Vratné lahve (2007)

Skvěle zasněný a flegmatický Svěrák. Dobré hlášky, nepřipadalo mi to jako film ale jakoby vytržená stránka z knihy.

Asterix a Vikingové (2006)

Neví ani mě nenapadá proč bych měl tnto film kritizovat . Byl to příběh fakt v pohodě.- bylo sice málo bytaek ale mne tov vůbec nevadí páč se do příběhu prolnula moderní konpozicer hudby.

Auta (2006)

Velice pěkná animace srovnatelná s málokerým filmem. Velice jsem se na tento film těšil a byl jsem zklamán v jednom směru a to v příběhu ten se mi zdál velice slabý. Ale to bylo tak jediné co se mi nelíbilo. Skvělé byly hlášky např: hipíka který pašoval organickej benzí. Líbilo se mi že někdo taky vytvořil svět jako u nás v normálním životě akorát s jinými představiteli. To bylo super.

Casino Royale (2006)

Konečně královský hrdina moderní doby. Naprosto jedinečné záběry, hry světla a stínu prostě špica. Skvělý děj který nám toho moc ani málo neřekl. Úžasný scénář v kterém sem se i místy ztrácel sám. Nepřehnané scény. Realistická kamera (utonutí ženy bezestřihu). Miluju filmy kde se hrajou karty (Casino) .

Cimrman v říši hudby (2006) (divadelní záznam)

Divadlo je neuvěřitelná věc. Skvěle zorganizováno, ikdyž se mi více líbila 2/2 z představení, kde jsme se ponořili do inženýrské opery (plukovník Coolonel v bílých šoortkách, řekne...... ) no prostě paráda. v tomto díle Cimrmana byl nejlepší Pavel Vondruška, když představoval tlumící kabinu, to sem se zasmál zvlášť u čísla 13.. Můj obdiv všem učinkujícím.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Mě to přišlo stejně ubový jako 1. nemám dobu ledovou moc rád. je to takový fádní, utahaný jediný co tam protrhává a povzvedá atmosféru je ta lední veverka co hledá shání své žaludy. Jinak moc sem nečekal a dostal jsem ještě méně. Kam se hrabe na SHREKA.

Garfield 2 (2006)

V celku veliká zábava, ale s pozdějším ústupem času se obávám, že v celovém vyznění vyčel film nudně a pímě. Garfiel byl super okolí sboské normální a herci nudní.

Happy Feet (2006)

V americe v návštěvnosti překonal Bonda. To mě překvapilo. No co se týče filmu byl sem příjemně překavapen. Nádherná atmosféra v celku napínavý a poučný příěh. Pěkně zpracováno a ozvučeno a český dabing byl v celku vydařený, takže co víc si přát? Snad jen více vtipných momentů.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Strašně slaba rodinná komedie, nemůžeme absolutně srovnávat s komedií S tebou mě baví svět. Stylem natočení se film podobá Leonardo Code. Děti by měli rozesmát, ale já se nudil od začátku až do konce. Jitka Schneiderová absolutně jí role nesedla a zdálo se že svou roly až přehrává.