Mach 2 (2002)

Neviem na čo sa tu všetci sťažujete. Ano, uzávam, žiaden zázrak to nie je, je vidieť, že nemal ani veľký rozpočet, ale každopádne ako oddychovna na jeden večer to nepadlo zle. Odpad si to rozhodne nezaslúži. A keď vidím, koľko odpadu tu dostal, tak dávam 3, aj keď som chcel dať len 2 hviezdy. Poznám oveľa horšie a totálne trápne filmy.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Prišlo mi to už viac pre dospelých ako pre deti. Stále tam bolo zopár vtipných scén, ale už to nebolo ono. Už to nebol ten Shrek, akého si pamatám z prvých dvoch dielov. Snaha sa cení, ale výsledok neohúril. 60%

Neznámý svůdce (2007)

Nevedel som, či 2 alebo 3 hviezdičky, ale Halle Berry to zachránila. Úloha Brucea Willisa dosť nevýrazná. Nie je to zlé, ale pôsobilo to nudne a nezáživne. Ten príbeh sa dal určite natočiť aj lepšie.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Séria tu stráca svoju originalitu. Už mi to prišlo troška gýčovité a aj krčovité. A drifting práve veľmi neobľubujem takže ma to nenadchlo. Normálne by som dal len ** ale za tie záverečné preteky, kde sa blysol a predviedol moj milovaný Ford Mustang musím pridať ešte jednu :)

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Tento film má len 2 dobré veci: Hudbu Hansa Zimmera a herca Fassbendra. Príbeh skratkovitý, uponáhľaný. Záporák nevýrazný. Sophie Turner danú rolu proste nezvládla. Ešte možno stála za to scéna vo vlaku. Emócie vôbec nefungovali. Film mi pripadal ako natočený iba z povinnosti, bez nejakého zápalu. Je to slabé....je vidieť, že celé natáčanie a produkciu sprevádzali problémy. Apokalypsa bola proti tomuto klenot...

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Až príliš detské a hlúpučké. Už trailer ma odradzoval a môj predpoklad sa potvrdil. V predchádzajúcich filmoch tejto série bolo aspoň niečo aj pre dospelého diváka. Toto ale tvorcovia nemohli myslieť vážne

96 hodin: Zúčtování (2014)

... a mohol to byť celkom dobrý oddychový film, aj keď prvému dielu nesiahajúci ani po päty. Ale ten strih!!! Niečo tak hrozné som už dlho nevidel. Rovnaký problém ako pri Taken 2. Megaton je strašný blbec, ak môže odobriť niečo tak hnusne zostrihané, kde za jednu minútu uvidíme 100 strihov. Buď nestíhate vnímať, a ak aj stíhate, tak vás po chvíli začne bolieť hlava a oči.Príbehovo žiaden zázrak, ale dalo sa.

Jedna mezi oči (2012)

Nuda bez štipky nápadu. Zaslúžený prepadák. Stalonneho ako herca beriem a mám rád, ale toto na mňa zapôsobilo len ako šedý podpriemer. Škoda.

Práskač (2013)

Tak sa nám Dwayne Johnsom zase veľmi nepredviedol. Miliónkrát ohratý námet, a k tomu hlavná postava v úlohe majiteľa stavebnej firmy, ktorý keď práve pred nepriateľmi neuteká, tak sa nimi buď necháva mlátiť, alebo na nich vystrašene pozerá. Toto bola voľba herca do hlavnej postavy úplne vedľa.

Temné stíny (2012)

Nemastné, neslané. Bez nejakého výraznejšieho príbehu, bez duše, a bez čara. Tentokrát sklamanie.