96 hodin: Zúčtování (2014)

Z dobrý jedničky, která se sledovala velice příjemně už zbylo pouze obsazení. Neříkám, že je to špatný film, ale k odkazu jedničky by se to hlásit nemělo. I když je to možná o trochu lepší jak dvojka.

Učitelem z nouze (2014)

Naprostý souhlas s FunnyXis. Film, ve kterém je můj oblíbenec Hugh spolu s oblíbenkyní Marisou, nemůžu dát nízké hodnocení.

Taková normální rodinka (2008)

Pokud se odprostíme od toho, že se tvůrci snažili svézt na výborné sérii Fan Vavřincové, tak je to snesitelné.

Lucy (2014)

Po Třech dnech na zabití jsem si říkal, že Luc je zpátky. Po Lucy si říkám PROČ jsem to psal. Čekal jsem akční nářez s pěknou Scarlett, namísto toho příběh strašně nudně celou první půlku narušujou vstupy z přednášky pana Freemana. Je to sice dobrý herec, ale poslední dobou se upisuje snad všemu. V druhé půlce mě strašně štval tím, jak přesně věděl, co Lucy dělá a všechny tím častoval, přece nemohl vědět, co dělá, když se nikdy předtím nic podobného nestalo. A ten konec to totálně dokopal do hnoje. Vážně škoda.

Český sen (2004)

Do chvíle, než přišlo otevření Českého snu jsem byl přesvědčen za tři hvězdy. Ovšem následná sonda do přemýšlení českého obyvatelstva mě naprosto ujasnila, že čtvrtou hvězdou podpořím ty dva kluky dokumentární. V době otevření (a ani teď) rozhodně nemusím být na otvírání hypermarketů, taky proč? Ovšem, kdybych tam byl, což by zřejmě bylo jen, kdyby mě někdo přemluvil, tak bych se zasmál. Hlavně své hlouposti. Dá se říct, že to byla otevřená studie myšlení 2000 lidí, kteří naprosto zbytečně pletli do negativ (myšleno v rámci projektu) EU. Pokud chci být něčím rozhorlen a kázat moudra, měl bych mít vždy dostatek chytrých či podložených faktů. Proto bežte raději s dětmi do přírody, než do obchodů. A vy, páni režíseři, točte dál, tohle byl správný krok kupředu.

Cukr, časovaná bomba (2012) (TV film)

Slabé, nudné, neobjevné. Dokument, kde informace pokrývají sotva jednu setinu. Nedoporučuji.