Piráti na vlnách (2009)

Curtisovi fandím za to, že dokáže do jednoho filmu nacpat postavy, u kterých má každá silný charakter, takže vám nesejde z mysli, kdo je kdo a nestávají se tak jen plochými výplněmi pro one man show. A jako fanda rock´n´rollu nemůžu jinak než 4*

Lucky Luke (1991)

Asi nejznámější zpracování komiksové látky, ovšem nevím, jestli to bylo to správný. Čekal jsem od toho víc, nápadů tam bylo fůru, jen špatně využitých nebo nevýrazných.

Holka s prknem (2011)

Anglický humor a příjemná atmosféra horskýho prostředí. Není to film na Oscara, ale je příjemnej, jen Bill Bailey mohl dostat víc prostoru.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Anglickej humor mixovanej s americkym. Pegg a krásná Dunst, ale tak trochu jsem čekal víc, jsem asi moc zhýčkanej brilantním humorem Dylana Morana, který je sice Ir, ale vystihuje skvěle moje vnímání anglického humoru. Navíc se nemůžu dočkat, až zkouknu jeho novinku Yeah, yeah! :-)

Divoška (2008)

Musel bych lhát, kdybych řekl, že tahle tuctovka mě nebavila. nevím, jestli to bylo prostředím nebo čím, ale rozhodně je to milej film, kterej neurazí.

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Dvojce jsem se dlouho vyhýbal, protože jsem cítil průser, ale nakonec se to dalo ustát, ale u tohohle jsem byl znuděnej neuvěřitelnym klišé a příšernym synem. Prosím, Velká mámo, už dost.

Agent v sukni 2 (2006)

V rámci komedií dávám z principu 2*. Určitě nejde o film, za který byste se měli stydět, ale Lawrence má 100% na zdařilejší filmy

Kopačky (2008)

Bell i Kunis jsou parádní kočky. Vlastně kvůli tomu jsem se na tenhle film podíval. A mojehodnocení je mezi 3* a 4*. Pro sichr dávam 4, ale nezaručuju, že se nerozmyslím.

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Vcelku povedený prequel. To, čeho jsem se bál se naštěstí nestalo. Rebirth se mi nelíbil pro svůj naturalismus a realismus. U tohohle seriálku je ovšem hodně málo takových inventářů. Vím, že je to prequel pro připarvovaný film, ale pro mě zůstane zcela jistě na prvním místě jednička z roku 1995.