Ve spárech Gargoylů (2007) (TV film)

Šílená ptákovina upachtěná za pár doláčů někde v Bulharsku či kde. Nacisti, nestvůry, černá magie, kopí osudu, odvážní vojáci, no to byla tedy zábava.

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda) odpad!

Kdo na tohle tragické zoufalství přiklepl erární prachy nás všech, tak by měl být pro výstrahu exemplárně zastřelen.

Kuciak: Vražda novináře (2022) odpad!

Parodie na dokument. Co to jako bylo ? Pokud by někdo natočil napínavý paranoidní thriller, který volně vychází a čerpá z těch událostí, tak fajn. Ale tohle ? Dokument ? Dodnes jde jen o dohady o vinících a je to tak příšerně zpolitizovaná kauza, což se někomu tenkrát evidentně hodilo, ale ovce mají jako vždy jasno. "Objektivní" mainstream a "ti správní" politici ukázali prstem, tak ulice bere vidle ve spravedlivém hněvu ... bože to už tu bylo v dějinách tolikrát, a pak na sebe ovce koukaly, jak to, že opět někomu sedli na lep.

Shorta (2020) odpad!

A pozor ! Rasista policajt, no fuj. :DD

V síti (2020) odpad!

Musím říct, že ta Těžká nevypadá na 12 let ani omylem. Jestli tato slečna (mladá dáma) přitahuje chlapy, tak určitě ne pedofily. Dokument, který chce šokovat. Je přitom hlavně jen o následcích a ne o příčinách. V rodinách, kde se zajímají rodiče o své děti, jak tráví svůj volný čas, komunikují s nimi, tam je hrozba ze strany těchto různých úchylů a pedofilů zcela minimální. Holky, které zhlédnou pedofilovu fotku vlastního penisu a přesto s ním vesele komunikují dál, tak ty holky si o průšvih vysloveně říkají. Tyto holky na tom přitahuje něco nového, dobrodružného a zakázaného. To nemluvím o pipinách, které jsou ochotné se s takovým člověkem někde sejít !! To, že po světě běhají mraky různých úchylů, to není žádná objevná a šokující informace. Je jen na rodičích (a taky trochu na škole), aby děti měly o těchto hrozbách dost informací a rostly hlavně ve funkčních rodinách, se zdravou a normální oboustrannou komunikací. Pokud např. žije holka sama s rozvedenou matkou, která honí hlavně kariéru nebo střídá chlapy, jak na běžícícm pásu a dceři se věnuje jen minimálně, tam může být zaděláno na problém. To ale není pro tento dokument dost cool !! To už nemluvím o holkách z osmé nebo deváté třídy základky, z nichž některé již vypadají jako dospělé ženské. Jen se dobře oháknou, zvýrazní dekolt, namalují se a že je jim 20 let jim zbaštíte i s navijákem.

Čertí brko (2018) odpad!

To bylo tak strašně nudné, že jsem u toho několikrát usnul. Děj se táhnul jak sopel z nosu od ničeho k ničemu. To se mi u pohádky už hodně dlouho nestalo. Dokonce ani u toho loňského tragického Žita.

Rapl - Cvokhaus (2019) (epizoda) odpad!

Zvažoval jsem původně jednu hvězdičku za tu esoterickou "masážní" seanci Petra Rychlého :), ale fakt se to nedá. Šéf brutální balkánské mafie, která jede v drogách, ve vraždách a v obchodu s lidmi, navíc po organizovaném pokusu o útěk, a nikdo jej nehlídá ?? Vůbec nikdo ? Ani ten nejposlednější z bachařů ? Přitom policie ani bachaři vůbec netuší, jak se mu ten útěk málem podařil a kdo mu v base pomáhal ? To snad ne !!! A ti tři policejní tydýti (Slepice, Mácha a Lupen) jeli sami na zátah drogové varny, na kterou normálně jezdí po zuby ozbrojená URNA ... :DD Ani kvér nevytáhli, jen si tam tak vykračovali, jak na procházce. To už snad ani ne !

Rapl - Kebab Aleppo (2019) (epizoda) odpad!

Už jsem se zařekl, že na další díly té hrůzy nekouknu, ale nedalo mi to a byla to chyba ! Hádek v jedné scéně kulhá, aby vzápětí už nekulhal. Po těch 12 silných úderech do obličeje měl Hádek jen malou odřeninu pod okem ? To jako fakt ? Jak to, že ten zavražděný Mustafa neměl v plicích žádné ty kouřové zplodiny, když byl zavražděn až chvíli po výbuchu a po požáru ? Napřed tvrdili, že v plicích nic není, protože byl právě zavražděný již před výbuchem ? :)) Co to bylo za kebab restauraci, když byla v jakémsi opuštěném průmyslovém areálu ? Nejblíže snad bylo jen to srandovní mini depo MHD z Ústí ? Co na té arabské vývařovně bylo tak lukrativního, že o to Hájek stál tolik, když dokonce ...... Konečně v devátém dílu (!!) vysvětlili aspoň to, kam zmizelo mimino Slepičkové z první série. No, vysvětilli, no .... Aspoň že je ze Slepičkové a Máchy taková úderná protiterostická a protiextrémistická skupina. Mácha je navíc drsňák, protože řidiči autobusu bez zaváhání rozbije letící vrtulník na dálkové ovládání, což může policista přece běžně dělat. Vždyť ten řidič byl podezřelý z teho extrémismu, ne ? Těm se může podle ČT všechno.