• Krátkometrážní

Kytice (2000)

Chtělo to pár let, než jsem tuhle plně akceptovala, ale stalo se. Teď je na řadě Máj.

Svatba démonů (1997) (TV film)

Pro komplexní zážitek doporučuju alespoň nějaký ten díl z navazujícího seriálu. Jako samostatný film Die Dämonenhochzeit bez návaznosti na sešitovou řadu samozřejmě nefunguje.

Geisterjäger John Sinclair (2000) (seriál)

Pro fanoušky obrovské zklamání, ale zároveň obrovská rarita. Seriálová adaptace sešitové řady John Sinclair - Na stopě hrůzy, která od roku 1973 baví čtenáře nejen v Německu, ale i ve všech překladových destinacích.

Requiem pro panenku (1991)

Škoda, že přes výborný film už málokdo akceptuje, že realita byla trochu jiná a že tehdejší kauza byla hodně zbrkle vedená.

Správce statku (2004)

Odpověď na otázku, proč pan režisér nepokračuje ve své tak vynikající kariéře bude nasnadě...

Pějme píseň dohola (1990)

Díky za čivabčiči, machři mohou klidně odejít do domova důchodců. Krásné, ještě krásnější bylo: známka za 4 a kopií 0.

Díky za každé nové ráno (1994)

"Jsem trapná." aneb Halina Powlowská jak ji neznáme a je ještě hodně lidí mezi námi, kteří jí to nevěří... a přitom je to taková škoda. Tohle v žitě totiž rozhodně nechytneš.

Želary (2003)

Film zrající jak víno. Dokonalé i ve srovnání s Jozovou Hanulí Květy Legátové. Ovšem nikdy nezapomenu na to, když jsme rozebírali zdánlivý "nekonec" s jednou mladou učitelkou z Colorada. A přitom to celé nepochopení záviselo na tom, že oné mladé Američance nesecvakly takové dominantní detaily, jakými je móda a vývoj automobilového průmyslu. Bez jejich znalosti je pak neřešitelné dojít k poznání posunu v čase.