svik

Filmový snílek

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 11.4.2006  12:40
    13 duchů (2001)

Ne horor není špatnej - ale tohle jo

• 24.2.2006  20:24

Jo nebylo to špatný hudba good (od Hůlky stojí za prd) děj byl dobrý a docela zajímavý .Líbili se mi hlavně nečekané události .Například jak tam do mužstva naběhl kmen a všechny vyvraždil-mazec.

• 28.7.2006  16:51
    15 minut (2001)

za 4 .... scénář: celkem průměrný až slabý nevychytané někiteré z těch povedenějších scén, režie: zajímavá , ale po chvýli celkem běžná, herci: věliké zklamání padlo nyní na Rodena - moc se mi nelíbil . V CELKU NA MNE FILM DOJEM NEUDĚLAL.

• 25.2.2007  19:47
    16 bloků (2006)

Docela až moc protikladný snímek, kterému se stavil čelem Bruce. V poslední době si hraje na správného a spravedlivého policajního staříka, což se mu vyplácí. Své scény nepřehrává a působí přirozeně. Parádní námět, horší scénář a skvělé momenty překvapení.

• 5.11.2007  06:28

Co říci, prostě se mi to líbilo. Vylidněná města, lehký nádech hororu a v celku dynamicky se rozvíjející děj. Připadalo mi to trochu jako Potomci lidí, mám tento styl filmů moc rád. Neukážou jasný konec, ale nechají vše na divákově fantazii. Nejlepší herec Cillian Murphy.

• 1.10.2014  18:06

Umírat stojíce nežli žít nakolenou ....

• 15.1.2007  18:53

Zajímalo by mě kam, se podělo těch 75 mil. USD kterých tento film spolykal. No ale k film. Jedná se v celku o obyčejnou komedii. Sadler hraje svůj typický průměr, ikdyž se v tomto snímku rozšoupnul, zaspíval nám píseň a ještě k tomu hrál na kytaru. Drew Barrymore, skvěle se uměla vžít do dívky bez krátkodobé paměti. Ovšem nejlepší bavič a extravagant byl Rob Schneider, ty jeho typický keci a kousky co přednádí jsou k popukání, nemám co dodat. Námět super, režie výborná, herci skvělí, scénář pokulhává ale plně ho nahrazuje Rob.

• 10.8.2006  18:57
    60 sekund (2000)

Nevím, ale mne se tento povedený filmeček celkem zamnlouval. Vím, že zde šlo víceméně jen o auta , ale já jsem se na ty auta zas tak moc nezaměřoval zajímala mne Angelina, Cage, Patton tyto herci se mi v tomto podání velice líbili a když se do toho zapojil detektiv Lindo který má skvělé mimické ksychty tak to bylo něco.

• 10.8.2006  19:00
    7 vteřin (2005)

Ano plně s vámi všemi souhlasím hloupý film až moc náhod najednou prostě překombinovaný. Je vidět že to vedl nezkušený rejža a i o to by tak nešlo , ale to prostředí Rumunsko sem tam stísněné prostory pak najednou ohromný palás ve kterém si hraji Snipes na Ramba jak to o něm řekla jeho společnice? No prostě přeplácaný a proto až nezáživný.

• 28.12.2006  17:21
    A co Bob? (1991)

Je to typ komedie, která se líbí snad všem. Murray se skvěle vetřel do vysoce postavené rodiny a všechny tam rozhádal. Byla to parádní podívaná. Vždycky má největší rozum otec, tak to má být. Murray se umí vždy skvěle zabydlit v jakékoli roly, je to jako Dany de Vito. Smál sem se až do polední chvíle a to i v titulkách, kde bylo závěrečné zhodnocení.

• 27.2.2006  15:04

2 je ponekud salbsi ale taky dobá

• 27.2.2006  15:03

Naprosto squelí příběh není zatim lepsiho filmu od Carryho bylo to zabavné.

• 8.5.2006  19:41
    Action Man (TV seriál) (1995)

squelá 3d akční pohádka.

• 19.11.2007  09:00

Sice mám fimy tohoto typu rád, avšak na mě tam bylo moc sexu.

• 19.5.2007  22:28

Nadupané akcí, mělo to scénář, mělo to pohyb, mělo to v celku realistické scény a žádný zbytešný vokecávání a vylejvání srdcí, PROSTĚ FILM S KOULEMA

• 8.5.2006  19:22

Film akožto velice epicky pojaty možná na můj vkus až velice přecitlivělé avšak ke hereckým výkonům bych asi žádnou vyjjímku neměl samozdřejmne Angelina squelí výkon překrásné herečky a budouci maminky.

• 29.4.2006  00:27
    Alfred Hitchcock uvádí (TV seriál) (1955)

No tak vezmem to popořadě: Zvonice:Zvonice je příběh o zamilovaném klukovi a tak trochu psychicky labilním člověku, tento člověk si usmyslel, že si vezme učitelku-ona však o něho nemá zájem a tak ho odmítá, neboť je již zasnoubená a v tom když mu to zděluje tak příjde právě její snoubenec a psychouš ho zabije. Potom utíká jak může a řekne si že ho nebudou hledat na zvonici umístěné na škole kde učila právě jeho vysněná milá (urazila rozestavěný jeho a tak ji chtěl zabít taky) když se však konal pohřeb milence učitelky tak jeden chlap šel zazvonit a zatáhl za spagát a zvon zabil psychouše.......Názor:velice povedený snímek duševní rozmluva hl. hrdiny dávala mu neobyčejný nádech.Norek:V povídce norek se jedná celou dobu o ukradenou norkovou štolu, která se dostala přez pár prostředníků ke konečnému kupci a tím je žena (která si toužila vždy pořídit norka) a tak se jí zdála cena přijatelná a pořídila si ho . Tento norek byl na ní poznán a došlo na vyšetřování --prostředníci se samozdřejmně nepřiznali a tak si komisaři mysleli že hl. podezřelým je právě tato žena. Nakonec se jednoho večera u této ženy stavil lupič a poprosil jí jestli by nemohl odkoupit tu štolu a ona odmítla a tak jí ukradl (chtěl ji vrátit zpět malitelce aby nešel sedět) . Žena nezahálela a zavolala komisaři a ten počínání lupiče předpokládal a lupič byl dopaden.....Názor:tak určitě byl to dobrý příběh se zajímavým koncem ale myslím že Hitchovi se tento směr vyhýbá obloukem.Dokonalá vražda:Tak jak zjistíme v závěru dokonalá vražda byla jen naplánována, ale samotné uskutečnění bylo poněkud jiné. Jednoho dne zemře příbuzný jedné rodiny který odkázal majetek tetičce a po ní dědí její dva příbuzní hoši. No oni chtěli samozdřejmně peníze hned a nechtělo se jim čekat až teička umře přirozenou smrtí, a tak naplánovali vraždu . Plán zněl tak , že Jeden připraví na práček rozdrcené sklo (aby se jen tak nepřišlo na příčinu) a Druhý ho přidá tetičce do vajíček, které si obvykle dává. Včechno šlo hladce, ale Druhyý tetičku opil ona si šla lehnout do postele a on se šel opít do hospody. Než on přišel stalo se hodně věcí --tetička měla sice pripravená vajíčka (míchaná) , ale neobvykle si poručila rybu. Hospodyňka jí rybu udělal , ale vejce nevyhodila udělala z nich ,Druhému když přišel z hospody, omeletu a on umřel....Názor:samotný příběh velice povedený , překvapivý konec myslím že i dobré obsazení herců a slušný scénář.Přízrak:Tak povídka Prízrak vypráví o vrahovi, který vraždí ženy blondýnky. Jedna žena ze stále přibývajících případů je strašně vyděsená a pořád volá zámečníka aby přijel, mezitím se pohádá s manželem, který jde do práce --to bylo nejspíše teplem ta hádka-- potom ji navštíví bývalí přítel krerého za ní pošle manžel, aby se nebála a neměla strach ona však podezřívala každého a tak se taky s tímhle pohádala a vyštvala ho pryč také podezřívala obuvního a i všechny okolo sebe TED JSTE NEVĚDĚLI KDO TO BUDE , ke konci povídky volá manžel jestli je v pořádku v tom přichází zámečník a ona mu s potěšením otevře -jde zpět k telefonu a a říká že pustila zámečníka do bytu a on začne jí říkat že ten vrah je nejspíše zámečník ona se pomalu otáčí muž jí bere sluchátko a druhou rukou jí pomalu dusí.....Názor:tak tato povídka byla jedna z nejlepší, neboť závěr byla naprosto nečekaný a role do které se vžila žena vysttrašená z vraha byla úžasná.

• 11.11.2006  20:46

Konečně sem se dočkal a shlédnul sem Americkou krásu. Takže celý příběh je stylizován přiliž upjatě a s odezvou pro každého z nás. Byl túchylný námět, ale velice povedený.

• 2.3.2006  12:33

No douglas předvedl svůj klasický herecký um.Má svů vytříbený vkus a to se mi na něm líbí. K filmu -filmy z prezidenského prostředí mě baví docela dost a tenhle není vyjímkou.

• 10.2.2006  16:52

NO CO NA TO ŘÍCT . AKCE BYLA , ALE VYVOLÁNA PODLE MNE HLOUPÍM PŘÍBĚHEM , NELÍBIL SE MI NÁMĚT FILMU .NA DRUHOU STRANU JSEM HODNOTIL ODVAHU REJŽI . SVIK

• 25.12.2006  19:39

Pohádka v pohodě i když na pohled velice chudá a nedoplněná o pestrost což se od pohádek čeká. Film naprostým překvapením, skvělý scénář herci ovšem neobezřetně vybraní např.: Bartoška, Osvaldová.... Konečně se taky někdo jiný pohnul v pohádkovém směru a není to kupodivu troška, jen tak dál.

• 28.5.2006  18:42
    Antrax (2001)

Hodnotím za 4 .......Tento fim, tato parodie na film, je hrozná podívaná tento snímek sem viděl již 2x a pokaždé jen pro to že jsem měl chuť se podívat na nějáký opravdu nenáročný a naprosto nezajímavý film. Je to ten typ filmu kde víte co se stane kde vás nic nepřekvapí a vůbec... No celkem 1* je až moc

• 11.2.2006  11:30
    Armageddon (1998)

Slušný filmeček , skvělý nápad i když poslední dobou je těchto nápadů trochu moc a začínají být alespoň pro mne méně zajímavé.Někdo má tento žánr rár já k nim také patřím ,ale čeho je moc toho je příliž. Dobrý výkon herců a dobré efekty .....SVIK

• 17.11.2005  23:28

Jo docela prča lepší jak animovaný seriál. * * *

• 4.11.2006  18:13

Neví ani mě nenapadá proč bych měl tnto film kritizovat . Byl to příběh fakt v pohodě.- bylo sice málo bytaek ale mne tov vůbec nevadí páč se do příběhu prolnula moderní konpozicer hudby.

• 1.8.2006  23:08
    Auta (2006)

Velice pěkná animace srovnatelná s málokerým filmem. Velice jsem se na tento film těšil a byl jsem zklamán v jednom směru a to v příběhu ten se mi zdál velice slabý. Ale to bylo tak jediné co se mi nelíbilo. Skvělé byly hlášky např: hipíka který pašoval organickej benzí. Líbilo se mi že někdo taky vytvořil svět jako u nás v normálním životě akorát s jinými představiteli. To bylo super.

• 5.5.2012  12:55
    Avengers (2012)

Dal bych 3*, ale ze se to libilo me slecne tak musim jednu pridat

• 19.11.2007  09:01
    Až do smrti (2007)

Dobrý čím míň Van dam kecá tím více se dá na film dívat.

• 2.9.2006  16:23

No 3 no víc z toho nevimáčknu byla sice skvělá zálpetaka , ale bohužel mizerný a celkem očekávatelný konec , ale jinak jsem se zasmál takže v pohodě.

• 5.8.2006  16:09
    Babička (1940)

Ano babička ještě že jsem ji nečet jistě by to dopadlo jako film . Ucamcané absolutně nezajímavé a bez jakéhokoliv náznaku na dobrý scénář jen an nás ze všech stran prská laskavodt a to je podlemne vše babičku sehrála Terezie Brzková normnálně obyčejně až uměle a to nemusim .

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20