P.S. Ale ono asi stačí nahlédnout na rozhovor s >odborným poradcem< (viz http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10327192882-druha-svetova-valka-zapomenute-filmy/211382550080002/bonusy/6227-rozhovor-s-odbornym-poradcem-radkem-panchartkem/ ) a člověku začíná hnedle cosi docházet, kteří další >odborníci< s podobným espritem makali na české verzi se už želbohu na stránkách ČT nedozvíme. - - - - - (Se zájmem a lehkou rozmrzelostí nahlíženo v pondělní dubnové večery na >zapomenutém prostoru< , hodnocení 25., komentář zde jako první - 23.4.2012)

Rumový bulvár (1971)

Hvězdně obsazená v rámci žánru nesporně divácky zajímavá kostýmně dobrodružná dobovka se spádem do taškařice a... A? A!!! - - - - - Mimo mísu: Místo komentáře si dovolím přidat sem můj příspěvek do směšného fora na webu >veřejnosrádní< televize, která uvedla místo filmu opět jak už zvykem zmršeninu! . . . Viz http://www.ceskatelevize.cz/porady/10260340072-rumovy-bulvar/diskuse/odeslano#diskuse : "No, možná by páni mudrlanti bylo lepší, kdyby naše tzv. "veřejnoprávní" televize uváděla na tzv. "jiném prosotru" filmy pro náročnějšího diváka tak jak byly natočeny. Pro méně bystré je tím myšleno s původní zvukovou stopou a v originálním formátu obrazu. Samozřejmě doplněné o kvalitní české titulky. Nemuseli byste potom fňukat nad vašimi oblíbenými dabéry a dívat se na výřezy z ořezu filmového záznamu. . . . To by ovšem televizi veřejné služby nesměla ovládat hloupá kulturně ignorantská sebranka, finančně zaangažovaná všelijakými těmi dabingovými klany, protože o nic jiného (co se týče bezruchových zvukových zmršenin s hlasovými projevy pražské druhořadé herecké čudlárny nazývaných dabing) tu nejde. O ořezu obrazu v televizi jednadvacátého století už ani nemá cenu se zmiňovat. To už je hotová antikinematografická debilita! . . . Resumé? Nesledovatelné..." - - - - - (Poprvé nahlédnuto a nedohleděno /ano, těším se někdy na dvd/ 22.4.2012 na >prohipičním sprostoru< , prozatím nehodnoceno /84./, nekomentář zde jako pátý - 22.4.2012)

12 kol (2009)

Renda Psycho Harlin - ten mistr mainstreamové rutiny a žánrových klišé - vykrádá v tomhle blábolu snad všechny akčňáky všech dob včetně sebe sama a je z toho jen pitomý guláš profláknutých scének bez nějaké smysluplné stavby příběhu a logiky děje, aby jeden mohl aspoň spokojeně zívnout, že si scénáristi jenom nehonili zvadlá myslidla. No, dokud je někdo ochoten takové spektákly financovat a stádo se v rámci žánru těší na oddechové dvd, budiž. Želbohu ale je to jen další zcela zbytečný vývar z odvaru. Chybělo mi šťastné třinácté kolo. Igitátor by v něm Rendu i s tím jeho bezcenným tlustokrkem Cenou a mdlou blondýnou nechal pojít na úbytě... A víc už zase škoda slov. Howgh. - - - - - (Poprvé viděno 22.4.2012 na dvd /s originální zvukovou stopou s č. titulky a v původím formátu obrazu/, hodnocení 2162., komentář zde lehce otrávený jako dvěstědvacátý - 22.4.2012)