60 sekund (2000)

Není to až tak výjimečný film, ale ty auta jsou nadpozemská:) Proto 3* za průměrný film a další * za krásná auta.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Jak bylo řečeno ve filmu Vratné láhve, dobře se u toho žehlí. Jinak další z nekonečných seriálů, kde chodí všichni se všemi. Nemluvě o některých tragických hereckých výkonech (například Michaely Kuklové a podobně).

To (1990) (TV film)

Po tom, co si přečtete knihu, je to učiněná tragédie. Nuda, nuda, šeď, šeď...Potenciál původního nápadu a strašidelnosti knihy využit asi tak na 5%.

Glee (2009) (seriál)

Možná naivní a hloupé, leč zábavné a skvěle provedené.

Saw 3D (2010)

I když patřím mezi ty, které Saw už neskutečně štve, stále budu chodit do kina na další a další díly. Série Saw už vydělává pouze na našem naivním očekávání, že režisér konečně vytvoří něco lepšího, než byly předchozí díly (myšleno 3,5,6). To se opět nestane, ale kdyby se objevilo Saw 138,5, tak na něj stejně s očekáváním půjdeme. Dále abych se vyjádřila ke 3D (pominu to, že mi 3D nepřináší nic než bolest hlavy). Asi to tak už u hororů ve 3D bude, ale efekty 3D jsou trapně předvídatelné, což mi vlastně ještě víc kazí film. A abych shrnula posledních pár dílů, Saw ztratilo to, co bylo pro něj výjimečné a to fakt, že to nebylo samoúčelové gore, ale horor založený na zajímavé existenční myšlence, umocněný právě těmi gore scénami (a příběh je zde nahuštěn, jen aby se neřeklo). Ale stejně, protože je to Saw, tak dám pořád tři hvězdičky.

Mechanik (2004)

Ač byla pointa Mechanika těžce předvídatelná, ve spojení s mistrovským výkonem pana Christiana Balea (ode dneška mu říkám pane!), nevšedním nápadem a španělskou "bububu" atmosférou se Mechanik stává jedinečným kouskem. Za tohle vše a příjemné mrazení v zádech k tomu dávám pět hvězdiček.