Let's Dance 3D (2010)

Tak jsem si zase jednou dopřál popkulturní zážitek... Něco, tak prázdnýho a bezduchýho jsem už dlouho neviděl. Všem těm naivním dětem bych povinně pouštěl All That Jazz, aby viděli, co je to choreografie a co znamená žít tancem.

G. I. Joe (2009)

Stephen Sommers se prostě vykašlal na jakoukoli logiku a fyzikální zákony, a natočil ultimátní akční palbu pro nadržený puberťáky. Akce střídá akci, hláška hlášku, holky jsou hot, a celý je to strašně cool. Nic proti, kdyby mi bylo čtrnáct, sežeru to i s navijákem. :)

Blueberry (2004)

Vynikající non-Hollywood komiksovka silně ovlivněná halucinogením tripem Jana Kounena, kterou zřejmě většina diváků vůbec nepobere. Nicméně, hrstka lidí bude od obrazovek odcházet s pocitem silného uspokojení filmového libida. 90%

Shortbus (2006)

Strašná pecka! A komu se to nelíbí, ať si víte co... :-)

Sejmi je všechny (2007) odpad!

Čekal jsem opravdu ledacos, ale že zažiju osmdesat tři minut neředěnýho pekla, to jsem fakt nečekal!

Intimní tajemství (2007) odpad!

Během projekce se můžete setkat s těmito nežádoucími účinky: žaludeční nevolností, pocitem na zvracení, zvracením a bolestmi břicha. Rovněž se mohou dostavit bolesti hlavy, závratě, svalová slabost nebo vypadávání vlasů. V těchto případech projekci ukončete a neodkladně vyhledejte svého lékaře.

Pan Nikdo (2009)

Jaco van Dormael stojí na rozcestí, dívá se do budoucnosti a přemýšlí, kým by mohl být. Mohl by být třeba Darren Aronofsky, Michel Gondry, Jonathan Mackye Gruber, Tarsem Singh, Sean Ellis, Marc Caro nebo někdo další z dlouhé řady lidí, kteří ho očividně inspirují. Dokud ale nenastane imploze vesmíru, tak bude pořád jen Pan Nikdo. Nejlépe by udělal, kdyby přestal čekat na budoucnost a byl prostě sám sebou.

Vyšší princip (1960)

Velmi silné, velmi smutné a oduševnělé. Pro slzy v očích jen těžko hledám další slova...