World Trade Center (2006)

Velice zajímavé. Překvapivě civilní příběh. Hlupáčci, co to tady hodnotí. Ano hlupáčci, hlupáčci, hlupáčci. Je mi zle z těchto primitivů, kteří se o tomdle zvláštním filmu vyjadřují tak hanlivě. Moderní film. Příjemné překvapení.

Mizerové II (2003) odpad!

za takové stupidity by v demokratické krajině dostal režisér provaz

Lovci pokladů (2004)

něco dotočit, spoustu vyhodit, celé přestříhat tak

Erin Brockovich (2000) odpad!

tento film je uplne hrůzný, jestli ste ho nevideli, tak nectete dal zena se raduje, ze za nadra a delohu dostane 5 milionu$, erin se raduje, ze dostane 2 miliony$, pravnik rika, ze bere 40% z vysouzene castky? NECHAPU asi NIC. Absurdni scifi pribeh ze zeme neomezenych moznosti.

Letec (2004)

totalni slatanina a nuda a nemozna stopaz a nabubrelost hollywoodu v jednom

Showgirls (1995)

dostatecne eroticky film pro dospele publikum, kterych vznika v holyvudu malinko

Holky to chtěj taky (2001)

davam pet, abych vyrovnal skore za lidi, kterym se libila hnupina prcicky a nelibil se jim tento vcelku podareny nemecky film, ktery v nasich koncinach zatim nemame sanci, zda se, natocit - a film se jmenuje holky, holky v originale - panum distributorum by, zda se, lekce slusnosti prisla vhod

Země mrtvých (2005)

velice nudny film o zombicich - skoda - nechapu, jak se nad tim muze nekdo rozplyvat, asi videl kulove - asi jo - ted to ma 68% ale to si tento film v zadnem pripade nezaslouzi - snad 28% - ok beru

Policajt v Africe (1978)

opravdu moc pekna komedie s tradicne peknou italskou muzikou