Mravenci (1977) (TV film) odpad!

Připouštim, že tyhle filmy sou opravdu dobrý na nějaký mejdlo.. Jak uvedl kolega ´´Petroff´´, prostě pár kámošů a pár piv a jaká to může bejt zábava:-) Nicméně to samozřejmě nedělá z filmu nic. Ke slyšení by byly jen hurónský smích a hrubé obscéní úražky herců a tvůrců tohoto počinu..

Krakatice (1996) (TV film)

O krakaticích toho neni moc známo, žijí hodně hluboko v oceánech, ale těch některých pár kousků, které jako mrtvoly vyplavil příliv na břeh nebo které byly nalezeny v žaludcích vorvaňů (jediná masožravá velryba, která je navíc schopna se potopit do takové hloubky) bylo opravdu impozantních rozměrů..

Piraňa (1978)

Dřív mě to bavilo, přiznávám. Později se vyrojilo tolik podobných, ale bohužel daleko blbějších ´´zvířátkovských´´ horůrků, že si pak člověk rád vzpomene na tyhle rybičky :-)

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Pro BOHA!!! Takhle debilní, jednoduchej, nevtipnej a zbytečnej českej film už sem dlouho neviděl !!! Opravdu velenuda! Tedy, toto je mé hodnocení po 38 minutách. Bojím se toho zbytku... Hmm, u zbylých dlouhých 78 minut sem psal SMS, mejly a prohlížel si svoje fotky ze Silvestra 2009.. Pochybuju, že to někoho zajímá, já jen, že abych si pustil film a nakonec ho měl vyloženě jako kulisu...to se mi snad eště nestalo. Pokaždý, když sem z tý kulisy zaslechl nějakou ´´hlášku´´, trpěl sem! Proč sem to nechal dohrát? BŮH ví.. PS: Rozesmáli mě tam jen pankáči na koncertě Divokýho Billa :-) Tedy konkrétně ta jejich účast na tý akci..

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Al Pacino jako Jack Kevorkian! To nemůže dopadnout špatně! Hodně, HODNĚ těžký film...

Díky za každé nové ráno (1994)

Dělalo mi opravdu velké problémy to dokoukat! Nebýt Ivany Chýlkové (která mě vzrušuje), tu vůli bych asi neměl.. Hodnotím - 30%

Kawasakiho růže (2009)

Zatim 3 hvězdy, uvidim jestli jednu přidám po druhém shlédnutí či nikoliv... Nebudu zatim ani hodnotit děj a téma filmu.