virus10

virus10

Lukáš Tengl

okres České Budějovice
SK Slavia Praha-Motor ČB


54 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Million Dollar Baby (2004)

  Ještě než jsem film viděl, říkal jsem si, že film o ženském boxu mě asi bavit nebude. A jak to dopadlo? Pro mě jasná oscarová věc!! Děj vás chytne a nepustí až do konce filmu (možná ani po něm). Vynikající herecké výkony M. Freemana a H. Swank. C. Eastwood je režisér toho nejvyššího kalibru.

 • poster

  Osudový dotek (2004)

  Vynikající úchvatný dech beroucí film!! Sci-Fi o teorii chaosu v praxi, aneb co se může stát, když se něco změní v minulosti. Jen jsem se zaujetím sledoval, kam až se to dál vyvine a ani na minutku jsem nespustil oči z obrazovky. Skvěle to zahráli jak Ashton Kutcher, tak Amy Smart.

 • poster

  Zkažená mládež (2007)

  Nezapomenutelný!! Že by mě dokázal rozklepat film, tak to se mi teda nestává. Šikana ve školách je určitě všude, ať už v jakýkoli podobě a kam až to může zajít je vidět v tomhle snímku podle skutečné události. Co byste dělali na Josefovo místě? Kolik spolužáků by se zachovalo jako Kaspar? Myslím, že moc ne!! Jo a musim se přiznat, že jsem si přál, aby ani jeden z těch zmrdů neutekl, protože si to všichni zasloužili(teda kromě toho omylu s tou osmačkou). Film festival Karlovy Vary 2007.

 • poster

  Vyšší princip (1960)

  Dlouho mi trvalo než jsem se odhodlal si Vyšší princip pustit, protože se moc na starý filmy nekoukam. Naštěstí jsem udělal vyjímku a i když jsem ho viděl o více než 50 let později, tak musim smeknout.

 • poster

  Kick-Ass (2010)

 • poster

  Kingsman: Tajná služba (2014)

  Waau!! Matthew Vaughn je prostě třída!! Po excelentním Kick-Assu natočí tuhle krutopřísnou akční jízdu ve stylu Jamesa Bonda, kde rozhodně není nouze o smích a vlastně je to stejně šílené a nekopromisní, jako právě zmiňovaný Kick-Ass. Samomřejmě se k tomu musí dopředu přistupovat tak, že je to značně přehnané, ale to by snad mělo být každému hned jasné. Samuel L. Jackson je jako záporák-magor prostě perfektní, už jen ten jeho rovný kšilt byl moc :D Zbytek obsazení vůbec nezaostává a ve výsledku tomu není co vytknout. Možná jen jedna maličkost. S ohledem na některé scény by to chtělo více krve, ale jinak bez problému. Bondovky blednou závistí, přichází Kingsman, ten má grády. Hromadné bitky v kostele, na pláži a ve městech se jen tak nezapomínají. Náramně jsem se bavil. P.S. Já chci taky princezničku :D

 • poster

  Saw: Hra o přežití (2004)

 • poster

  Ranař (2011)

  Miluju hokej, hokejový bitky a Sean William Scott je jeden z mých nejoblíbenějších herců!! Takže neni o čem mluvit. Natlemil jsem se dost :D

 • poster

  Pohřben zaživa (2010)

 • poster

  matka! (2017)