Darebáčci (2000)

Svěží zálesk Woodyho originality, bizarnosti a absolutního vtipu. "Nemůžu za to, že tu mapu natiskli obráceně." :D

IQ Test národa 2003 (2003) (pořad)

Nikdy nezapomenu tu spoušť reklam, která pořad zastavila vždy po cca. 15 minutách. Zajděte si do menzy, tam si inteligenci změříte pod dohledem zkušených.

1 proti všem (2018) (pořad)

Další jistá pecka, která se komerční televizi nepodařila. Na současných soutěžích mě hodně mrzí, že soutěžící nepoužívají mozek ani své tělo. Zkrátka se jen hádá. Zlatej milionář.

Legendy zítřka - Série 4 (2018) (série)

Po první vážné sérii jsme se dočkali ve druhé odlehčení a následné dvě jsou brutálně vtipná pecka na tripu. Díky tomu, že události a příběhy jsou tak ujetý, že nemůžete čekat co se stane, musíte se těšit na každej další díl. Finále trojky asi nic nepředčí, ale pořád je to super.

Arrow - Série 1 (2012) (série)

Kdybych viděl Arrowa jako prvního z Arrowerse, pak bych asi dal o hvězdu víc. Potíž je, že ho vidím jako posledního (po Flashovi, Supergirl a Legendách), tak víceméně vím dopředu, kdo je kdo a co se s kým stane. Každopádně je to dobrý seriál, kde není zbytečně mnoho triků, ale více se můžete soustředit na příběh.

Sladký ničema (1999)

Pár Woodyho nápadů proběhlo, ale moc jich nebylo. Nejvíc mě potěšil náhodný pád do padělatelské tiskárny. Potíž je v tom, že v 70. a 80. letech tyhle bonmoty ve svých filmech střílel kulometnou rychlostí. Ovšem většinu jeho současný tvorby znám a vím, že mnoho filmů potom natočil skvělých, takže mu odpouštím. Možná je to i Pennem, kterého nemám rád a příšerným dabingem.

Méďa Béďa (1964)

VHSka, kterou jsem si dlouho přál a čekání se tehdy vyplatilo. Béďa, Cindy a Boo Boo rulez.

Dinosaurové (1991) (seriál)

Nedá se svítit, ale i po letech se mi to líbí. Jsem Dítě, mějte mě rádi!

Kačenka a strašidla (1992)

Moje oblíbená pohádka z dětství. Rád se na ni podívám i dnes, čas se na ni (pro moji maličkost) nepodepsal.