Leon (1994)

Pětačtyřicetiletý chlapík a dvanáctiletá holčička? To vždycky smrdí pěknym průserem! Kdyby snad ten jejich vztah byl víc otcovský anebo Natálka byla starší, tak neřeknu...

Pupendo (2003)

Splendidní...

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Už jsem viděl lepší filmy a četl lepší knihy, ale něčím mě BHD hrozně přitahuje a pokaždý se k němu rád vracím.

Olověná vesta (1987)

Podle mě nejlepší film od Kubricka. Je totiž nejzábavnější a to se pro mě rovná i nejlepší. Nedokážu jednoznačně říct jaká půlka mě bavila víc, ale vůbec bych neměl problém, kdyby byla každá část jeden celý film a každý měl hoďku a půl.

Haló, haló! (1982) (seriál)

[--] I.série 1. Angláni přicházejí 2. Angláni jsou tady 3. Holubí pošta 4. Záchrana ze Saville Row 5. Poprava 6. Pohřeb 7. Plukovník slaví 8. Tanec Hitlerových hochů [--] II.série 9. Šest velkých melounů 10. Námluvy vdovy Artoisové 11. Přichází polucista 12. Rychle a stylově 13. Souboj 14. Pomsta Herr Flicka 15. Dort ze zámku [--]III.série 16. Ukradený salám 17. Gruber v ráži 18. Salám ve skříni 19. Letecký den 20. Služebné 21. Velký přítěk [--]IV.série 22. Váleční zajatci 23. Taneční vystoupení 24. Kvalita neroste na stromě 25. Létající jeptiška 26. Salám v kalhotech 27. Raketová tchýně [--] V.série 28. Žalář 29. Bramborový aparát 30. Krádež trezoru 31. Svíčky pro Reného 32. Dětská láska 33. Težké manželství 34. Jsme svůj otec 35. Dalekonosný kačer 36. Konference 37. Výbušný nos 38. Sedláci a prodavači cibule 39. Loďka 40. Bankovní loupež 41. Horké peníze 42. Falešné peníze 43. Nemocnice 44. Nášlapné miny 45. Peníze z nebe 46. Vánoční puding 47. Schozeni v Anglii 48. Prťavá ponorka 49. Trezor 50. Kvarteto Excelsior 51. Svatba s Edith 52. Velký splách 53. Enigma [--]VI.série 54. Reného duch 55. Falešní letci 56. Husa s blikajíma očima 57. Záchrana letců 58. Chlapci z rozvědky 59. Plot 60. Fanny se vdává 61. Létající postel [--] VII.série 62. Padělané doklady 63. Výbušné svíčky 64. Let do Anglie 65. René v Anglii 66. Telegrafní sloupy 67. Duch Nuvionu 68. Sudy na víno 69. Pomatené manželství 70. Zmrzlina 71. Cikáni 72. Těhotenství [--] VIII.série 73. Rádio 74. Vydírání a krádež 75. Dynamit pro Hitlera 76. Chycení Hitlera 77. Hitler na útěku 78. Ryba 79. Útěk do Španělska [--]IX.série 80. Větrný mlýn 81. Otroci lásky 82. Amnézie 83. Rybářská přehlídka 84. Golfový klub 85. Konec války

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Stephen E. Ambrosse musí být spokojen. Tahle série je pro mě opravdu něco posvátného a stavím ji opravdu na nejvyšší místa toho, co kdy kdo natočil. Ani na milisekundu jsem se nenudil. Mám ale jedinou výhradu a to, že David Schwimmer bude navždycky Ross. To je stejný, jako že Marek Eben bude vždycky Váleček. Ale v tomto případě je chyba na mojí straně, protože všichni herci a to bez vyjímky zahráli dokonale. 100%