Monarch: Odkaz monster - Únik (2023) (epizoda)

Už som normálne myslel, že toto bude seriál bez toho ich LGHDTV bulshitu ale nie. A navyše je to NUUUUDAAA. NIČ sa tam nedeje. Doteraz stále neviem, o čo tomu seriálu ide alebo aspoň prečo sa volá legacy of MONSTERS keď som žiadne monštrum poriadne nevidel (ak nerátam flashback na Godzillu tak JEDNO monštrum). Odpad seriál a pritom som sa naň tak tešil.

Loki - Věda/Fikce (2023) (epizoda)

Toto mi chýbalo, konečne dobrá a chytrá marvelovka. Díki LOKI. Len to nepos*rte v tej poslednej časti. (ten návrat k originálnej znelke z prvej série bol proste paráda) 90%

Suzume (2022)

Žral som každú sekundu toho anime. Nádhera.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Potešilo, aj keď som si možno predstavoval kus inú rozlúčku s naším obľúbeným profesorom. Hrozne to trpí tým CGI bordelom. Nie je scéna ktorá by nevypadala umelo a to je podľa mňa škoda, keďže prvé filmy mali všetky reálne kulisy, ktoré sa dnes už takmer nepoužívaju.  a ešte jedna vec. Naposledy som videl tak protivnú a nesympatickú postavu, herečku, v Captain Marvel, ako je v tomto filme Waller-Bridge-ová.

Nadace - Poslední císařovna (2023) (epizoda)

Zbožnujem linky s cisármi, skvele zahrané, hlavne Den, úplne ma pohltí keď je on na obrazovke. A tak isto musím pochváliť aj herecký výkon Demerzel. Skvelá časť konečne. Jediné čo ma nudí je linka s Gaal a Salvor. Neobjavovať sa tam Harry Seldon tak hádam zaspím.

Oši no ko - Hadžimete (2023) (epizoda)

Kto čítal mangu tak vie, že po tejto časti to začne byť naozaj divoké a ja sa neviem dočkať. Skvelá časť.