Joe milionář (2003) (pořad)

Bavilo mě sledovat zlatokopky usilující o pana milionáře. Byla to sranda. Účast Češky byla pro mě povzbudivá a moc jsem Lindě fandila. Opět jako vždy holka z Česka neměla konkurenci, a to hlavně v povaze a upřímném přístupu k Joeovi.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Krausův pořad mi v mnohém připomněl Noční show Davida Lettermana, a tuto českou verzi jsem si ráda občas pustila. Postupem času mi pan Kraus už začal malinko vadit, nějak se všechno opakovalo, on se pořád stejně tvářil, začal skákat lidem do řeči a spíš raději poslouchal sám sebe než druhé a ta příšerná hudba, zkrátka nic moc. Přesto počáteční díly Uvolněte se prosím jsou skutečně velmi dobré.

Televarieté (1970) (pořad)

"A neklepej ten popel pořád na ten koberec!" "Popelník jako kráva, a on se do něj netrefí!" Jéžiš, to jsem se nasmála u scének Bohdalové s Dvořákem, jejich humor mě dostával do kolen, ovšem ta omáčka okolo mě vždycky tak trochu otravovala. Moc se mi ale Televarieté líbilo a nedám na něj dopustit.

MTV Cribs (2000) (pořad)

"S MTV Cribs dostanete šanci bez omezení nahlédnout do života a příbytků těch největších světových celebrit." No, tak se slovy "bez omezení" bych byla trochu opatrná. Pokud máte dobrý žaludek a budete zvládat věčně měnící se, skákající a místy totálně zblázněnou kameru, možná něco zahlédnete. Já jsem také občas něco zahlédla. V podstatě byly všechny domy vybavené jak přes kopírák, bez nápadu a možná i jedním bytovým architektem, možná tím nejdražším:), kdo ví. Nezapomenu ale na apartmán Mariah Carey, kde měla úplně všechno (nábytek, podlahy, stěny, stropy) zlaté nebo pozlacené. Být tam já pár minut, mám vypálený oči. Takové výstřelky mě nechávají chladnou, ovšem co tak trochu závidím jsou ty jejich nabušený lednice a obrovský bazény :).

I Want a Famous Face (2004) (pořad)

Tak trochu depresivní reality show, kde je možno sledovat, jak si někteří lidé myslí, že radikální změnou zevnějšku dosáhnou příznivé změny v jejich životech (ha ha ha). Zadarmo mají možnost podstoupit i několik plastických operací, ty však musí proběhnout naráz a průběh těchto operací, rekonvalescence a následné přijetí okolí je zdokumentováno na kameru. Účastníci této reality show jsou povětšinou sami spokojeni s tím jak vypadají, alespoň v začátcích, pak ale obvykle přijde reakce okolí, hlavně rodičů a přátel, kteří nedokážou pochopit, proč se jejich blízký člověk rozhodl k takové změně. Tenhle pohled na věc a často i nemilosrdnou kritiku pak málokdo z "nových" lidí ustojí.

Špatnej polda (2009)

Špatnej polda a špatnej film. Co na tom, že prý brilantně řeší jemu přidělený případ, když se u toho filmu člověk opravdu strašlivě nudí. Ale kdyby jenom nudí, feťácké filmy skutečně nemusím a neviděla jsem nic vtipného na počínání pana McDonagha. Drogy jsou prostě svinstvo a je jen málo filmů, u kterých mi toto téma nevadí a které jsem ocenila.

Nebezpečná známost (2005)

Nedá se říct, že by Naboer byl nějak extrémně špatný film. Mé hodnocení odpovídá skutečnosti, že vše už tu v různých podobách dávno bylo a film mi nepřinesl nic nového. Musím však ocenit brunetku Kim za její opravdu neobyčejný výkon, který mě trochu probudil! Ona se holka tak moc snažila a tady na čsfd nemá ani svou stránku, to je ale ostuda. Jinak jsem stejně jako hlavní hrdina tak nějak bloudila spletitými chodbami podivného bytu, na jejichž konci mě čekalo poněkud nevábné překvapení.

Planina v ohni (2008)

Spálené životy, film, který sice vlastním, ale jestli se na něj podívám znovu, bůh ví. Přišla jsem si u toho jak nějaký detektiv. Různé časové roviny mě v počátku poněkud zmátly, ale pak jsem v podstatě za malý časový úsek odhadla další vývoj, včetně konce. Poměrně drsný zážitek, ovšem kvůli Charlize a Kim nelituji, že jsem film viděla. Tyto filmy mě znovu utvrzují v tom, že lidi by měli mezi sebou hlavně mluvit a ne si věci domýšlet, a pak dělat zoufalé činy. Ale kdyby lidé nebyli hloupí a komunikovali mezi sebou a znali pak všechny důvody pro činy druhých, asi by pak filmy o rozumných lidech byly nudné a fádní. Tady naopak těch nerozumných lidí pár bylo a film byl díky nim docela masakr.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

54%? Proč proboha? Parádní film. Trošku delší pravda. Asi jej ocení hlavně ženské, které si chtějí u filmu odpočinout, inspirovat se, získat nějakou naději a útěchu. V tomhle se tento film rozhodně nemine účinkem. Děj se nikam extrémně nežene, je to jen o tom, jej v klidu a pohodě vnímat a vstřebat všechno krásné a příjemné, co Vám nabízí. Ale jak tady čtu ty komentáře ohledně vzhledu Julie Roberts a toho jak stárne, tak to mi hlava nebere. Všichni stárneme ne? A Julia je neuvěřitelně krásná a atraktivní pořád. V projevech, gestech, úsměvu, ve všem. A jen tak mimochodem, tu vystouplou žílu na čele měla už dávno (Pretty Woman a násl.) a vždycky, když se ve filmu trápí, takže to není příznakem stáří, jak se tady někdo mylně domníval. Co na tom ale záleží, ta ženská je poklad a každý film s ní je toho důkazem.