Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Krimi

Recenze (1 302)

Blade Runner (1982)

Po letech shlédnuto a ... zklamání.. Atmosféra je skvělá, herecky dobrý (Hauer perfektní), ale prostě .. scénář je tak plytkej a děj tak nezajímavej a zároveň nelogickej, že to atmosféra v konečnym hodnocení nemůže zachránit.

V síti 18+ (2020)

Šlo to udělat líp, to rozhodně, ale jednoznačně oceňuji pokus o odhalení a odchyt těchhle pervertů. Vykastrovat a amputovat čuráka! Strhnout nehty a vypíchnout oči! Posléze je vyložit z vrtulníku uprostřed amazonského pralesa a ponechat svému osudu. Možná z toho udělat reality show.. 18+ ..poslední přeživší by vyhrál pobyt na krokodýlí farmě.. ..kde už by rozhodně nepatřil na vrchol potravního řetězce..

Chlast (2020)

dobré to bolo ... verbal kecá, tohle nebylo za 3, ale za 4... ..jestli se nepletu..

plakát

Poslední tango v Paříži (1972)

Taková trochu prasácká slátaninka, kde jsem vydržel jen ty trochu prasácký momenty, zbytek byl jen podivnost za podivností..

plakát

Šéfové na zabití 2 (2014)

Už je to dlouho, co jsem viděl 1. díl, a tak se to těžko srovnává, každopádně jsem se dobře bavil. Milion malých, i když možná mnohdy neoriginálních, vtipů trojice hlavních protagonistů, zkrátka zabavily a já se dobře zasmál.. vlastně tak nějak všeobecně.. takže jako komedie to účel splnilo..

Mory Vratislavi (2018)

Ze začátku jsem si řikal, že to bude asi prostě jen nějaká polská sračka, ale postupnej vývoj mou maličkost vyvedl z omylu a jsem za to rád. Tohle člověka vždycky potěší, když ho film po začátečních pochybnostech, příjemně překvapí... Což je samozřejmě logický. Do extrému vyhnaná morální filtrace jedný, do kouta zahnaný, ženský. Trochu se tu opisovalo od Finchera, ale co, vždyť je to vlastně fuk, když se film líbil..

Kafarnaum (2018)

Chvíli jsem přemejšlel o 5 hvězdách... Žádná politika, žádný zkurvený náboženství, jen zmar v jednom městě, kterejch jsou na světě stovky, tisíce podobných i horších. Silnej příběh, moc dobrej film, i přes trošku americký finále, který ale nebylo zas přehnaný, prostě to tam zapadlo a nevadí mi to..

Hotel Mumbai (2018)

Pákistánci se s tim teda vůbec nesrali, to je fakt. Je to chladný a drsný, i když je to samozřejmě film, takže občas sem tam něco na efekt, ale to nevadí. Trochu holyvůd, ale to taky nevadí. Mazec, jak to tady hoši teroristický měli jednoduchý, žádnej odpor, jen ovečky na porážku.

Zelená kniha (2018)

Vtipná road-movie konverzačka, oddechová záležitost, která ani chvíli nenudí. Hlavní dvojice, tak nesourodá, o to je to ale vtipnější. Hezky se to sledovalo..

Vzpomeň si (2015)

Parádní pointa každopádně ! Nic víc hodnotit nebudu, nechce se mi..