Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Horor
  • Fantasy

Oblíbené filmy (10)

Million Dollar Baby

Million Dollar Baby (2004)

Ještě než jsem film viděl, říkal jsem si, že film o ženském boxu mě asi bavit nebude. A jak to dopadlo? Pro mě jasná oscarová věc!! Děj vás chytne a nepustí až do konce filmu (možná ani po něm). Vynikající herecké výkony M. Freemana a H. Swank. C. Eastwood je režisér toho nejvyššího kalibru.

Osudový dotek

Osudový dotek (2004)

Vynikající úchvatný dech beroucí film!! Sci-Fi o teorii chaosu v praxi, aneb co se může stát, když se něco změní v minulosti. Jen jsem se zaujetím sledoval, kam až se to dál vyvine a ani na minutku jsem nespustil oči z obrazovky. Skvěle to zahráli jak Ashton Kutcher, tak Amy Smart.

Zkažená mládež

Zkažená mládež (2007)

Nezapomenutelný!! Že by mě dokázal rozklepat film, tak to se mi teda nestává. Šikana ve školách je určitě všude, ať už v jakýkoli podobě a kam až to může zajít je vidět v tomhle snímku podle skutečné události. Co byste dělali na Josefovo místě? Kolik spolužáků by se zachovalo jako Kaspar? Myslím, že moc ne!! Jo a musim se přiznat, že jsem si přál, aby ani jeden z těch zmrdů neutekl, protože si to všichni zasloužili(teda kromě toho omylu s tou osmačkou). Film festival Karlovy Vary 2007.

Vyšší princip

Vyšší princip (1960)

Dlouho mi trvalo než jsem se odhodlal si Vyšší princip pustit, protože se moc na starý filmy nekoukam. Naštěstí jsem udělal vyjímku a i když jsem ho viděl o více než 50 let později, tak musim smeknout.

Kingsman: Tajná služba

Kingsman: Tajná služba (2014)

Waau!! Matthew Vaughn je prostě třída!! Po excelentním Kick-Assu natočí tuhle krutopřísnou akční jízdu ve stylu Jamesa Bonda, kde rozhodně není nouze o smích a vlastně je to stejně šílené a nekopromisní, jako právě zmiňovaný Kick-Ass. Samomřejmě se k tomu musí dopředu přistupovat tak, že je to značně přehnané, ale to by snad mělo být každému hned jasné. Samuel L. Jackson je jako záporák-magor prostě perfektní, už jen ten jeho rovný kšilt byl moc :D Zbytek obsazení vůbec nezaostává a ve výsledku tomu není co vytknout. Možná jen jedna maličkost. S ohledem na některé scény by to chtělo více krve, ale jinak bez problému. Bondovky blednou závistí, přichází Kingsman, ten má grády. Hromadné bitky v kostele, na pláži a ve městech se jen tak nezapomínají. Náramně jsem se bavil. P.S. Já chci taky princezničku :D

Ranař

Ranař (2011)

Miluju hokej, hokejový bitky a Sean William Scott je jeden z mých nejoblíbenějších herců!! Takže neni o čem mluvit. Natlemil jsem se dost :D