Smrt stopařek (1979)

Celkem povedený film co bychom více chtěli.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Když jsem usedal do sedadla v kině, nečekal jsem žádný zázrak a v určitém směru jsem se nespletl. Na jednu stranu vypadal scénář jako právě napsaný na koleně. Na straně druhé některé záběry byly opravdu pěkné i s vtipnými připomínkami.

Sniper (2002)

Hodnotím 4 ....S filmem Telefoní budka se to nedá absolutně srovnávat tam byl skvělý scénář......a právě scénář chyběl tomuto pahýlu. příběh by se dalo více rozvést a celkem to byla nuda, svlékne se tam žensaká a rejža si myslí že se posere divák nebo co. A taky ještě ty tvrdý narážky mezi hl. hrdiny také nestály za dic. Celkový pohled ..Ztracený čas....

Snowboarďáci (2004)

Naprosté zklamání je to puberťácká nesmyslná parodie na komedii.Sice se tento film měl největší návštěvnost v kinech, protože se rozkřiklo jaká to není legrace ,ale v prodejnosti film moc neuspěl.Ani se nedivím kdo by si koupil takový brak.Žádná normální komunikace prostě chtěli lidi nalákat do kin na pubertální výroky mladých nezkušených chlapců-UBOHÝ. (Svik)

SOS Barracuda: Lovec dívek (2001) (TV film)

Pěkně traný .Vůbec se mi to nelíbilo sou lepšífilmy na téma únosu.Byly zde straně trapné dialogy bylo to na zazlepení očí po ránu ale k teplemu caji se tento film opravdu nehodí.

Souboj cti (1996)

tak tady bych bly velice obezřetný když si odmyslím Van Damovy rysy a mymiku a vůbec jeho selého tak mi zbývá velice pěkný film u kterého jsem se i byvil což je malý ale přece zázrak.

Soudce Dredd (1995)

Hodnotím za 4......Mám Stalloneho rád, je to herec, který se hodí do komerčních amerických výdělečných filmů. V tomto na pohled umělém, a po větším příblížení se k filmu, celkem primitivním vyjádření budoucnodti- nevidím noc dobrého. Nelíbila se mi režijní scéna, scénář to je škoda mluvit jediné co je k + je snad námět, ale to je, jak sami uznáte, trochu málo.

Spaceballs (1987)

V celku primitivní, avšak vcelku příjemně zábavné. Nejlepší byli náhlé výstřelky typu:" Našli jste něco? ANI HOVNO"

Space Jam (1996)

VOSTRÁ PŘEDSTAVA MĚ BY SE TIO TAKY LÍBILO TAKHLE NĚCO ZAŽÍT . TAKOVÝCH TO PHILMŮ BY MĚLO BÝT ROZHODNĚ VÍC HODNOTÍM VELICE KLADNĚ

Spáči (1996)

Hodně emotivní až realistickynechutný snímek .