Ještě na to máme! (1996)

Neskutočné dlhé a nudné. Tento typ humoru nie je pre mňa. Ak sa to dalo nazvať humorom.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Jedna hviezdička za Schumachera a za Jeana Todta a nápad s Ferrari. Toto jedno ma dokázalo naozaj pobaviť. Inak film o ničom.

Televízne noviny (1996) (pořad)

Neoplatí sa pozerať. Samé negatíva, násilie, krv, vraždy, krivdy, na konci dňa sa nechať takto znechutiť? To nie sú správy, ale element, ktorý denno-denne udržiava bežného človeka v strachu a napätí.

Černá labuť (2010)

Jedna hviezdička za skvelú Natalie Portman v tomto filme. Inak film samotný nestojí za nič. Nechápem to ospevovanie okolo toho, celé sa to točí okolo halucinácií, baletu, masturbácie, a tak dookola ... nijako ma neobohatil. Bohužiaľ, Ospevovanie tohto filmu bude pre mňa asi navždy tabu.

Špatnej polda (2009)

I keď Cage hrá dobre, stále je to nekonečná nuda.

Past (2010)

Totálne vedľa. Bolo to dokopy o ničom a len sa to pokúšalo o nejaké posolstvo. Dej som v tom nenašiel, len rozstrihané pasáže s "akože" psychologickým podtextom.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tomu sa hovorí talent. Krásny a nápaditý vizuál a neopozeraný štýl, svižné tempo, sviežy priebeh. U mňa 85%

Na plný plyn (2008)

Ja vlastne ani neviem, za čo som dal tú jednu hviezdičku. Dej otrasný, scény takisto, hudba fajn, ale stále to isté dookola ako keby už nemali rozpočet na viac songov. Slabý odvar F&F.

Nekonečný příběh 3 (1994)

Odpad si to rozhodne nezaslúži, ale na druhej strane, žiadna sláva. Na prvé 2 diely sa to nechytá. Aj tak dávam 2 hviezdičky. Ani sám neviem prečo. Asi z nostalgie.

Tajemství mumie (2010)

Tak toto nevyšlo. Scenár ako keby zbúchaný na kolene, opičiaci sa po Indym, každú minútu nelogickosť a nehorázne klišé, pre mňa ani štipka dobrodružnosti. A to som sa na ten film celkom tešil. No Besson ma sklamal na celej čiare. Francúzske filmy mám vo väčšine prípadov rád, ale toto bol pre mňa obrovský krok vedľa. Nie je to síce totálna sračka, ale nemá od nej veľmi ďaleko. Odpad si to nezaslúži, ale ani viac, ako jednu hviezdičku. Aj to len za peknú tváričku Louise Bourgoin