Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Dobrodružný a zábavný film, nemohu říct, že jsem se nudil ale musím potvrdit, že se mi zdá celý film poněkud zbytečně natažený. Ocenňuji nádhrené prolínání a návaznost na Pána prstenů a filmové efekty. Celkový dojem 3-4 hvězdičky a již se těsím na další pokračování.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Film mi v celkovém pohledu vyšel jako průměrný. Do plusu bych vychválil jednotlivé momentky v podání Rooney, které dávali filmu trochu dynamiky. Z pohledu dramatu musím vychválit promyšlený příběh, nicméně jako mínus vidím zbytečně dlouhé filozofické scény.

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Nesdílám názor, že se jedná o zbytečné tlachání slov do větru, vše mělo svůj smysl, pakliže jste shléhli seriál až dokonce. 4 hvězdičky jsem dal hlavně proto, že jsem vydržel se dívat na všech 45 dílů a to u serálu považuji za veliký úspěch. Věřím že tímto seriálem se nám otevírá nová éra pojetí serálových dramat.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Po dlouhé době jsem měl tu čest vidět kvalitní seriál. Jako + hodnotím věrohodné kulisy ,propracované detaily tehdejší doby, včetně dobového chování, zvyků a hudby. Jako - vidím zbytečně protahované některé scény, jelokož ke konci druhé série ztráci serál svůj skvělý šmrnc. Celkový dojem: Velice jsem si seriál užil a věřím, že se k němu v budoucnu opět vrátím.

Insidious (2010)

po dlouhé hobě kvalitní a dobře vymyšlený horor .

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Je mi to hrozně líto ale každý z nás je zvyklí na něco jiného, legrace sršící tragické komedie atd... zdali to mužeme brát jako vysvětlení konce trpaslika posle režiséra tak prosím ale ne určitě jako pokračování, ale i přes to jsem za tuto trilogii moc vděčný snaha se cení a u trpaslíka teprv Děkuji moc.

Hanebný pancharti (2009)

Velice povedený a nevýdaný kousek. Kvalitou a ztvárněním mi snímek připomínal Gaunery které považuji za Trantinův vzchol. Sice jsem byl na tomto snímku s kině se třema holkama které to moc nechápali ale i přesto jsem si ho moc užil. tak to prostě dopadne když kameru vezme do rukou mistr.

Sherlock Holmes (2009)

Knížku jsem nečetl, ale film bych zajímavý.

Cesta na Měsíc 3D (2008)

PĚKNÝ příběh ale zbracování ucamcané, 3d zpracování bylo sice nevídané ale o to mám radši klasické animáky. Nejvíce se mi líbil závěr závěr filmu. Podle mého nikdo k do film videl nemůže být úplně nadšen.

Comeback (2008) (seriál)

Konečně nedebilní seriál na nově.