Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Hodnotím za 4....Velice trapně pojatý příběh , absolutně zde nezáleželo na efekttech šetřilo se také i na scénáři a celkový dojem z režijního podání je hrozný . Klady no líbilo se to mému bratrovi a mě možná zavěrečná bitva.

Let 535 (1999) (TV film) odpad!

Kravina největší tomu bych řekl nepovedený pokus o film. Jo a ještě něco zajímavé byli taktéž trasy letu např nad oceán a letěli do hor laboratoř ve formě jednoho stolku a přistání letadla přímo a úhledně u kontrolní věže. taky mne dostaly ty hrdinské kousky. No prostě brak.

Lhář, lhář (1997)

No jako zabava byla , ale pribeh za moc nestal clkove prumerny film.

Líbánky v Las Vegas (1992)

No jak sem na to tak koukal tak bych to udělal taky za ty prachy možná bych chtěl , ale něco navíc jen kdyby to šlo když prodat manželku tak pořádně. Néé to byl vtip fakt nevím co bych dělal možností je spousta. Teď k filmu celkem romantické až nudné ale né zase přecitlivělé téma lásky . a samozdřejmně Happyend.

Lovci myšlenek (2004)

Zařadil bych tento napínavý filmeček k filmům z lepší kapsy. Sice si dost potrpěl na lekačky a morbidní vykonání vražeb, ale i přesto musím uznat že se tvůrci nápad docela povedl-STÍSNĚNÉ PROSTŘEDÍ-Snad co mě zaskočilo a řekl bych že to právě bylo u filmu nedořešeno a to konec. jistě nebylo lehké ho vymyslet ale zde se moc nepovedl hlavní vrah to nemohl stihnout to se nedalo. Bylo zde přemrštěno náhod a to taky ztrácí na kvalitě. CELKOVĚ POCIT SLUŠNÝ..

Lovci pokladů (2004)

MNO tak nápad jako dobrej zparcování no to byla taková slabší klasika (kalsická hondba za dobrodružstvím je lepší) . Nio k hereckým výkonům Cage -ta role mu vůbec nesedla on je jasným zločincem a jakoby ho tato role zůžovala v jeho možnostech -nic moc.Role Coighta nesedla mu jasný zočinec jiné role se mu nehodí.

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Jeden z těch lepších docela zábavné s pěknozu dívkou super.

Lovec jelenů (1978)

Napište mi někdo prosim vas co se vám na tomhle braku líbilo mě nic bylo to zbytečné promarnění nekolika hodin.NEDALO SE NA TO DÍVAT POMALU SEM U TOHO USÍNAL RÍKAL SEM SI KDYŽ TO BUDE MÍT TAK VELIKÉ HODNOCENÍ ,ŽE TO BUDE NĚJÁKÝ DOBRÝ FILM , ALE OPAK JE PRAVDOU. TOTO SE MI TAKHLE BRUTÁLNĚ STALO POPRVÉ ,ŽE SEM TAKTO VÝRAZNĚ NESLOUHLASIL S OSTATNÍMA .BYLA TO NUDA A PŘÍBĚH SAMOTNÝ SE MI TAKY NELÍBIL.........NIC MOC ...........SVIK