The Mandalorian - Kapitola 24: Návrat (2023) (epizoda)

Určite nie som jediný kto čakal niečo viac .. Dačo tomu chýbalo, bolo to super ale nejak .. neviem. Možno nejaké zaujímavé cameo. Akcia skvelá len nejaký mi prišiel prázdny ten koniec, nebol tam žiadny wow efekt ako napríklad v druhej sérii. Celkovo táto tretia séria bola slabá, niektoré diely poslednej série Bad Batch boli lepšie.  A to nehovorím to očibijúcich chybách (zrazu už nevyčerpateľné palivo v jetpackoch, pritom pár dielov dozadu si poleteli pár minút a už im to zdochlo, tu kľudne doletia do vesmíru) 70% a časom to možno klesne. Sklamala ma táto séria celkovo no.

The Mandalorian - Kapitola 21: Pirát (2023) (epizoda)

WAU .. Skvelý diel. možný spoiler: Tiež vám to smrdí admirálom Thrawnom? :D Nečudoval by som sa keby toto všetko viedlo k nemu :P a nadpojilo sa to na Ashoku :P

The Last of Us - Hledej světlo (2023) (epizoda)

Fíha .. z Joela za za pár dielov stala One Man Army .. Nevidím v tom ten hype ani náhodou, držia to tak vysoko čisto len SONY fanboys. Nevravím, že je to zlý seriál ale polovicu celého seriálu som sa nudil. Pritom prvý diel bol taký úžasný a potom to šlo u len dole vodou. ALE stále musím pochváliť Pedra, ten chlap je skvelý herec, zahral to úplne neskutočne. Len ako hovorím, nevidím, necítim ten hype. Priemerný seriál z ktorého je cítiť vyšší rozpočet. 70% za posledný diel. 60% za celú prvú sériu.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Milujem každú sekundu toho filmu a zároveň sa bijem do hlavy prečo som nato nešiel do kina. Pevne dúfam v pokračovanie. 10/10

The Last of Us - Rodina (2023) (epizoda)

Nejak ma to prestáva baviť ... Dva krát za diel som sa pristihol ťukať do mobilu, čo je u mňa znak nudy. Musím ale pochváliť herecký výkon Pedra Pascala. 6/10

Bočči the Rock! (2022) (seriál)

Veľké a hlavne úplne skvelé prekvapenie. Doslova som žral každú epizódu, je to skvele spracované, nadabované,  vtipné, absolútne to predčilo všetko v čo som dúfal. Musím ale priznať tomu jednu vec, viac sa to bude páčiť ľuďom, ktorí prežívajú niečo podobné ako hlavná hrdinka (sociálna fóbia, introvertizmus). Za mňa jeden z naj seriálov za poslednú dobu a už aby tu bola druhá séria. 10/10 "It might not connect with too many people, but those it does, it'll hit deeply." - Ryo Yamada