Terminator Salvation (2009)

právě jsems e vrátil z kina, dojem z filmu je kladný. Stejně jako karel Gott i Arnold je věčný. Akční scény se mi líbili, tempo bylo ucházející, film nenudí, nemoralizuje a odkazuje na předešlé terminátory. Post-apokaliptický svět mi připomínal herní sérii Fallout a filmu dodal super atmosféru. McG odvedl dobrou práci, doufal jsem v okapánek lepší film, ale kvalitní práce je na tomto filmu znát. No a závěrem, co by to bylo za terminátora, kdyby se v něm arnold aspoň nemihnul...

Policajt ze sámošky (2009)

možná se nedostal k policii, možná není atlet, možná není nejvědší seladon, ale jedna věc je jistá Paul Blart tenhle obchoďák ochrání před pakourovým komandem a ještě si stihne najít os 125 kg lehčí bábu.... to je story. Sečteno, podtrženo super zábava, která paroduje filmy od 300 až po Ramba

Wrestler (2008)

V tomto snímku je vidět duše zápasníka

Valkýra (2008)

Dokument v Hollywoodské formě, který je napínaví, i když všichni, kteří prošli alespoň 7 třídami základní školy, ví jak dopadne. Mohu jen doporučit ke shlédnutí.

Příběh o Zoufálkovi (2008)

Dlouho jsem o tomto animáku nevěděl, pak jsem si v nějakém časopise přečetl recenzi, kde na mne koukal hlavní hrdina, krasně renderovaný myšák Zoufálek, a po přečtení recenze jsem si řekl, že by to nemusel byl špatný animák. Nebyl to opravdu špatný animák, dokonce bych řekl, že je to jeden z nejzdařilejších, nikdy jsem neměl rád přehnaně vtipného šreka a ostatní animáky, které staví na "hloupém" humoru okamžiku. Zoufálek se pro mne stal srdcovým příběhem. Svým kouzlem mne dostal. Chápu, že každému nemusí sednout, ale ten, kdo tomuto filmu dá šanci a nebude na něj koukat s opovržením (přecejenom se jedna o film pro děti) tak se k němu rád ještě několikrát vrátí. RYTÍŘSTVÍ, ODVAHA, ČEST!!!