Iron Man (2008)

Robert Downey si užívá,Jeff Bridges nemá vlasy a mě to baví. A o tom to je. 75%

Já, legenda (2007)

3,5 hvězdy. Scénář je pohříchu špatný, kulisa prázdného NY ostudně nevzužitá a triky špatné (opravdu záměrně?). Uměle nastavovaný přesah a odporně pánbíčkovský konec. Ale přesto se člověk neubrání pocitu, že je to krásné a že Will Smith je fantastický. a to na nějakých těch 6/10 kupodivu stačí.

Jay-Z: Americký raper (2004)

V žádném případě nesledovat nadabované. Jak může někoho napadnou dabovat rappera?!!!!!!

JCVD (2008)

Vkusný návrat!

Jeden musí z kola ven (2011)

špionážní filmy nejsou můj šálek kávy...nebo v tomto případě čaje. Nicméně to je důvod pro 80%, protože jinak tenhle film nemá chybu! Ono to nakonec o té zápletce zase tolik není...chvíli mi to trvalo, naž mi došlo, jak zajímavá postava je George Smiley. Chci, aby Gary Oldman dostal Oscara a chci si vzít Benedicta Cumberbatche :-)

Jíst, meditovat, milovat (2010)

škoda trochu ndného zpracování tak nosného tématu...pro ženy asi 10x zajímavější než pro muže.

Juno (2007)

Těžko věřit, že ve filmu o otěhotnění šestnáctky může být tolik pozitivní energie a optimismu. Allen Page a Michael Cera jsou boží!

Kinsey (2004)

70 let posléze a jsem jen o kousek dál. Slušně natočené, extrémně obsažné, reálné a vypovídající...navíc herecky skvostné. Laura Linney je úžasná!

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Ačkoli si na předchozí scénáře Shanea Blacka moc nepamatuju, tenhle se mi přes svoji nekonzistenci dost líbí. Ty hlášky a charaktery jsou prostě skvělý. Neinvenční režie se dá taky díky tandemu DOwney - Kilmer překousnout. "Neusekla jsem ti právě prst?" "Je na zemi. Mohla bys ho zvednout? Nemůžu se tam ani podívat" :-) Bomba! Škoda, že podobný komedie už se dneska moc netočí.