A jak to bylo dál... - A pak zničehonic (2021) (epizoda)

Na SAC jsem se těšila hrozně moc a tedy moje pocity jsou trochu smíšené i když kostýmy a to jak krásně se scenáristé vypořádali s tím že z 30 už jsou holky prostě kus ženskej v letech ....ale chybí Samantha bez ní je seriál méně peprný a bez toho správného grády... nečekala jsem takový doják jako blázen. Opravdu jsem brečela jako želva a to jsem schválně zkusila o pár dní později pustit znovu tu nejvíc dojemnou scénu prvního dílu znovu a stejně mi to vhánělo slzy do očí. Ano ztotožnit se s životem a jeho eskapády se člověk umí a musí...není mi sice tolik co hlavním postavám jsem o dekadu a kus mladší ale i tak se to hluboce dotýká i mých citů to co se odehrává v jejich životech. Zarezonuje to s vámi a uvědomí že si že to prostě tak je a nejdou některé věci ovlivnit ani na stříbrném či zlatem plátně. Sbohem a děkuji! Byla to jedna z mých nejoblíbenějších postav. A jsem trochu ns vážkách co další díl přinese... v čase předvánočním už by to chtělo lepší zprávy!

Krasotinky (2020) (seriál)

Čekala jsem lepší průměr ale bohužel to byl spíš podprumer přitom to potenciál mohlo mít na lepší hodnocení, jak zde někdo psal utrzkovité tak ano bylo. Seriál končí tak že by divák řekl že je to odflaknuté.

Riverdale - Kapitola 94: Téměř normální (2021) (epizoda)

Na muzikálovou epizodu jsem se těšila, vzdycky tam najdu oblíbené písničky. Ano jsem fanda muzikálů a jejich přepracování do Riverdale. Next to normal stál především na zármutku a hlavní tahounkami byla Betty a Alice. Bizardní mi trochu přijde dějová linka která je trochu v začarovaném kruhu. Co Ronnie a Archie...? Také si myslím že taková chemie mezi Tabithou a Jugheadem není v písni Hey...( jako při skladbě Seventeen s Betty). Není tato dvojice špatná stejně jsem fandila že to dají s Betty dohromady a zatím to vypadá že ne ne. Přeju si víc dějové linky u Toni protože by si to zasloužila. Uvidíme co přinese finále 5 řady. Já bych řekla že na Riverdale se nese pěkná smršť.😅 I tak bych řekla že tentokrát muzikálová epizoda pokulhává za svými předchůdkyněma. Nejlepší song Ronnie - Superboy in the invisible girl, Betty&Alice - Maybe, Betty&Kevin- Make up your mind/Catch me falling  .

Riverdale - Kapitola 93: Tanec smrti (2021) (epizoda)

Opravdovy tanec se smrtí, ale pro koho... ten konec. :'-( Tenhle díl byl opravdu pecka, jen stále čekám kdy Betty dostane víc prostoru a řekne něco vic o "Kráječi''.

Riverdale - Kapitola 92: Bratrstvo neohrožených (2021) (epizoda)

Nejvíc pobavila část se Cherryl a Veronicou nebudu spoilerovat podívejte se! Prekvapivá část Juga s Betty, vlastně mi byla potvrzena správná hypotéza proč Betty nešla na Jugheaduv velký večer/večírek. Trochu jsem ale nepochopila proč Jug udělal krok zpět ale naštěstí se v poslední minutě kousnul a rozhodl se správně.  Jsem zvědavá, jestli v dalším díle bude mít víc prostor Betty...

Problémissky (2020)

Za mě velký špatný. Čekala jsem něco lepšího, místy  vtipného a ani Keira to nezachrání. Podle mě jeden z jejich nejhorších filmů za poslední dobu. :-(