Nebát se a nakrást (1999) odpad!

Škoda slov. Nenechte zlost cloumat Vaším majestátem. Odpad.

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

Hrál jsem kdysi dávno na počítačí Street Fightera a pod tímto vlivem jsem si to půjčil na VHS. Byla to jedna z osudových chyb mého života. Je to skutečně příšerný ani nemohu říci film, protože to má do filmu hodně daleko. Odpad.

Viva Piñata (2006) (seriál) odpad!

Infantilní příběhy, příšerné postavičky a grafika jak z osmibitového Atari. Noční můra všech kreslených filmů. Zlatý Pokémon či Teletubies. Odpad.

Jsi chytřejší než páťák? (2007) (pořad) odpad!

Ehm, ehm, jak kdy, většinou zatím ano. Neodpustím si v této souvislosti starý vtip o zvířatech: ...Farmář šel na trh a koupil kohouta pro své slepice. Nový kohout Velkopansky přikročil ke starému kohoutovi a říká: "No, ty starý prďolo, je čas, abys šel do penze". Starý kohout odpověděl: "Ale no tak, přece nemůžeš obsloužit VŠECHNY slepice. Podívej se, co to udělalo se mnou. Nech mi aspoň ty dvě staré v rohu". Mladý kohout na to : "Zmizni, jsi vyřízený a já přebírám žezlo". Starý kohout řekl: "Tak ti něco řeknu, mladý siláku. Budeme závodit kolem statku. Kdo vyhraje, bude mít exkluzivní práva na všechny slepice". Mladý kohout se zasmál: "Nemáš žádnou šanci, starochu, takže abych byl fér, dám ti malý náskok". Starý kohout se rozběhl, o 15 vteřin později se za ním rozběhl mladý kohout. Běželi kolem domu a když přibíhali před přední verandu, mladý kohout doháněl starého. Byl za ním sotva decimetr a už už ho měl. Mezitím farmář seděl na svém obvyklém místě na přední verandě a vidí jak se kolem něho žene mladý kohout za starým. Sebral svoji pušku a BUM rozstřelil mladého kohouta na cucky. Smutně potřásl hlavou a řekl: "Sakra, tento měsíc už třetí kohout, co není na slepice... Z této historky plyne poučení: "Pozor na nás, starší... zkušenosti a vychcanost většinou vyhrajou nad mládím a rychlostí".

Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994) odpad!

Pana Sobotu mám rád, ale musím žel uznat, že je to ještě větší blbec, než jsem doufal. Pan Olmer by mohl prosím přestat točit "filmy". Odpad!