Muf911

okres Praha

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 6.9.2018  22:33
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Po první sérii dávám absolutní plnou nálož 5*. Seriál na nejvyšší světové úrovni. Plný úžasných vymakanych detailů (skvělá scéna s knězem, který neporušil zpovědní tajemství a přece pomůže policii, nebo s nalezenou Madonnou pod kostelem). Seriál s napínavým dějem, mysteriózní, akční, občas vtipný.

• 14.8.2018  22:01
    Ďáblova lest (TV seriál) (2009)

Super český Robert Langdon. Velmi příjemné překvapeni, které jsem objevil až po devíti letech

• 10.6.2018  21:15

Za ty roky dost vyčpělo. Jako dítě si pamatuju, že jsem se tomu řehtal, dneska jsem to sotva přetrpěl.

• 30.3.2018  23:21

Sice v tom hraje spousta známých herců, má to pěknou komorní atmosféru a občas jsem se zasmál, ale celé je to nesmysl. Plánovitě. Prostě srandičky si dělají z diváka.

• 10.3.2018  22:42

Jednička byla vtipná, tohle je zmatená píčovina.

• 27.2.2018  20:39

V průběhu třetího dílu jsem si zkazil dojem z celé série. Začalo to být nelogické a sentimentální a teenagersky přiblblé, v půlce jsem si říkal, že to autorka snad nemůže myslet vážně, takhle to zazdít. Nakonec se to trochu vytáhlo, happy end se samozřejmě očekával, jen šlo o to, jak k němu dojít.

• 27.2.2018  20:36

Druhý díl je z celé série nejlepší.

• 27.2.2018  20:35

Původně jsem chtěl ohodnotit všechny tři díly najednou shodně, ale po zkouknutí poslední ze tří částí jsem se rozhodl, že jsou tak odlišné úrovně, že to nejde. Takže k prvnímu dílu. Narazil jsem na to náhodou, asi při hledání filmů s tématikou cestování časem. Hned zpočátku mě to uchvátilo a dal jsem to jedním vrzem. Je to sice taková nízkorozpočtová záležitost, ale děj mi přišel dobře promyšlený a docela promakaný, co se paradoxů týká (tohle jsem si myslel po prvním díle). Líbila se mi hlavní hrdinka a hlavně její protivná sestřenice. Filmy jsou natočené podle knižní předlohy, kterou jsem nečetl a ani jsem o ní nevěděl.

• 3.2.2018  22:47

Zvláštní. Viděl jsem i ten novější film, ale vůbec jsem si neuvědomil, že je tohle je originál. Asi mi ten remake tolik neutkvěl. Tohle bylo velmi zajímavé a na svoji dobu super thriller. Z tohoto filmu si snad budu pamatovat čtyři stejně oháknuté únosce, kabáty, klobouky, falešné kníry a brýle. Pánové Green, Grey, Blue a Brown

• 21.1.2018  23:18

Donation sent. Každopádně dobrý film, ne taková bomba, jako jednička, ale přesto pořád dost zajímavý a hluboký, navzdory nízkému rozpočtu.

• 3.1.2018  23:45
    Radius (2017)

Filmy se zvratem mám rád. Záhady také. Začátek se vyvíjel slibně, prostředek byl trochu pomalejší a konec se dal odhadnout.

• 13.11.2017  20:25

Asi jsem si to pamatoval trochu zkresleně. Jako dítě se mi film samozřejmě strašně líbil. Ale když jsem si to pustil teď jako dospělý, tak je to fakt pitomost. Ideální pro děti, které vyrůstaly v 70. letech. Z dnešního pohledu jen jako studijní materiál.

• 24.8.2017  22:52

Asi není spravedlivé film z roku 33, 3 roky po uvedeni prvního čs. zvukového filmu, hodnotit optikou dnešního diváka. Ale je to fakt hodně velké retro. Je poznat, že éra němého filmu ještě trochu doznívá, přednes herců je ochotnický a vůbec ne přirozený. Zápletka je klasicky detektivní, ale nijak zvlášť poutavá. Takže vlastně největším lákadlem byly dobové interiéry pražských bytů a záběry zimní Prahy 30. let.

• 21.8.2017  22:46

Musím uznat, že přes počáteční zmatečnost ten film svou logiku a řád má a skoky časem dávají smysl. I když celé je to fakt hodně fantaskní a ideový základ musel vzniknout po hodně silném matroši. Ale protože mám filmy o cestování v čase rád, docela mě to bavilo. 3,5 hvězdičky.

• 20.8.2017  23:25

Perfektní. Skvělý sci-fi film. 4,5 hvězdičky, 5 má u mě Blade Runner. A animovaný japonský originál. Nicméně tohle se fakt povedlo, super atmoška, zajímavý děj a akce.

• 13.8.2017  23:16
    105% alibi (1959)

Na svou dobu docela obstojná detektivka. Blonďatý Menšík hraje pěkného podvodníčka.

• 12.8.2017  00:06

Veskrze pozitivní a veselý film o třech stařících, kteří se rozhodnou vyloupit banku.

• 2.7.2017  22:54

Film, který je originální hlavně tím, že je celý z pohledu hlavního hrdiny. Taková gamesa, FPS střílečka. To je snad poprvé, kdy jsem něco podobného viděl. Teda ve filmu. Funguje to docela dobře, i když chvílema z toho přechází zrak. Děj je dost dynamický, furt se střílí, skáče, leze po střechách a podobně. Jenom ve finále je to vlastně o ničem. Hlavní pointu jsem buď nepobral, nebo neexistuje.

• 15.5.2017  23:18
    Dvojníci (2016)

Trošku ptákovina, ale veselá. Po čase příjemná ztřeštěná česká komedie, která si nehraje na intelektuální humor, ale vyznává spíš gagy jak v italské nebo francouzské komedii z 60-70. Let.

• 10.5.2017  21:01

Pěkná slabota. Na původní Krotitele to nemá ani náhodou. Jediné, co na tom baví, jsou vykrádačky originálu. Dobrých vtipů pomálu, ústřední ženská sestava protivná, pomocník Kevin j tak nepřirozeně blbej, až je pitomej. Váhal jsem mezi 1 a 2 hvězdami, ale dám 2 za barevné efekty a snad za tu sbírku prvotřídních hollywoodských herců ve vedlejších rolích. Když už máme koupenou licenci, tak k tomu přidáme pár zvučných jmen a snad se pár diváků nachytá. Co na tom, že scénář je o ničem.

• 17.4.2017  16:22

Protože se to fakt povedlo a bylo to hodně vtipné bez hluchých míst, dávám 5 hvězd.

• 16.4.2017  22:54
    Triangle (2009)

Časová smyčka, která sice do sebe zapadá, ale tak trochu nedává smysl. Hlavní postava má možnost udělat věci trochu jinak a tak rotozseknout, proč to teda neudělá? No a jachtaři zase nebudou věřit tomu, že se lodi jen tak v bouři bez nárazu do pevniny ulomí kýl.

• 15.4.2017  21:11

Na to, že je to v podstatě jeden velký reklamní film, tak dost dobrý. Doporučuji všem dětem i rodičům, všichni si v tom najdou své. 3,5 hvězdy.

• 18.1.2017  23:17
    Sherlock - Série 4 (série) (2017)

Už trochu nerealisticky překombinované a méně vtipné a čerstvé jako předchozí epizody. Už to není taková příjemná podívaná jako dřív a i to rozuzlení už je fakt hodně přitažené za vlasy.

• 31.12.2016  08:18
    Genevieve (1953)

Překvapivě příjemný filmík o dvou spřátelených párech, které se vydají v autech z počátku 20. století na slavnou veteránskou jízdu z Londýna do Brightonu. Natočeno velice vtipně a nadčasově, Ve spoustě situací jsem se poznal, jako kdyby někdo točil o nás.

• 4.12.2016  21:56

Příjemné, asi tak na stejné úrovni jako jednička, akorát s trochu vyšším rozpočtem a moc pěknou výpravou.

• 25.5.2016  14:50
    Wilsonov (2015)

Vtipné, pěkně udělané, dobře se na to kouká. Spousta odkazů na různé styly, žánry, reálie, atd. Trochu připomíná Grand Hotel Budapest nebo Darjeeling Ltd. Jinak samozřejmě blbost, ale proč ne?!

• 16.3.2016  23:12

Zajímavý mysteriozní film o nerozlučném páru, který ani smrt nerozdělí. Trochu hitchcockovská atmosféra, hlavně ke konci.

• 9.3.2016  21:08
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Sem si lidi choděj něco léčit. Proč by zrovna tenhle docela příjemnej a veselej seriál, kterej si na nic nehraje a člověk se u něj pobaví, měl zrovna patřit k těm nejhorším? 22% hodnocení? Asi žiju na jiný planetě. Pokud vás nebavěj komediální detektivní televizní seriály, tak se na to nekoukejte. Já si to rád dám, navíc na Soňu Norisovou můžu koukat pořád.

• 6.3.2016  10:08
    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)

Kam na ty nápady choděj...?

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12