Strašáci (1971)

Zhruba do poloviny filmu jsem si říkal, že je to vcelku zajímavé drama o krizi dvou mladých manželů, kteří se rozhodli odstěhovat na venkov. Zhruba do poloviny jsem si říkal proč ne, prostě mě to bavilo, ale bylo mi jasné jak to bude pokračovat, bude to jasné každému, kdo se na to rozhodne podívat. Ale to by ani tak nevadilo. Tedy zhruba v polovině se odehraje scéna, kdy je znásilněna Hoffmanova manželka a touto scénou vlastně končí vše zajímavé a kvalitní, protože od té chvíle je to už jen soubor smysl postrádajících událostí a nelogicky jednajících postav. A to v podstatě uplně všech postav, které se ve filmu objevují. Škoda...tady to prostě někdo jaksi nedopiloval...

Šéfové na zabití (2011)

Vtipný, úsměvný filmeček, který díky představitelům oněch bossů funguje asi tak jak má. Rozhodně jsem se dobře zasmál. Jennifer v roli, ve které bych jí nečekal, ale rozhodně mě pobavila. Vlastně asi nejvíc. Ale Spacey i Farrell také. Spacey je skvělý snad všude a Farrell naopak skoro nikde, ale zde mě svou neobvyklou rolí v podstatě pořád rozesmíval. Stejně tak jako ´´Motherfucker Jones´´. Jen bych možná čekal trošku víc od hlavních rolí ušlápnutých podřízených... A lepší konec Spaceyho a Jennifer. Konec bych asi malounko vylepšil nebo prostě pozměnil. Ale dobrá komedie.

Elitní zabijáci (2011)

Sorry verbale :-) Tři hvězdičky to do červených čísel neposunou. Fakt bavit mě to začalo až ve druhý půlce, ale celkově musim říct, že je to parádní akční film a nebejt toho všeobecnýho zákulisního mariáše, kterýmu sem prostě (tak jak to bylo předložený) nevěřil, tak bych možná hodnotil i líp...

Klub rváčů (1999)

Jedna z mých již dlouhotrvajících srdcovek. Připouštím, že je to dějově lehce kostrbaté...ale já ten film miluju. Dva z mých nejoblíbenějších herců ve snímku o jednom nemocném, postupně vyšinutém potažmo schizofrenním člověku, jehož postupná proměna z anarchisty v teroristu je středobodem celého příběhu. Navíc je tam ze společenského i existenčního hlediska několik moc hezkých myšlenek. A Pitt a Norton tomu dávají korunku svými výkony.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Snad jediný odpadní seriál, ze kterého jsem shlédl víc než 3 díly. Celkem možná i takových 20. (Cifry uvádím kvůli uživatelce s nickem Wanesska) Důvod je jediný, sleduje to moje máma, u které se občas stavím na návštěvu a taky kolega v práci a tak se občas dívám s ním.. Že je to oddechovka? No to každopádně, protože dramatické scény jsou tam k smíchu a ty rádoby vtipné vás nutí k hlasitému ´´oddechu´´ nebo spíš povzdechu...občas dokonce uspávají. To, že to někdo sleduje nepovažuji za demenci, za demenci považuji to, když o tom někdo mluví jako o kvalitní televizní zábavě. Herci, co tam hrají, jsou k smíchu (myslím v tomto seriálu - netvrdím, že ve všem v čem hrají) a ti neherci samozřejmě ještě víc (ale u nich je to pochopitelné).

Půlnoc v Paříži (2011)

Myslim, že toto stačí vidět jednou. Ale zklamán nejsem, čekal jsem nějakou takovouhle oddechovku... Prostě pohádka od Woodyho na dobrou (půl)noc.. --- 60% ---

Dexter (2006) (seriál)

Zatím nehodnotím, viděl jsem první díl, tedy jako, že zatím jedinej, takže si asi nechám hodnocení na později... Každopádně mě Dexter zaujal a rád se podívám na další díly. Pokud někdy bude ještě příležitost.

Trhák pana Bowfingera (1999)

Docela vtipné. Čekal jsem naprostou zhovadilost, takže jsem byl mile překvapen. Dobrý námět. Eddie Murphy v reality-show o níž nemá potuchy.. Byl jsem celkem pobaven a místy se dobře zasmál a to je to, co od komedií tak nějak chci..

Sráči (2011) (TV film) odpad!

Tak takhle moc tupý a jalový dialogy sem už dlouho v žádnym filmu neviděl...i když...vlastně nedávno v Transformers...ale ty byly na jiný téma.. Hlavně mě zaujala jejich četnost...těch tupých dialogů.. No a herecký výkony hlavních představitelů...to bylo k smíchu. Rádoby drsnej příběh z malýho českýho...vlastně..moravskýho města. Jak to asi mohlo dopadnout? Tedy ten nápad tohle natočit.. Hrůza!

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Nemůžu říct, že bych se vůbec nebavil...ale bylo toho asi málo. První půlhodina šla, dobrej a vcelku slibnej rozjezd...ale naopak v poslední půlhodině sem si už jen řikal, že mě ani nezajímá, jak to dopadne a asi patnáct minut před koncem sem započal psát tenhle komentář... Nejvíc mě v týhle cikánský crazy-komedii bavila postava jménem Dadan nebo Dado...nebo jak se jmenoval...to byl dobrej kalič a bohém.. No, ale jinak vesměs nuda. Nemyslim to tak, že by film neměl spád nebo, že by se tam nic nedělo (naopak, dělo se tam toho hodně..), jen mě to nějak zvlášť nevzalo..