Angel-A (2005)

Posledních 15 minut mi trošku zkazilo dojem. Vyždímat ze mě city se nepodařilo, ale Rie Rasmussen, kterou jsem vůbec neznal, mě fakt bere a hlavně ten její šlapkoidní zjev je luxusní. Za scénu a hlavně za ten dialog na mostě ale fakt víc nedám.

Tmavohnědá kopie (1981)

Na první roli Denzela jsem byl hodně zvědavý a nebylo to špatné. Taková nenáročná oddychovka, u které se nemusí přemýšlet. Nejvíc mě rozesmálo, když si oba hlavní hrdinové najímali pokoj v hotelu a babka na recepci jim říká: "Když zazvoním třikrát, tak jsou tady z mravnostního"

Sejmi je všechny (2007)

Spousta killů, litry krve, cool hrdina, kozatá Bellucci, slizskej Giamatti, Motorhead a AC DC. Prostě paráda! Mám hodně rád Wahlberga, ale jako Max Payne by mi taky víc seděl právě Owen (Gibson už je na Payna moc dědek).

Dannyho parťáci 2 (2004)

Ani jednička mě moc neuchvátila, ale tohle je už doopravdy hovadina. Sice v hezkém kabátě plným hvězd a s pár dobrými vtipy, ale pořád hovadina. Nemůžu si pomoci, ale ta kapuera Vincenta Cassela byla pěkně trapná a v tu chvíli jsem věděl, že víc jak 40% dát prostě nemůžu.

Tajemné okno (2004)

SPOILER! Teda jen trošku...Škatulka horor mi tady moc nesedí, ale to je fuk. Především jsem se ani chvíli nenudil a užil si to, i když jsem pointu vytušil dost brzy. O pointě bych se vůbec nezmiňoval, kdyby to tady již několik expertů nepropáilo. Nebylo by na škodu, kdyby někteří uživatelé alespoň dopředu napsali, že spoilerují.

Triumf vůle (1935)

Hodnotit tento film je podle mě stejné, jako hodnotit Jakešův projev z Červeného Hrádku, ale budiž. Tento film není ani tak moc dokument, jako spíš propagandistické video, kde dobrých 80% tvoří projevy Hitlera nebo záběry na hajlující tísícovky lidí a vojáků, za doprovodu německých pochodů. Přišlo mi to jako Best Of Sjezdy NSDAP. Film je zde pouze díky své dlouhé stopáži. Nácky rád nemám, ale baví mě na ně koukat. 114 min je ale příliš, když vezmeme fakt, že se tu děje pořád to samé. Celý film můžete vidět zde. Jinak přijde mi vtipný, jak je na ČSFD Áda veden mezi hercema a má dokonce svoji hereckou filmografii.

Ali G Indahouse - Film (2002)

No když Ali G lízal chlebíček nebo vyhlásil ministra, že ho vykouřil koňovi, tak mě doopravdy složil. Prostě ať bude Cohen jako Ali G, Borat nebo teplej návrhář, tak bude asi pořád neuvěřitelně krutej. Nadruhou stranu na to jak extrémní humor Cohen má, tak mi to často zavánělo skoro až rodinnou komedií. A vtipy typu, že si někdo, kdo nehulí omylem uvaří a vypije čaj ze skanku a pak se strašně směje, mě taky neberou.

Noční můra v Elm Street (1984)

Freddie je frajer a fandil jsem mu opravdu hodně. A nejvíc mě pobavil, když vypláznul jazyk přes sluchátko, to jsem se fakt řechtal. Možná bych šel s hodnocením i výš, ale strašně moc vedlejších postav mi lezlo krkem. Johnny Depp mě ale rozhodně nezklamal. Škoda, že musím hodnotit celý film, Fred Kruger má u mě jasných 5*. GO! FREDDIE! GO!

Bláznivé poslání (1983)

Tenhle film je fakt ULTRA!! Ať čekáte cokoliv, tak tohle stejně nepoberete. Spousta kaskadérských kousků, honiček, skoků, pádů, robotů a trapných vtipů. Když přidáme fakt, že rákosky neumí vůbec hrát a tak strašně přehrávají, máme tu béčko non plus ultra a já pod 4* prostě nejdu, ačkoliv mě k této sérii neváže žádná nostalgie.

Václav (2007)

Kdybych měl podobného exota v okolí svého bydliště, tak ho asi taky dobře nesnášim. Václav je sice v jádru hodný, ale vůbec bych ho nenechal pobíhat mezi civilistama, natožpak když se neostýchá šermovat okolo sebe pistolí či flintou. Trojan sice OK, ale jako dement u mě jednoznačně vítězí Budař s Nudou v Brně nebo Liška s Návratem idiota. S Otíkem ho srovnávat nebudu.