Vrtěti ženou (2011)

Veľmi príjemné filmové prekvapenie. Nápad bol veľmi originálny, a spracovanie snáď ešte viac. Nemal som príliš veľké očakávania, ale o to viac som bol prekvapený. Sympatickí herci, bravúrny britský prízvuk, a zaujímavý pohľad na vznik dodnes najpoužívanejšej sexuálnej hračky :D Pre tých, ktorí váhajú, že by sa mohli pohoršiť, tak to nehrozí. Filmy je veľmi elegantný a odľahčený. A predovšetkým sympatický. 80%

Šéfové na zabití (2011)

Príjemne svieža chlapská komédia. Vrámci pobavenia môžem aspoň u mňa smelo prirovnať k "Hangover", avšak toto bolo o malinký kúsok slabšie, a aj žánrovo troška odlišné. Všetky úlohy navlas sadli a Colin Farrell mohol dostať viac priestoru, ale v takejto roli som ho ešte nevidel, a musím povedať: klobúk dole. Kevin Spacey ako psychopatický šéf nemal chybu. Osviežujúce pobavenie. 85%

Temný vesmír (1988)

Môj prvý horor ktorý som videl. Mal som asi 7 rokov. A potom 2 týždne nočného strachu a nespavosti :) Nie je to žiaden extra skvost ale už len z nostalgie dávam 3 hviezdičky, a štvrtú za pekné monštrum na konci.

Ben Hur (2010) (TV film)

Kvalitne spracovaný TV film, všetko do seba pekne zapadalo. Akurát akcia mohla byť troška viac prepracovaná. Takito tie digitálne kulisy boli troška okaté. Ale čo chýbalo na akcii, to vynahradil kvalitný scenár, úžasné myšlienky a celkový obsah filmu, ktorý ma dostal. Za 3 hodiny som sa ani na chvíľu nenudil.

10 položek a méně (2006)

Tak jednoduchý a pritom tak neobyčajný film. Platí tu pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Veľmi príjemný zážitok

Světová invaze (2011)

Nemal som veľké očakávania, a to viac som bol príjemne prekvapený akciou a tempom celého filmu. Občas mi to zaváňalo patronizmom a klišé, ale čo po tom! Soundtrack veľmi dobrý, scenár klasický priemer, efekty kvalitné. Ja osobne som sa bavil. Mrzia ma niektoré hodnotenia užívateľov. A stotožňujem sa s myšlienkou, že je to akýsi mix Dňa nezávislosti s Districtom 9.

Sejmi je všechny (2007)

Akčná jazda od začiatku do konca....niekedy až moc :D Ale tento film sa aspoň netvári vážne a robí si srandu aj sám zo seba, a to sa mi páči a ráta sa mi to.

Občanský průkaz (2010)

Tínedžeri za socializmu. Podarená komédia/drama, kde sa tieto dva žánre pekne a nerušivo prelínajú a miešajú. Česká kinematografia ešte stále vie točiť filmy. Smekám !!!

Bella (2006)

Možno som čakal od toho trošku viac. Aj keď príbeh rozvinutý veľmi pekne, veľmi pekná myšlienka, ale dosť mi vadil ten prudký a divoký prestrih na konci na udalosti po pár rokoch, tam to podľa mňa bolo treba troška rozvinúť. Ale inak krásna myšlienka, ako si uvedomiť hodnotu ľudské života, aj toho ešte nenarodeného, a ako si ho vážiť čo najviac. Odporúčam.

Ďábel (2010)

Parádne zvládnutý film, atmosféra zvládnutá na výbornú a napätie počas celého filmu. Príjemná krátka stopáž. Prijateľný záver.