strelenaL

strelenaL

Česko

16 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 15.8.2011
  Co všechno věděla Maisie (2012)

  Dívka z rozvedeného manželství žije střídavě u obou rodičů. Ze začátku se rodiče skrze své dítě snaží chovat pomstychtivě proto, aby to jeden z nich vzdal a dívka tak nebyla přítěží pro oba dva. Nevšimnou si, že důvěřivá dcera začne lnout ke svým nevlastním rodičům, tedy k partnerovi a partnerce svých biologických rodičů. Dobrou a zlo se v životě dívky střídá jako den a noc. Jak se vypořádá se zkaženým světem dospělých.

  • 15.8.2011
  Nechápu, jak to dokáže (2011)

  Kate Reddy je milující matka a žena, která se přes den v Bostonu věnuje své práci. V noci pak uléhá k manželovi architektu Richardovi. Její život jede nonstop na plné obrátky. Mezi prací a péčí o rodinu začne Kate cítit, že je toho na ni trochu moc. V zápětí však dostává novou pracovní příležitost - vydat se na občasné cesty do New Yorku. Její manžel Richard také získává nové zaměstnání, ve které v skrytu duše doufal. Věci se mezi manželi začínají pěkně komplikovat. Richard zjišťuje, že se mu Kate stále více odcizuje. Navíc se na scéně objeví okouzlující obchodní partner Jack Abelhammer, který ji zamotá hlavu. Rozpozná Kate nakonec, kde má své místo, zda vedle své rodiny, nebo naopak po boku charismatického a svobodného Jacka.

  • 14.8.2011
  Muumi ja punainen pyrstötähti (2010)

  Jednoho dne si Mumínek všimne, že se něco divného stalo v Mumin městečku - vše najednou úplně zešedlo, a to nejen obloha a okolní fauna a flóra, ale i celá Země. Mumínek se běží zeptat sečtělé a moudré Ondatry, zda ví, co se v jejich světě děje. Ondatra ho však nepotěší a oznámí mu své neblahé tušení, že Země čelí příšernému osudu. S pomocí svého otce a přátel se postaví Mumínek náročné a nebezpečné cestě plné různých nástrah a překážek.

  • 19.5.2011
  Retreat (2011)

  Manželský pár Kate a Martin Badenochovi (Thandie Newton a Cillian Murphy) odjíždějí na ostrov Island Retreat, aby znovu vybudovali jejich skomírající vztah, který ovlivnila tragédie. Odříznuti od okolního světa bez možnosti telefonického spojení či rádiové komunikace se snaží nalézt harmonii ve vztahu, připomenutím si šťastných vzpomínek z časů minulých. Vztah mezi Kate a Martinem je stále pod silným napjetím a úzkostí. Po obrovské bouři se na břehu ostrova objeví neznámý muž. Trosečník Jack (Jamie Bell) je charismatický, ozbrojený Američan oblečený v uniformě a s ránou na hlavě. Svým zachráncům přinese zprávy o dění ve světě na pevnině. Jeho zprávy jsou však děsivé… V sérii napjatých zvratů se snaží manželský pár rozplést pravdu. Ale je pravda to, co opravdu chtějí slyšet? Paranoia, konflikty a násilné chování vyústí v šokujícím odhalení.

  • 25.2.2011
  The Oregonian (2011)

  V podivném lese se můžete lehce ztratit. V nelehké situaci, potkáte různé osoby, které mají své problémy a strasti. Raději ale nedělejte nic neuváženého. V temném oregonském lese není dobré se vůbec potulovat o samotě. To však mladá žena poněkud nezvážila. Utíká před svými problémy a minulostí. To však netuší jaké nástrahy ji potkají.

  • 11.1.2011
  Celine: Očima světa (koncert) (2010)

  Koncert kanadské zpěvačky Céline Dion ze světového turné Taking Chances. Společně s koncertem doplňuje záznam i dokumentární materiál ze soukromí a zajímavosti z backstage.

  Seznam skladeb:

  01. I Drove All Night
  02. The Power of Love
  03. Taking Chances
  04. Hits medley: It's All Coming Back to Me Now/Because You Loved Me/To Love You More
  05. Eyes on Me
  06. All by Myself
  07. I'm Alive
  08. Shadow of Love
  09. Fade Away
  10. Alone
  11. My Love
  12. The Prayer
  13. Pour que tu m'aimes encore
  14. Tribute to Queen medley: We Will Rock You/The Show Must Go On
  15. Soul medley: Sex Machine/Soul Man/Lady Marmalade/Sir Duke/Respect/I Got the Feelin'/I Got You (I Feel Good)/ It's a Man's Man's Man's World
  16. Love Can Move Mountains
  17. River Deep – Mountain High
  18. My Heart Will Go On

  • 11.1.2011
  Between the Lines: Sara Bareilles Live at the Fillmore (koncert) (2008)

  Živý záznam koncertu americké zpěvačky Sary Bareilles ze sanfranciského Fillmore.

  Seznam skladeb:

  01. Bottle It Up
  02. Vegas
  03. Morningside
  04. Love on the Rocks
  05. Between the Lines
  06. Fairytale
  07. August Moon
  08. City
  09. Love Song
  10. Many the Miles
  11. (Sittin' On) The Dock of the Bay
  12. Gravity

  • 22.12.2010
  Jana Eyrová (2011)

  Příběh osudové lásky je současně i historií citového a myšlenkového osvobození ženy viktoriánského období, zbavené malosti a předsudků. Nemilovaná dívka, která se ocitá v sirotčinci, kde čelí svému utrpení a odříkání. Chovanka, která po úspěšném vystudování a své ctižádosti posléze pracuje jako vychovatelka onoho sirotčince. Zanedlouho na to odchází na venkovské panství do domu opředeného nevysvětlitelným tajemstvím. V domě prožije velikou osudovou lásku. Než prosadí svou svobodnou vůli a rozhodne se po právu, co bude dělat se svým životem, zažije mnohá úskalí. Janina síla, jasný rozum a hluboký upřímný cit překonají všechny hromadící se překážky.

  • 4.9.2010
  Spolehni se (2010)

  Režisér filmu "Darling" Johan Kling je zpět s komedií o sexu, kleptomanii, podvádění, akné, alkoholu a intrik. Film je klasickou komedií z 21.století o lidské slabosti a právu nebýt tak perfektní. V malé uličce ve Stockholmu, v malém divadle se skupina mladých ambiciózních žen zabývajícím amatérským divadlem v čele s chladnou, ale citlivou režisérkou Katjou snaží prorazit. Může začít 48 hodinová podívaná plná intrik a různých komplikací.

  • 28.8.2010
  Skleněná křídla (2000)

  Nazli (Sara Sommerfeld) a Mahin (Aminah Al-Al-Fakin) jsou dvě dospívající dívky vyrůstající ve Švédsku pod pozorným dohledem svého íránského otce, Abbáse (Said Oveissi). Abbás je hrdý na svůj íránský původ a kulturní dědictví. Snaží se vštípit svým dcerám respekt k jejich víře a kulturním tradicím, ale Nazli a Mahin jsou pohodlnější. Abbás si myslí, že je na čase, aby jeho dcery začaly přemýšlet o manželství, a s ohledem na tuto skutečnost jim představuje vhodné kandidáty na manžely. Nazli zjistí, že jí otec vybral Hamida (Rafael Edholm) jako vhodného manžela. Hamid je pohledný a úspěšný konzultant pracující ve videopůjčovně. Nazli zaměstná a po delší době se jí začne dvořit. Nazli si však udržuje od svého šéfa odstup. Má totiž předem rozmyšlený plán proč vzala práci ve videopůjčovně. Chce si vydělat peníze, aby si mohla pořídit motocykl. Později se náhodně seznámí s Johanem (Alexandr Skarsgård), a její otec zuří. Má vůbec nějakou budoucnost vztah muslimské dívky Nazli s pohledným Švédem Johanem?

  • 28.8.2010
  Není zač (2010)

  Kate (Catherine Keener) a její manžel Alex (Oliver Platt) jsou bohatí Newyorčané, kteří se živí prodejem nemovitostí s vidinou co největšího zisku. Prodávají věci, které koupí za pár babek. Koupí si byt, u něhož plánují přestavbu, ale neví si rady se současnými nájemníky. Jde o postarší, umírající, výstřední ženu (Ann Morgan Gilbert), a její vnučku. Kate je zneklidněna tím, si s manželem vydělávají na své živobytí, a snaží se tedy zmírnit jejich vinu tím, že se spřátelí s vnučkou postraší ženy. Její činy začínají vést k neočekávaným důsledkům.

  • 16.8.2010
  Järnets änglar (2007)

  Drama o obyčejných lidech. Mona, Annbritt a Blondie pracují pro železárny Luleå. Jejich každodenní boj v práci kompenzuje přes večery a víkendy jako trio skupina Černý ostrov Sester. O tom, že každá z tria si prožívá nelehký život, není pochyb. Mona má problémy se svým pubertálním synem a také ještě stále nepřekonaný vztah ke svému exmanželovi. Annbritt se zase stará o svého otce a nemá tak čas vůbec na svůj osobní život krom hraní v kapele. Život Blondie, nejmladší členky jejich formace, je spletitý. Blondie žije spolu s mladším bratrem a matkou. Její ambice jsou ale velmi rozsáhlé. Má jasný cíl a potenciál stát se umělkyní - zpěvačkou. Jen v lásce její naděje zaostávají, pořád nemůže najít toho pravého muže. Jak se příběh tří kamarádek bude vyvíjet a co čeká na trojici do budoucna?

  • 15.8.2010
  Proti proudu (2009)

  Paul Thompson (Joseph Fiennes) zápasí s tragickou minulostí. Proto se spolu se svými dvěma přáteli Liz Clarkovou (Elizabeth Reaser) a Jeffem Kanem (Justin Kirk) vydají na výlet. Nejenže své přátele využívá, ale má jistý plán, kterého se nechce vzdát. Paul je dychtivý plavec, který chce pokořit v plavání na délku řeku Hudson. Co udělá tato výzva s jeho doprovodem?

  • 13.8.2010
  Nikdy můj (2006)

  To co hledáte, už žije uvnitř Vás.... Krátký dramatický příběh mladé ženy Liv Swedin (Maria Tornberg), která se snaží proniknout do herecké branže všemi dostupnými prostředky. Den jejích narozenin se jeví jako špatný sen, ze kterého by se nejraději probudila. Jedna katastrofa stíhá druhou...

  • 12.8.2010
  O Sáře (2005)

  V příběhu o dospívání a hledání svého plného potenciálu sledujeme Sáru ve věku od 25 do 35. Jak z ní může být moderní nezávislá žena, když má tolik snů o vztahu jako z pohádky? Popis naší doby, doby, kdy Bůh je mrtev, rodiče se rozvedli a politika je plná korupce - v době, kdy lidé více než kdy jindy musí bojovat, definovat sebe a najít své vlastní životy.

  • 6.1.2010
  Destiny's Child: Live in Atlanta (koncert) (2006)

  Seznam skladeb:
  1. Intro/Overture
  2. Say My Name
  3. Independent Women Part I
  4. No, No, No Part 2
  5. Bug a Boo
  6. Bills, Bills, Bills
  7. Bootylicious
  8. Jumpin', Jumpin'
  9. Soldier" Dance Interlude
  10.Soldier (featuring TI and Lil Wayne)
  11. Dancer Break
  12. Dilemma (By Kelly Rowland)
  13. Do You Know (By Michelle Williams)
  14. Beyoncé Intro
  15. Baby Boy (By Beyoncé)
  16. Naughty Girl (By Beyoncé)
  17. Band Introduction
  18. Cater 2 U
  19. Cater 2 U Dance Sekce
  20. Girl
  21. Free
  22. If
  23. Through with Love(featuring The Choir)
  24. Bad Habit" (featuring Kelly Rowland)
  25. Dancer Ballet Break
  26. Dangerously in Love (By Beyoncé)
  27. Crazy in Love (By Beyoncé)
  28. Salsa Dance Break
  29. Survivor
  30. Lose My Breath / Credits (Independent Women Part I)

  • 6.1.2010
  Beyoncé Experience, The: Live (koncert) (2007)

  Beyoncé Experience Live je živé dvd americké R&B zpěvačky Beyoncé Knowles. Tento koncert se konal ve Staples Centru v L.A. Beyoncé ukázala publiku, že není jen oslnivou a krásnou tvářičkou, ale že je to hvězda nejvyššího formátu.

  Seznam skladeb:
  1. Intro (The Beyoncé Experience Fanfare)
  2. Crazy In Love (Crazy Mix)
  3. Freakum Dress
  4. Green Light
  5. Baby Boy (Reggae Medley)
  6. Beautiful Liar
  7. Naughty Girl
  8. Me, Myself and I
  9. Dangerously in Love (He Loves Me Mix)
  10. Flaws and All
  11. Destiny's Child Medley (Cops and Robbers Intro)
  12. Independent Women Part 1
  13. Bootylicious
  14. No, No, No Part 2
  15. Bug A Boo (H-Town Screwed Down Mix)
  16. Bills, Bills, Bills
  17. Cater 2 U
  18. Say My Name
  19. Jumpin' Jumpin'
  20. Soldier (Soldier Boy Crank Mix)
  21. Survivor (Destiny's Child Reunion)
  22. Speechless
  23. Ring the Alarm Intro Skit (Jailhouse Confessions)
  24. Ring the Alarm
  25. Suga Mama
  26. Upgrade U (Feat. Jay-Z)
  27. Bonnie and Clyde '03 (Beyoncé's Prince Mix)
  28. Check on It (Special Tour Version)
  29. Déjà Vu
  30. Get Me Bodied
  31. Welcome To Hollywood
  32. Deena/Dreamgirls
  33. Listen
  34. Irreplaceable
  35. Beyoncé B'Day Surprise
  36. The Beyoncé Experience Credits (Beautiful Liar live instrumental)

  • 6.1.2010
  Shakira: Live and Off the Record (koncert) (2004)

  První celosvětové turné kolumbijské zpěvačky, které se konalo v Mongoose a trvalo od roku 2002 do 2003.

  Seznam skladeb:
  1.Ojos Así
  2.Si Te Vas
  3.Ciega, Sordomuda
  4.The One
  5.Back in Black
  6.Rules
  7.Inevitable
  8.Estoy Aquí
  9.Underneath Your Clothes
  10.Octavo Día
  11.Ready for the Good Times
  12.Tú
  13.Poem to a Horse
  14.Objection (Tango)
  15. Whenever, Wherever

  • 6.1.2010
  Christina Aguilera: My Reflection (koncert) (2000)

  My Reflection je DVD se záznamem z koncertu vysílaného televizí o Vánocích roku 2000.

  Seznam skladeb:
  1. Reflection
  2. Genie in a Bottle
  3. Come on Over Baby (All I Want Is You)
  4. What a Girl Wants
  5. So Emotional (with Lil' Bow Wow)
  6. I Turn to You
  7. At Last
  8. Contigo en la Distancia
  9. Climb Every Mountain
  10. Falsas Esperanzas
  11. Alright Now
  12. Merry Christmas, Baby (with Dr. John)
  13. Have Yourself a Merry Little Christmas (with Brian McKnight)
  14. Christmas Time (with Lil' Bow Wow)

  Bonus: obsahující making of video
  * Genio Atrapado
  * Por Siempre Tu
  * Ven Conmigo
  * The Christmas Song

  • 6.1.2010
  Beyoncé: Live at Wembley (koncert) (2004)

  Živý koncert Dangerously in Love natočený na stadionu Wembley v Londýně.

  Seznam skladeb:
  1.Baby Boy
  2.Naughty Girl
  3.Fever
  4.Hip Hop Star
  5.Yes
  6.Work It Out
  7.Gift from Virgo
  8.Be With You
  9.Speechless
  10.Destiny's Child Medley:
  Bug a Boo
  No, No, No Part 2
  Bootylicious
  Jumpin' Jumpin'
  Say My Name
  Independent Women Part I
  '03 Bonnie & Clyde
  Survivor
  11.Me, Myself and I
  12.Summertime
  13.Dangerously in Love
  14.Crazy in Love
  15.Credits ( "Naughty Girl")

  • 6.1.2010
  Beyoncé - I Am... Yours. An Intimate Performance at Wynn Las Vegas (koncert) (2009)

  Koncert I Am... Yours se konal v Encore divadlu ve Wynn v Las Vegas od 30. července do 2. srpna. Jde o DVD záznam jednoho ze čtyř koncertů tzv. Intimního vystoupení zpěvačky Beyoncé.

  Seznam skladeb:
  1.Hello
  2.Halo
  3.Irreplaceable
  4.Medley:
  Sweet Dreams (Acoustic)
  Dangerously In Love 2
  Sweet Love
  5.If I Were A Boy
  6.Scared of Lonely
  7.That's Why You're Beautiful
  8.Satellites
  9.Resentment
  10.Déjà Vu Jazz Medley
  11.Déjà Vu
  12. I Wanna Be Where You Are
  13. Destiny's Childs Medley:
  No, No, No, Part 1
  No, No, No, Part 2
  Bug a Boo
  Bills, Bills, Bills
  Say My Name
  Jumpin', Jumpin'
  Independent Women, Part 1
  Bootylicious
  Survivor
  14.Work It Out
  15.'03 Bonnie a Clyde
  16.Crazy in Love
  17.Naughty Girl
  18.Get Me Bodied
  19.Single Ladies (Put Ring na It
  20.Finale

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace